Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Stigao rezultat negativan test,beta 0:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užasno se osecam,nadala sam se pozitivnom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užasno se osecam,nadala sam se pozitivnom!

nemoj biti tuzna:wub:sad u akciju cim dobijes msm cim prodje:)jel to prvi pokusaj msm prva beba:)

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve članice!

Ovde sam nova i čitam vas nekoliko dana unazad jer sam takođe čekalica.

Sa radovima smo krenuli pre pet meseci, ali ništa se ne dešava. Ciklus mi varira od 24 do 36 dana ali osećam ovulacije i pratim bazalnu pa znam odprilike kad je ovulacija. Međutim, pre dve nedelje sam bila na pregledu radi provere jel sve u redu i naravno nije bilo, imala sam ciste na jajniku i dobila terapiju. Rečeno mi je da sve dok su ciste tu neće doći do trudnoće. To je bilo pretprošlog petka i rekla mi je da sam na sredini ciklusa. Mi se svejedno nismo pazili ali nismo ni intenzivno radili na tome stim da ne mogu ostati trudna dok su ciste tu. Tako sam ja zaboravila na to, spremala sa decom za školu i tako prođu dve nedelje. Prekjuče ceo dan osetim grčeve u krstima i u stomaku i pomislih kreće. Stavila uložak uveče jer me baš krenulo boleti, međutim ujutru se probudim i ništa. Nema ni bola ni veštice, samo puno iscedka koji me uvek zbuni da je krenula. Juče popodne i uveče ponovo tako, svo vreme osećaj kao da kreće i iscedak. Danas ništa, samo pojačan iscedak zbog kojeg sam stalno mokra pa sam stavila dnevni uložak. Bazalna mi je povećana od pretprošlog ponedeljka tako da ako sutra ne krene, ozbiljno mislim da je do trudnoće došlo. Ostalih simptoma nemam, standardni pms, jedino što mi je pred svaku men. hladno iako je napolju vruće, sad ne mogu sebe da smislim koliko mi je vruće. Opet ne želim previše da se nadam jer mi je dosta razočarenja.

Sutra ako do ujutru ne bude ništa, uzimam test.

Leptirici, i ja sam očekivala pozitivan ishod :( obično od silne želje sav ciklus poblesavi :(

Zone*, Leptirici, tiaa i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sutra ako bogda radicu betu nemogu da docekam vala. mada mi ne kasni ali cisto iz neizdrzljivosti :angel:

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici, nista ponovo ispocetka idemo svi u nove nade nikad nije kasno.. dovoljno je od nas sto se molimo jedna za drugu bice ako bogda. December i tebi zelim da uspe kao i svim cekalicama zajedno samnom:rolleyes:

Leptirici i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj biti tuzna:wub:sad u akciju cim dobijes msm cim prodje:)jel to prvi pokusaj msm prva beba:)

već godinu dana pokušavamo!hvalaBogu druga beba

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici, nista ponovo ispocetka idemo svi u nove nade nikad nije kasno.. dovoljno je od nas sto se molimo jedna za drugu bice ako bogda. December i tebi zelim da uspe kao i svim cekalicama zajedno samnom:rolleyes:

slažem se,al nekako sam se potajno nadala!

zna da mi kasni najviše tri dana,ovo je malo duže.sad samo da krene,pa u akciju

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sutra ako bogda radicu betu nemogu da docekam vala. mada mi ne kasni ali cisto iz neizdrzljivosti :angel:

Lex držim palčeve:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve članice!

Ovde sam nova i čitam vas nekoliko dana unazad jer sam takođe čekalica.

