Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

uh doda nadam se tvojoj trudnoci vise nego mojoj, jutros vec osecam donji stomak krci kao da se sprema za polazak, verovatno cu u toku dana.. ne verujem jer mi je beta takva sad samo da bi da dobijem da me sto pre prodje dok mi je muz tu jos do 17tog...pa to malo dana da iskoristim i da se nadam...jos jedan mesec cu biti u iscekivanju i posle se iskljucujem do Nove godine:(...a cekam ti da mi javis dokle si...:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje, kao sto je i beta rekla...DOBILA SAM:(....sad samo da sto pre prodje pa da se nadam to sto se nadati mogu..to par dana dok je muz tu..on bas ide 17tog kada je meni najplodniji dan nece biti tu....sad ako ima neka da me utesi i kaze da ima nade za mene iako necu zakaciti taj NAJPLODNIJI dan....:(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex, pa potrudite se sve do tog najplodnijeg dana. Spermatozoidi i tako mogu da prežive do 5 dana u tvom telu. Zato na posao pa probajte ;)

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena hvala ti ni ovaj put nismo prekakali dane s obzirom da se dugo ne vidjamo.  Nastavicemo i sada:angel:                             

Kam naravno da zelim devojcu najvise na svetu :wub:

Voljena i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skini neku aplikaciju Lex, ja koristim flo, tamo zapisujem sve, kada mi se zavrsila, da li sam imala bolove, kakav mi je sekret, mozes i da upises kada meris temperaturu i kada smo imali odnose. Takodje kada sve to upises tacno ti prepozna plodne dane po tvojim upisima. Ima nade za nas.:D Ja posle odnosa ne ustajem, tek ujutru odem do toaleta. Negde smo procitali da postoje tako vece sanse. Uvek kada dobijem, ja sam nikava, razmisljam da li ja uopste mogu da ostanem u drugom stanju. Sve i svasta mi prolazi kroz glavu. Kada prodje meca, razmisljam kad je najbolji dan za odnos, brojim prodne dane. Pravim svoje planove i kazem sebi, e ovaj mesec cemo sigurno uspeti.

lex, Jeca 90 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa probacu to da skinem svidja mi se ideja, hvala ti. a i ja takodje ne ustajem odmah tek ujutru tako sam svaki dan od pocetka, nastavicu opet pa sta Bog da:wub:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam sasvim blage mucnine dok jedem i pijem, ako dizem nesto tesko malkice me zaboli stomak, kaooo da imam ciklus. A treba da dobijem 14-tog. Ne znam sta je.  A aktivni smo vec 10-tak dana. Da l` postoje sanse?

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa vrlo moguce, ali najbolje da ne dajemo lazne nade jos je rano. Hajde da sacekamo jos max 10 dana i za to vreme ocekujemo jos simptomcica:wub::angel: 

Razmisljala sam da li da napisem ili ne, (plasim se da ne dosadim u poslednje vreme samo ja pisem:rolleyes:) salim se malo, ali rekla sam danas da sam dobila, medjutim meni nema jos nista.....nema da krene sad za sad...samo kada se obrisem roze kroz sekret koji je razvuceeeeen nekako... mada i to moze da znaci da ce da krene svakog casa a prativu stanje...Beta je rekla svoje:angry:

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex draga moja glavu gore i (noge):D cim ti prestane ... nemoj da se razocaras ja sam oba deteta pravila po 4 meseca i uvek se razocaram kad se dodje vestica ... ima nade ,budite aktivni tih par dana kad prodje vestica i samo pozitivno misli ... :babymommy:tiaa mi zajedno cekamo 14 -ti ... kod mene i tebe isto ^_^

lex i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa vrlo moguce, ali najbolje da ne dajemo lazne nade jos je rano. Hajde da sacekamo jos max 10 dana i za to vreme ocekujemo jos simptomcica:wub::angel: 

