Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

neon hvala ..nadam se da ce biti onako kako bi ja htela da bud tj da ne dobijem... 

tiaa pa ti samo god dana mladja od mene .. ^_^

cvrki svaka ti cast ,ja mislim da se meni tako nesto desilo verovatno bi me u sanatorijum neki zatvorili jer sam ja preosetljiva ja placem  i kad vidim bubu zgazenu nedaj boze dete da izgubim,divim ti se i tebi i neon sto ste tako jake zene ... zelim vam svu srecu sveta da rodite dece koliko vam srce hoce,da uzivate u trudnocama da se ne brinete ni oko cega ,zasluzujete... tj sve zene zasluzuju ali u takvim slucajevima najvise .. :angel:

k a m , lex i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa čekam sledece nedelje da vidim sta se desava. Vec sam isplanirala ako dođe sta ću kupiti, 50 kom testa za ovulaciju i obucnog isto 50. Hehe  ukupno mi dodje 30e na amazonu. Nisam ja zamislila da to traje par meseci, ja hocu to odmah :D

hahahahahhahaha kralju .. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta je sa lex?lex zenska jel prosla vestica ,jel si se bacila na posao ?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa čekam sledece nedelje da vidim sta se desava. Vec sam isplanirala ako dođe sta ću kupiti, 50 kom testa za ovulaciju i obicnog isto 50. Hehe  ukupno mi dodje 30e na amazonu. Nisam ja zamislila da to traje par meseci, ja hocu to odmah :D

ja ti ne bi preporucila da kupujes obicne testove za ovulaciju, zajebano je da se tumace, te da öi je dovoljno svetla linija te da li je tamna..ovako kupis digotalni i nema da lupas glavu :)

doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neon hvala ..nadam se da ce biti onako kako bi ja htela da bud tj da ne dobijem... 

tiaa pa ti samo god dana mladja od mene .. ^_^

cvrki svaka ti cast ,ja mislim da se meni tako nesto desilo verovatno bi me u sanatorijum neki zatvorili jer sam ja preosetljiva ja placem  i kad vidim bubu zgazenu nedaj boze dete da izgubim,divim ti se i tebi i neon sto ste tako jake zene ... zelim vam svu srecu sveta da rodite dece koliko vam srce hoce,da uzivate u trudnocama da se ne brinete ni oko cega ,zasluzujete... tj sve zene zasluzuju ali u takvim slucajevima najvise .. :angel:

hvala najlepse :* 

nadam se da ti se nikad u zivotu nista nece tako tuzno desiti... nema gore od toga... i ti si mlada, nemoj da se sekiras, ako nema ovog meseca, sledeceg ce sigurno! :*

tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda draga tu sam, ulazim svaki dan da vidim dokle ste. Kod mene jos traje ova budala kada prodje istog momenta se bacam na posao, a tu smo po godinama blizu nas tri:wub:, ja sam 89to:D. Jos malo pa se i vama blizi veliki dan za NE dobijanje. jedva cekam da cujem vesti...svaki cas trcim na bebac da vidim sta ste pisale uhh kako mi prija ovaj forum

tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Ja obavezno javljam prvo vama pa tek onda mm. :D Da li je dosla

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

neon hvala puno ja se nadam da ce biti nesto ovaj mesec ,ako ne bude boze moj bice sledeceg ,sta da se radi... :babymommy:

cvrky cim dodje 14-ti odma se javljamo ^_^ nadam se sa lepim vestima ...

lex ne brini se tu smo mi stalno ,vala i meni ovaj forum prija vise nego ista ,mm ne mogu da smaram svaki cas o simptomima ,sta me boli sta ne ,dal sam trudna ili nisam ovako mil epo sto vama ovde mogu da pisem ... cekamo te cim prestane bacaj se na posao .:babymommy: pa da sve smo tu negde priblizno godina nas tri ..^_^

tiaa ja i ti u isto vreme ima da pisemo ,14-ti je nas dan da obavestavamo do uvece sta ce da se desi ..:lol::babymommy:

mene zene gorusica ubi ,bolucka me glava po malo ,ja se sve plasim da ne povucem od sina virus po ceo dan sam oko njega a on i temp i nos mu zapusen i crveno glo i kaslje ...ufff uzas  pa da mi to nesto ne poremeti 14-ti .:(

Izmenjeno od strane doda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex draga jel vi jos uvek vodit trudnoce u kraljevu posto sad vidoh da si iz novog pazara

secam se da su vam jedno vreme bolnicu renovirali pa ste u kraljvu vodili trudnocu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vise Doda, u kraljevu nas takodje salju samo ako nesto za*ebu u Pazaru pa trk Bg ili Kv..:lol: Sada je sve zavrseno renovirano skoro godina pa se nadam da cu da vidim to novo opremanje, jer gde sam se porodila prva dva puta KATASTROFA. Da ne skrenem sa teme, od veceras pocinjem u akciju vreme je da gospodja i gospodin SMIT pogode metuB)

Zone* i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ijao koliko novih cekalica za ovih par dana što nisam pisala :baby:

Želim vam svima da ne dobijete i da se vidimo u trimestrima. 