Sa radovima smo krenuli pre pet meseci, ali ništa se ne dešava. Ciklus mi varira od 24 do 36 dana ali osećam ovulacije i pratim bazalnu pa znam odprilike kad je ovulacija. Međutim, pre dve nedelje sam bila na pregledu radi provere jel sve u redu i naravno nije bilo, imala sam ciste na jajniku i dobila terapiju. Rečeno mi je da sve dok su ciste tu neće doći do trudnoće. To je bilo pretprošlog petka i rekla mi je da sam na sredini ciklusa. Mi se svejedno nismo pazili ali nismo ni intenzivno radili na tome stim da ne mogu ostati trudna dok su ciste tu. Tako sam ja zaboravila na to, spremala sa decom za školu i tako prođu dve nedelje. Prekjuče ceo dan osetim grčeve u krstima i u stomaku i pomislih kreće. Stavila uložak uveče jer me baš krenulo boleti, međutim ujutru se probudim i ništa. Nema ni bola ni veštice, samo puno iscedka koji me uvek zbuni da je krenula. Juče popodne i uveče ponovo tako, svo vreme osećaj kao da kreće i iscedak. Danas ništa, samo pojačan iscedak zbog kojeg sam stalno mokra pa sam stavila dnevni uložak. Bazalna mi je povećana od pretprošlog ponedeljka tako da ako sutra ne krene, ozbiljno mislim da je do trudnoće došlo. Ostalih simptoma nemam, standardni pms, jedino što mi je pred svaku men. hladno iako je napolju vruće, sad ne mogu sebe da smislim koliko mi je vruće. Opet ne želim previše da se nadam jer mi je dosta razočarenja.

Sutra ako do ujutru ne bude ništa, uzimam test.

Leptirici, i ja sam očekivala pozitivan ishod :( obično od silne želje sav ciklus poblesavi :(

Očigledno i psiha uradi svoje!Sad molim Boga da sto pre krene,brinem da nije neki problem.

Nadam se tvom pozitivnom testu:baby:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Skoro sam počela da pijem macinu travu i virak,šta mislite,da li može zbog čaja da kasni ciklus,mislim da se pobrkaju hormoni?

Da li je neko pio te čajeve,iskustva?

Izmenjeno od strane Leptirici
lex i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

leptirici nastavi da pijes taj caj i virak isto mpgu samo da pomognu nikako da poremete, bez brige slobodno. 

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici, zao mi je ali nemoj biti tuzna, docice bebica. :babymommy:

hvala ,nadam se uskoro:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

leptirici nastavi da pijes taj caj i virak isto mpgu samo da pomognu nikako da poremete, bez brige slobodno. 

ok!nesto sam čula da se macina trava pije samo do ovulacije,a virak stalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirići, baš sam juče čitala na ovom forumu u temi Najraniji simptomi kako je jedna članica pila macinu travu i da joj je produžila ciklus i da je više neće piti! Moguće je da ako se pije samo do ovulacije da remeti ciklus ako se pije stalno. Ja pijem samo virak ali zbog cista, sad ako i meni pobrljavi mada nadam se da neće jer virak pospešuje i stvaranje progesterona. Tačnije pijem virak u kombinaciji sa matičnjakom jer on smiruje i opušta i mogu da ga piju i deca jer je blag kao i kamilica i nana i ostali čajevi koji su bezbedni. Prija mi. 

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm...ipak neću vise piti macinu travu.picu samo virak ,probacu matičnjak 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila je moja drugarica i jedno i drugo.Pre da se uda (udala se nevina) pila ih navodno da ublazi menstralne tegobe jer je bas bolelo.Macinu travu je pila u pauzama mesec dana pa kad dobije prestala bi,a kad joj prodje virak o tako 3m.Nakon toga se udala i slucajnost ili ne ostala je odmaj trudna.Sada je 34ned  :) I njoj je kasnilo od macine trave oko 10dana.

Decembar,ciste sam kao devojka imala i ja.Vodele.I kada bi pucale znalo ke da boli kao da me neko bode nozem i jscedak koji sam imala kada bi pukle imao je neki cudan miris.Dr je tada rekla da nikako dok su ciste tu ne mogu da ostanem trudna(imala sam tada 18god i nisam ni razmisljala o tome) i tako sam se mucila sa cistama sve do 25-e god,pukne pa se vrati.Dok se ciklusi.nisu normalizovali dobijala sam na 2-3n nekad i na 6m i bila sam gojazna.Kako su se ciste povukle cikslus se normaliziovao i ja sam tada smrsala sa 60 na 47kg za 3m.

