Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ciklusi ma 28 ili 29 dana..ovulacija pracena sa sluzi i bolna malo..pijem virak i hajducku. Uz nalaz uredan ima folikula doduse ko zna kakvih. Sta da radim sad jer mibse bas neceka u ovim godinama? Ne bih da se razvlacimo godinu dve tako

tvoje telo je nedavno proslo kroz veliki sok, i psihicki i fizicki. Konsultuj dr da vidis sta mozes uraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa MJ-inim misljenjem,daj sebi i svom organizmu malo oduska,a ako ti se bas zuri,uvek mozes kod nekog dobrog doce da malo ispratis ovulaciju na uz-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad ce 4 meseca...kako neke zene odmah zatrudne? ne znam..mislim znam svi smo razliciti, pored toga ja sam po stresom zbog svega a i na poslu dodatno i to je to..

samo me zanima ako je neko imao slican slucaj, a pre nego sto odem kod dr za 10 dana, zasto me stalno grudi boluckaju...moze li to biti znak da neki hormoni nisu ok? 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

folnu uzmi. Ali sto kaze maki,prosla si.kroz sok kako fozicki tako psihicki.

evo mwni je trebalo 5meseci da zatrudnim... 20godina kad amo krenuli. Zdrava i prava. Nije bilo odmah na prvom. Evo sad vec jedan mesec za nama... bice sve ok,samo veruj i ne stresiraj se. I posavetuj se sa lekarom.

MakiJana, Vuciguraj i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce 9dc uradim LH test, test linija slabija od kontrolne ali jako vidljiva. danas sam ocekivala dve iste jacine. danas 10dc jedna crta na LH testu a druga jedva vidljiva ma buljim da je lociram. danas bol u jednom momentu u stomaku da sam se preznojila, kao noz. po podne kad sam kuci dosla krvavi trag na papiru, tacnije mnogo belanceta i na kraju kao krvava zilica u sekretu, a sekret bleeeeeeeedo roze. jel realno da mi je sad ovulacija po  opisanom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Realno je. Sluz je meni baš signal da ovuliram, a imam i bolove u jajnicima.

neca79 i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i danas tona sluzi samo nema krvarenja nikakvog i nemam jake bolove. lupicemo iksic za svaki slucaj.prekjuce smo i danas cemo. sinoc je mm radio. 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i danas tona sluzi samo nema krvarenja nikakvog i nemam jake bolove. lupicemo iksic za svaki slucaj.prekjuce smo i danas cemo. sinoc je mm radio. 

cak je i bolje svaki drugi dan zbog kvaliteta spermatozoida!:)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice gde ste...? uzasno mi sporo prolazi vreme od ciklusa pa do O pa do testa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trebala juce da dobijem. Jos nista. Ni naznaka. Nije me ni stomak boleo. Imali smo x samo jednom...13. Znaci neki 17dan ciklusa. Imala sam bolove,one moje sto imam kadda ovuliram. Inace sam dobila posao,prijavljuju me odmah i mogu trudna da radim do 9.  Kako si ti?

Kikiriki i Voljena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoces raditi test? Ja nervozna nesto. Nikakvih naznaka trudnoce, 22dc je danas traju 28 inace. Idem sutra kod gin jer me stalno stomak tupo boli i tako me to nervira..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu. Sackacu kao i u p4osloj,nekih 10-14dana kasnjenja i odmah do gineloga. Jer meni se desavlo iz cista mira da zakasni(jednim je 12dana kasnilo i 13dobila)i uglavnom na toliko dana kasnjenja ce se kod lekara videti i srce najverovatnnije ili ako mi ne kasni zbog trudnoce,videce se sta je...mislim mozda i uradim,ali za sad ne. Idi bolje kod lekara,bices mirnija svakako.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj svaka ti cast na strpljenju..ja bih test mogla raditi svaki dan..uzas..

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke ,opet ja.  imam jedno pitanje. grudi su pocele da me bole malo nakon ovulacije ,nekih 13 dana pre ocekivane m. trebalo bi da dobijem ili ipak ne za 7 dana a uzasno me bole bradavice i kao da ide bol malo ka unutrasnjosti (ka pazuhu) i otekle su grudi.imam osecaj kao da mi neko sece bradavice kada oblacim i svlacim majice ....ne mogu da spavam koliko boli ...a obicno pocinju da me bole najvise 5 dana pre ocekivane m ... da li je neko imao slicnih iskustava ? da li je mozda trudnca u pitanju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke ,opet ja.  imam jedno pitanje. grudi su pocele da me bole malo nakon ovulacije ,nekih 13 dana pre ocekivane m. trebalo bi da dobijem ili ipak ne za 7 dana a uzasno me bole bradavice i kao da ide bol malo ka unutrasnjosti (ka pazuhu) i otekle su grudi.imam osecaj kao da mi neko sece bradavice kada oblacim i svlacim majice ....ne mogu da spavam koliko boli ...a obicno pocinju da me bole najvise 5 dana pre ocekivane m ... da li je neko imao slicnih iskustava ? da li je mozda trudnca u pitanju? :)

mozda ;) ali rrano ti je za test, sacekaj bar do dana ocekivane menstr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda ;) ali rrano ti je za test, sacekaj bar do dana ocekivane menstr.

