Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Popih brufen koliko me boli stomak,a inače nemam bolne cikluse!

Sad molim Boga da krene ciklus,da se ne opterećujem vise i da prodje i krenemo ponovo u akciju:baby:

Izmenjeno od strane Leptirici
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konačno,krenuo ciklus!

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici, neka bude sa srecom od sad i zavrsi sa uspehom! Ja nisam radila nisam stigla zbog skole deca tamo ovamo pa sam bukirana nekim obavezama tako da danas necu stici, sutra ako bogda cu. ako ne dobijem u medjuvremenu jer mi je sutra taj Dan M

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me sada sam dosla, uradila sam betu bice gotovo posle 18h..javljam veceras zenice uhh uzbidjena sam

doda i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nek bude lex onako kako bi zelela da bude ... verujem koliko si uzbudjena ,ne mozes da docekas 18h :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh doda veoma, samo da mi prodje to vreme sto pre. i da bude pozitivnaoooo. Imala bih pitanje za iskusne beta citace,  od koliko krece da se racuna trudnoca? od kojeg broja? gledala sam one tabele ali nesto bas i ne razumem

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda i mene bole grudi sa strana, cele ali uglavnom sa strana..a sto se tice naduvenosti u stomaku ja sam imala.jos pre nekih 10tak dana,trajalo mi je oko 4 5 dana.i sada je ok sve...takodje imam i gasove ma da ne nabrajam videcu veceras sta se desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh doda veoma, samo da mi prodje to vreme sto pre. i da bude pozitivnaoooo. Imala bih pitanje za iskusne beta citace,  od koliko krece da se racuna trudnoca? od kojeg broja? gledala sam one tabele ali nesto bas i ne razumem

Vrednost treba da bude <5

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voljena hvala^_^:rolleyes:

Voljena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam jednom samo radila sa cerkom bega hcg i ni ja nisam bas razumela to ,imam negde papir kako to izgleda kad stigne rezultat .meni je iznosio hiljadu i nesto tad .. tu pisu i referentne vrednosti ... mogla bih da ga nadjem ali bolje da ti neko iskusan to objasni ... ja kada sam videla cifru od hiljadu i nesto nije mi trebalo niko ni da mi cita odma sam skontala da sam trudna ..

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasla sam ovako pise referentna vrednost za zene je <0.5-2.9 to bi valjda trebalo da znaci da je sve preko 2.9 trudnoca ... nisam sigurna ... meni je rezultat bio 1721.00

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda hvala ti, razumem sad jasnije mi je.. verovatno mi nije rano sto sam uradila betu, sutra me pada da dobijem...

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije lex znam da je beta iz krvi pouzdana i pre mece a posle mece test onaj sto se radi kod kuce ... jos malo i saznaces sta kaze pa nam javi cekamo rez ... ^_^:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam trudna....beta 2.0:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa drage novopecene cekalice zelim vam dobrodoslicu i pre svega da sto pre odete sa teme. 

Nema me na forumu vec neko vreme, ali vidim da ce me se verovatno pojedine i setiti. Nisam aktivna vec neko vreme, jer je sve na cekanju i holdu. 

E sad prva i osnovna zabluda, ciste na jajnicima su dokaz da je folikul postojao, sto znaci da je ovulacije bilo. Nije tacno da zbog videnih cista ne mize da dodje do zaceca u to budite uverene. 

Druga stvar Lex ako je 2.0 ja bih je ponovila za dva dana, ukoliko je porasla to samo znaci da je trudnoca vrlo mala i da nisi jos presla “granicu normale” u principu beta je obicno 0! Tako da ima jos malo nade. 

Stara sam, prevejana cekalica, prosla kroz razne frke i haos, pa koliko mogu pomocicu, posto vidim da vam pomoc malo i treba. 

Odnah da vam kazem, od opustanja intonti je sve iz glave, nista. Ako ne ide 6 meseci-godinu kod lekara na sve zive analize i broj 1 folikometriju. 

Druga stvar 30-31 nisu godine za brigu, ja imam 38 i uopste se ne opterecuje time, ima i starijih! 

Tako da mile moje cekalice, noge u vis i uzivancija! :D

Leptirici, lex, MakiJana i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Namazana sova i LEPTIRICI, ne verujem da ce vise porasti nada mi je skroz potonula, muz mi se vraca sada za par dana u inostranstvo tako da predstoji mi dug period cekanja...bas sam razocarana :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex bas mi je zao sto to cujem, ali ja bi poslusala druge devojke ,ponovila bi betu , jer znam da je moja drugarica za jedan mesec cini mi se pocetkom meseca i krajem meseca ili sredinom sledeceg meseca slagacu te ne secam se , ponovila betu i bila je drasticno veca negoi pocetkom meseca ,mozda je stvarno bas rana trudnoca pa nije moglo da pokaze odma .. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Namazana sova i LEPTIRICI, ne verujem da ce vise porasti nada mi je skroz potonula, muz mi se vraca sada za par dana u inostranstvo tako da predstoji mi dug period cekanja...bas sam razocarana :(:(

Bila je ovde jedna clanica kojoj je beta 4 bila. Svi smo mislili ma nije trudnoca, ali jeste bila. I porodila se vec ;) necu da ti dajem laznu nadu ali eto sve je moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana i Doda, hvala vam zenske cekam evo danas da dobijem danas videcemo, daj boze nesto se cudno i osecam ma psiha ubije coveka. Javicu vam dalji tok desavanja, ako ne dobijem u narednih 5 dana ponovicu betu. Jer obicno mi nikad ne kasni duze od dva dana. 

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima. Dugo me nije bilo a od tada do danas nista se nije desavalo, nijesam ostajala u drugom stanju. Vidjecemo sta ce biti ovog mjeseca, hoce li ciklus izostati... Pozdrav za sve koje cekaju plusice. :) 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MakiJana i Doda, hvala vam zenske cekam evo danas da dobijem danas videcemo, daj boze nesto se cudno i osecam ma psiha ubije coveka. Javicu vam dalji tok desavanja, ako ne dobijem u narednih 5 dana ponovicu betu. Jer obicno mi nikad ne kasni duze od dva dana. 

samo polako lex sve ce biti kako treba,drzim ti fige da ne dobijes i da beta poraste i da cujemo lepe vesti ... :wub:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda hvaaala ti puno, nema za danas nista jos videcemo. Ne boli me stomak danas nista ne osecam pa ostaje da cekam jos..:babymommy:

doda i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lex meni se krsta raspadaju ,a pazi kad budem dobila :D ... takve sam ja srece ,nece kod mene deca odma , moram jedno par meseci da ih pravimo ... :Dsamo polako ,javi ste kaze vestica danas :babymommy:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.