Ja bi trebalo da ne dobijem krajem meseca, znači uskoro nas čeka ovulacija.  A već umišljam simptome :D

doda, Zone* i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vise Doda, u kraljevu nas takodje salju samo ako nesto za*ebu u Pazaru pa trk Bg ili Kv..:lol: Sada je sve zavrseno renovirano skoro godina pa se nadam da cu da vidim to novo opremanje, jer gde sam se porodila prva dva puta KATASTROFA. Da ne skrenem sa teme, od veceras pocinjem u akciju vreme je da gospodja i gospodin SMIT pogode metuB)

ahaaa ja sam mislila da vas jos uvek salju ovde kod nas pa reko ako je srce da zajedno vodimo trudnocu ovde mozda se sretnemo ... :lol: samo napred ,ovde smo svi u iscekivanju sto sopstvenih sto drugih plusica..:baby:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ijao koliko novih cekalica za ovih par dana što nisam pisala :baby:

Želim vam svima da ne dobijete i da se vidimo u trimestrima. 

Ja bi trebalo da ne dobijem krajem meseca, znači uskoro nas čeka ovulacija.  A već umišljam simptome :D

hvala miliccam i ja tebi zelim da ne dobijes pa da se druzimo jos dugggooooo na drugim temama.^_^

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uff sto mrzim cekanje .. kad bi sve moglo sad i odma da se zna bez da se ceka bilo sta lakse bi mi bilo ... <_<

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodice tebi jos par dancica i saznaces, ja imam ceo mesec:D:D, aliiiiiii cekacu sa vama mi je lakseeeee:angel:. A ko zna mozda bas nekom prilikom se desi da se potrefimo zajedno svakako bicemo obavestene jedna druga ovde. 

Milicam, neka nam je sa srecom svima ovde...taaakko zelim da pisemo o stomacima.kako ne mozemo da disemo:lol:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex naravno da cemo da obavestavamo jedna drugu ,obavezno , mi smo ovde jedna drugoj podrska :babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad bi mogla da prespavam do petka i onda da se probudim uradim test i znm na cemu sam ,ufff ovako samo cekam i mislim na to .. nadam se najiskrenije da cemo svi ovde da vidimo plusice i da se prikacimo drugim temama o smomacicima ... ubi me gousica<_<

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke :wub:

pridruzicu vam se i ja, najverovatnije radim test u cetvrtak :)

dodo, odgovoricu ti ovde jer mislim da je tema prikladnija, ja bih sacekala bar petak, ako ne i subotu, nedelju za test

Kako kazu, sto duze cekas postoji veca sansa za tacnim rezultatom

A mi se nadamo plusicima :baby:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobrodosla koala,ja cu ipak test da radim u ponedeljak cim se apoteka otvori idem da kupim test ako u petak ne dobijem ... tada ce sto posto da bude tacan :wub:

lex i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu da pocnem da radim one bapske testove sa pastom za zbe ako nste cule to dok dodje peta  jetinije je ali nije tacnije ,ali malo cemo da se igramo do petka ... kukuu zene ja sa vama ovde a tamo mi rucak zagore ...:lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodaaaa:lol::lol::lol::lol: ja sam verovala ili ne radila to sa pastom hahahahahah prosli mesec dok sam cekala jedno 10 puta neumem pa neumem:lol: cak sam kupila onu pastu obicnu belu nisam imala kuci svw mi sarene.i naravno neumem da ocitam rwzultat. kazu ako poplavi malo trudnoca postoji. meni belo bilo sve:lol:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dodaaaa:lol::lol::lol::lol: ja sam verovala ili ne radila to sa pastom hahahahahah prosli mesec dok sam cekala jedno 10 puta neumem pa neumem:lol: cak sam kupila onu pastu obicnu belu nisam imala kuci svw mi sarene.i naravno neumem da ocitam rwzultat. kazu ako poplavi malo trudnoca postoji. meni belo bilo sve:lol:

daaa kazu ako se pojave plave tackice na pasti onda trudnoca postoji , ali valjda mora da stoji tako pasta 20 min pa tek onda da se vide rez ... ja to nikad nisam radila ali sam par puta htela...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde Doda probaj pa javi mi :lol::D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osecam da cu da se razocaram ,cim mi se prvi put bude islo u vc uradicu ,malopre sam isla i nisam se usudila za to :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.