Razmisljala sam da li da napisem ili ne, (plasim se da ne dosadim u poslednje vreme samo ja pisem:rolleyes:) salim se malo, ali rekla sam danas da sam dobila, medjutim meni nema jos nista.....nema da krene sad za sad...samo kada se obrisem roze kroz sekret koji je razvuceeeeen nekako... mada i to moze da znaci da ce da krene svakog casa a prativu stanje...Beta je rekla svoje:angry:

zenska to moze i da znaci usadjivanje .. braon ,svetlo roze to moze i to da znaci ima nade... cekaj jos malo da vidis sta ce da se izdesava ..:wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa vrlo moguce, ali najbolje da ne dajemo lazne nade jos je rano. Hajde da sacekamo jos max 10 dana i za to vreme ocekujemo jos simptomcica:wub::angel: 

Razmisljala sam da li da napisem ili ne, (plasim se da ne dosadim u poslednje  samo ja pisem:rolleyes:) salim se malo, ali rekla sam danas da sam dobila, medjutim meni nema jos nista.....nema da krene sad za sad...samo kada se obrisem roze kroz sekret koji je razvuceeeeen nekako... mada i to moze da znaci da ce da krene svakog casa a prativu stanje...Beta je rekla svoje:angry:

A da ti ppnovis tu betu ipak? 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana da sacekam jos sutra da vidim na cemu sam, mada sam ponovila test veceras i opet negativan. Nema sumnje dobicu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda draga daj Boze, ali da bi bar da krene da se sto pre zavrsi ovako nista ni tamo ni ovamo...

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex vidi sta ce sutra da se desi ,ako ne bude nista ja bi poslusala makijana.. da budes sigurna ipak ti je beta bila 2 ima nade ona raste n dva dana..

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dame, jutros je krenulo krvarenje. Sada cemo cekati da prodje pa ponovo nema predaje, a vama koji jos cekate zelim plusice sto sto sto sto preee:baby:i javljajte ulazicu na Bebac da vidim kako vam ide 

Leptirici i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi od kada smo na zadatku "pravljenje bebe",  primetila sam da se i meni dešava da je krv malo rozikasta na početku, ne znam da li je prava li ne. Ja do 14-tog nista ne nagađam. Gledam da ostanem pozitivna, bez loših misli. Necu raditi test svakog dana, jer se lose osećam kada vidim jednu crtu. Lakse podnesem mecu nego to. Mada, ovde test kosta 17€. 

Izmenjeno od strane tiaa
doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo napred lex draga nema predaje ... :babymommy: tiaa gde zivis ti kad je test toliko skup ,izvini sto pitam ? 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera hvala ti punoo nadam se ako bogda:rolleyes:

Doda nema predaje idemo dalje naravno:D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Austrija. Mozda postoje jeftinije, mada, ja nigde nisam našla.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Austrija. Mozda postoje jeftinije, mada, ja nigde nisam našla.

aha,pa to je dosta skupo da bi  se kupovalo vise puta ,lakse da sacekas 14-ti pa proveris dan dva posle ... ^_^

Izmenjeno od strane doda
tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tiaa imas li ti nekih simptoma? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sad me ne boli stomak. Ali kad zavrsim sa hranom imam blagi bol u zelucu. Ja nikad nemam taj problem inače. Do juce me je boleo donji deo stomaka. Danas nista. A tebi kako je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa sad me ne boli stomak. Ali kad zavrsim sa hranom imam blagi bol u zelucu. Ja nikad nemam taj problem inače. Do juce me je boleo donji deo stomaka. Danas nista. A tebi kako je?

pa znas kako , kao da me ponekad zaboli donji deo stomaka, krsta mi otpadaju ,nema sumnje jedino sto sam gladna uzasno mi se jede non-stop nesto .. :huh: jooj ko da ceka 14-ti da uradi test ,a znam da sigurno nece nista da pokaze ili ce da pokaze negativno ,pa se ne bi bas razocarala prevremana... . a da i zaboravila sam da mi se spava ,bas se nesto umorno i iscrpljeno osecam ..

Izmenjeno od strane doda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.