Sačekacu, imam strpljenja :) hvala na odgovoru. Nije mi se dešavalo da tako rano imam te tegobe. Jos me sada cacka i to sto vec par dana samo spavam, nikad nisam odmorna... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sačekacu, imam strpljenja :) hvala na odgovoru. Nije mi se dešavalo da tako rano imam te tegobe. Jos me sada cacka i to sto vec par dana samo spavam, nikad nisam odmorna... 

to sve mogu biti simptomi. Ali znas vec sve je individualno. Srecno i javljaj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista. Dobila sam. Sada obustavljamo sa radom bar do februara... dobila sam posao de me prijavljuju pa da sacekamo malo. Tako je sudjeno. Eto cekala sam tw da odraste tw ovo te ono i sad mi je zao sto ce biti veca razlika...ali ok. Imam fire do marta da nebude 5godina.

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to sve mogu biti simptomi. Ali znas vec sve je individualno. Srecno i javljaj :wub:

Znam, neko i nema simptome :) nadam se da je to ali i da nije necu se razočarati :) hvala^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! :) Imala sam redovne menstruacije do septembra ove godine kad sam zbog odlaganja ciklusa pila Primolut nor. Kad sam po prestanku tih tableta dobila, pocela sam da pijem Floravitex kapi i kapi Virka. Medjutim i u oktobru mi je kasnilo. Prosla ta menstruacija, ja pocela da pijem Peruansku maku(tablete), suprug takodje. I sad mi opet kasni 3-4 dana. Stomak me boli kao da cu svaki min da dobijem, tj imam takav osecaj, ledja me isto malo boluckaju, grudi/bradavice bolne. Da li mi se ciklus poremetio zbog virka, make iliprimolut nor-a...? Inace, zelimo bebu. Ukoliko ne dobijem danas ili sutra, uradicu test... ali... ovaj osecaj u stomaku kao da cu dobiti.. Sta mislite? Jel :) ili :( ? Hvalaaaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista. Dobila sam. Sada obustavljamo sa radom bar do februara... dobila sam posao de me prijavljuju pa da sacekamo malo. Tako je sudjeno. Eto cekala sam tw da odraste tw ovo te ono i sad mi je zao sto ce biti veca razlika...ali ok. Imam fire do marta da nebude 5godina.

kruela pa sta ako bude 5 god? Msm gde he cetiri i po tu je i pet. Srecno na novom poslu i opustite se, bice i bebica uskoro :wub:

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maki. Pa nije problem,nego ja sam htela da bude 3,/3,5,eventualno 4,ali ioanko nece biti 2,3 tako Boze moj. Mislim da cemo poceti februar,mart...naravno videcemo sve.  Kad ne ide po planu ide po sudbini,ili kako se vec kaze. :D Iskreno,prizeljikivala sam i da dobijem sad...zbog posla. Posao je mnogo dobar i mogla bih da se posvetim i detetu i kuci i da radim. I zaista bih volela da se zadrzim i ne bih volela da.pomisle da sam sw zaposlila zbog trudnoce...u sustini me zabole,ali posto me "zabole"nece placati u zivotu a nazalost pare trebaju,mislim da je bolje ovako. Ta dva tri meseca,Boze moj. Jedino mi zao sto bece biti letnje dete a bas sam zelela. Zamisljam decje rodjendanske zurke na nasem velikom dvoristu... mozda i bude letnje...leta 2019. Kao sto rekoh kad ne ide po planu ide po sudbini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno :lol: pre svega budi opustena. I ja sam htela jedno zimsko dete, a bice prolecno opet, samo da sve bude ok. Uzivaj sada u novoj ulozi zaposlene zene, meni tako prija, cak i sa stomakom ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno :lol: pre svega budi opustena. I ja sam htela jedno zimsko dete, a bice prolecno opet, samo da sve bude ok. Uzivaj sada u novoj ulozi zaposlene zene, meni tako prija, cak i sa stomakom ^_^

Meni je super sto ovaj se moze raditi do 8 meseca...ukoliko nema komplikacija. I bas zbog toga mozda bolje ovako. Taman da se upoznam sa poslom....sama zena poslodavac je rekla da cu sigirno biti truda za godinu,dve,tri(ja sve mislim u sebi ili ranije hahah) i kao zastice a sam od njih i dobijacu redovno plate,prijavljena....i zato ni ne zelim sad da ispadnem nesto sto mi nije bilo u planu. Da ispadne da sam zapravo samo zelela da me neko prijavi zbog trudnoce i o da cao. Uzivacemo jos nas troje a kasnije cetvoro,petoro...ko zna :D

MakiJana i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila ja juce kod gin. Na 23dc mi je endometrijum 7.6mm i ona kaze da je to dobro. Meni se cini da je malo. Ovako je sve ok..i naravno kaze opusti se a ja nikako nr mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.