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam razmišljala da počnem i sa njom ali kad juče pročitah ovo, i ja sam se predomislila. To je problem što svaki organizam reaguje drugačije, naprimer moja sestra je od virka imala jako obilne menstruacije pa ga je prestala piti. Meni za sad ne škodi, osim ako i meni ne produži ciklus pa da stvarno poludim više. Sutra je krajnji dan za dobijanje. Bole me krsta tako da stvarno ne znam šta da mislim. Neću ništa da očekujem. <_< 

 

Lex držim palčeve za pozitivan rezultat! :baby: I ja ću da uzmem test da uradim ako ne dobijem do ujutru. Temp mi nije spala tako da ima nade.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JednaHana i ja imam vodene, a pre ih nikad nisam imala, ili nisam ih imala u trenutku pregleda. Ja imam jako bolne ovulacije od poslednjeg porođaja, ko zna možda su to uvek bile te ciste, kao što opisuješ, kao nožem da me neko kolje. Nadam se da su od terapije popucale jer sam imala nekoliko dana toliko iscedka vodenog ko nikad. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užasno se osecam,nadala sam se pozitivnom!

Leptirici glavu gore i u nove pobede:) bice to jedna letna bebi:)

Ja sam pila tu macinu travu,mada ima vec i 10 godina od tada, u to vreme sam jedino bolje ovulaciju osecala, na ciklus nije delovala u smislu krace/duze. 

Jao Hana, ovo sad kao reklama pijte macinu travu da se udate:D

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

December, ja sam jutros imala takav osecaj da cu dobiti da je to katastrofa. Nisam smela da odem do kupatila da proverim pa ipak srecom nisam, tokom dana taj osecaj je izostao samo mi je belicast sekret kao mleko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici glavu gore i u nove pobede:) bice to jedna letna bebi:)

Ja sam pila tu macinu travu,mada ima vec i 10 godina od tada, u to vreme sam jedino bolje ovulaciju osecala, na ciklus nije delovala u smislu krace/duze. 

Jao Hana, ovo sad kao reklama pijte macinu travu da se udate:D

Hah,nije reklama ja je nisam pila.Bas danas mi muz kaze godinu dana se nista nije desavalo kod nas zabrinuo se pa je hteo da ide kod doktora.E onda sam ja ostala prvi put trudna i to je otislo istog dana kada smo saznali da sam trudna.I nakon 4m sam opet ostala trudna evo ga mali ljuljam ga bas.Ali posle prvog pobacaja nisam se opterecivala kad cu i da li cu uopste moci da zatrudnim.I secam se bas ovo doba je bilo trebalo je da dobijem 1.9 i kasnilo mi je 10dana i ja sam ovde bas pisala kao sada ove zene i sekirala i svaki dan sam radila pojedan test i trcala u vc.Svi negativni naravno,ja sam 11.9 dobila a vec sledeceg meseca nisam i to je bilo to tako da mozda nekad i ovi testovi slazu tj ne registruju trudnocu kao kod mene(a mozda sam i nakon ciklusa zatrudnela ko zna).

Nego,ta drugarica se pripremala za udaju verovatno jer ima godinica koliko i ja (31) pa pocela sa cajevima.Mislim da je rekla da se piju 3meseca pa pauza.Mozda je to samo slucajnost sto je pila cajeve ali eto nekome uspe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici glavu gore i u nove pobede:) bice to jedna letna bebi:)

Ja sam pila tu macinu travu,mada ima vec i 10 godina od tada, u to vreme sam jedino bolje ovulaciju osecala, na ciklus nije delovala u smislu krace/duze. 

Jao Hana, ovo sad kao reklama pijte macinu travu da se udate:D

Tako je Venera,hvala,sad samo da krene ciklus

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam razmišljala da počnem i sa njom ali kad juče pročitah ovo, i ja sam se predomislila. To je problem što svaki organizam reaguje drugačije, naprimer moja sestra je od virka imala jako obilne menstruacije pa ga je prestala piti. Meni za sad ne škodi, osim ako i meni ne produži ciklus pa da stvarno poludim više. Sutra je krajnji dan za dobijanje. Bole me krsta tako da stvarno ne znam šta da mislim. Neću ništa da očekujem. <_< 

 

Lex držim palčeve za pozitivan rezultat! :baby: I ja ću da uzmem test da uradim ako ne dobijem do ujutru. Temp mi nije spala tako da ima nade.

Cekalice jel ste radile test jutros?Lex i December?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.