Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I ja  i ja.Poslednja menstr.16jul,mislim da sam 30-og jula zatrudnela.Sutra radim betu pa u cetvrtak,u petak kod ginekologa.Jedva cekam uz pa da odwm na bolovanje i uziiivam.

Daca87 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mora bas par,moze I nas 5,6 da ide...:D

Vucem vas sve za nosiceeeee,aj aj aj...

Hvala jos jednom devojke...

Tijanaaa, MakiJana, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco faco čestitam od srca! Znam da si ovde dugo i baš su me tvoje crtice iskreno obradovale. Uživaj i ljubim te puno!:babymommy:

 

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco faco čestitam od srca! Znam da si ovde dugo i baš su me tvoje crtice iskreno obradovale. Uživaj i ljubim te puno!:babymommy:

 

Hvala miila...

:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam betu sinoc,360,mislim da je to o.k.Sutra cu da ponovim.E sad mi krecu simptomi.Muka mi je na mirise,grrrr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam betu sinoc,360,mislim da je to o.k.Sutra cu da ponovim.E sad mi krecu simptomi.Muka mi je na mirise,grrrr.

iBravisimooooo

Brunda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas bila na uz i na kontroli uopste prvoj posle indukovanog pobacaja. 10dc je, endometrijum je 4.4mm i imam dva folikula jedan 14mm drugi negde oko 10.6mm

Jel to ok? Dr kaze za 2 dana da imamo odnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je još rano za test. Pm 19.07.,a sad bih trebalo 17.da dobijem. Sutra da pokušam ujutru ,ako ne,čekam par dana pa opet.

I meni je na momente muka,pa glad, pa muka,a grudi jako bolne. Prva trudnoca mi je bila bez simptoma i tegoba.

Brundo, cestitam!!

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je još rano za test. Pm 19.07.,a sad bih trebalo 17.da dobijem. Sutra da pokušam ujutru ,ako ne,čekam par dana pa opet.

I meni je na momente muka,pa glad, pa muka,a grudi jako bolne. Prva trudnoca mi je bila bez simptoma i tegoba.

Brundo, cestitam!!

Jao cekam te zeno! Ajd da se zacrveni i druga crtica! :baby:Da se krene vracati moje staro drustvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj , Cipelicka, znaš moje muke sa O.:D tek sad sam smogla snage! Biće,biće :wub:

I Megi da povucem odma' :wub:

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je još rano za test. Pm 19.07.,a sad bih trebalo 17.da dobijem. Sutra da pokušam ujutru ,ako ne,čekam par dana pa opet.

I meni je na momente muka,pa glad, pa muka,a grudi jako bolne. Prva trudnoca mi je bila bez simptoma i tegoba.

Brundo, cestitam!!

Ma nije rano,meni test,roze kutija ne znam mu ime(ima i lilly-ju),pokazao 5 dana pre a maby baby nista,tek dan pre ocekivane menstruacije.Joj dace Bog da ti budu dve crrtice,javi obavezno. Tu smo sve negde,u par dana razmaka,bice divnih bebica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja uzela baby rapid. Taj nije baš osetljiv kao Quick test. Ujutru cu da pokusam  :wub:

neca79 i Daca87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas bila na uz i na kontroli uopste prvoj posle indukovanog pobacaja. 10dc je, endometrijum je 4.4mm i imam dva folikula jedan 14mm drugi negde oko 10.6mm

Jel to ok? Dr kaze za 2 dana da imamo odnos

nesto mi endometrijum tanak u ovulaciji treba da bude preko 8....folikuli dnevno rastu 2-3 mm a pucaju na 23-24 mm...izracunaj....ja bi za dva dana krenula udarnicki svaki dan

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja uzela baby rapid. Taj nije baš osetljiv kao Quick test. Ujutru cu da pokusam  :wub:

IiiiiiIiiiii???? :D

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nesto mi endometrijum tanak u ovulaciji treba da bude preko 8....folikuli dnevno rastu 2-3 mm a pucaju na 23-24 mm...izracunaj....ja bi za dva dana krenula udarnicki svaki dan

kaze narasce endometrijum do implatacije..nikad nisam merila do sada pa se ne razume ali ajde da joj verujem. I lh cu od danas pa cim se pojavi kreceno. Nadam se za 2 nedelje pozitivnom testu.

Obe trudnoce nisam znala da sam trudna..nista od simptoma. Redovne vestice...tako da mi je sad ovo strano skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco,ako ti je lekar rekao da imas odnose,imaj...ukoliko zelis. Nemoj da se opterecujes sa tim koliko treba da bude,da li je dovoljno ili nije.... probaj tako. Jer mialim da ces se opteretiri i oko toga i onda jedna briga vise. Slusaj lekara i svoje telo.

ti si ioanko bez problema zatrudnwla,tako?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kaze narasce endometrijum do implatacije..nikad nisam merila do sada pa se ne razume ali ajde da joj verujem. I lh cu od danas pa cim se pojavi kreceno. Nadam se za 2 nedelje pozitivnom testu.

Obe trudnoce nisam znala da sam trudna..nista od simptoma. Redovne vestice...tako da mi je sad ovo strano skroz

jos jedan znak koji mozes da pratis jeste cevikalna sluz,pre ovulacije je rastegljiva i ima izgled svezeg belanca,e tad kreni u akciju :D

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco,ako ti je lekar rekao da imas odnose,imaj...ukoliko zelis. Nemoj da se opterecujes sa tim koliko treba da bude,da li je dovoljno ili nije.... probaj tako. Jer mialim da ces se opteretiri i oko toga i onda jedna briga vise. Slusaj lekara i svoje telo.

ti si ioanko bez problema zatrudnwla,tako?

 

sa drugim ne....zatrudnela kad smo izludeli mm i ja i rekli pauza 3 meseca a i lekove sam jake pila za heliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je endometrijum neposredno nakon implantacije bio 9mm, tako da je to individualno. A to ti je bio tek 10dc. Ako nisi imala problema da zatrudnis,nemoj se ni sada opterecivati time 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedan znak koji mozes da pratis jeste cevikalna sluz,pre ovulacije je rastegljiva i ima izgled svezeg belanca,e tad kreni u akciju :D

e toga imam kao kokoska..znaci kad vidim belance tad je pykao folikul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

svejedbo nemoj sada da se opterecujes toliko jer je tvoj organizam sad doziveo sok. Polako,bice. Nemoj samo da se opterecujes. 

Za sekrer je Ivanica u pravu. Meni se javlja i bol tokom ovulacije. Prati dve nedelje od menstruacije prati bol (ako imas) i taj sekret...

Uzimaj folnu,pij neke cajeve sto preporucuje zene za plodnost...a kasnije,ako ne bude islo onda se bavi ovim. Ja se bar ne bih opzerecivala za pocetak time jer i zdravim zenama (bez nekih zenskih problema ili necim sto se tebi desilo) treba da zatrudne i pola godine... glavu gore.

 

Ivanice a gde si ti,kako stoje stvari kod tebe?

Izmenjeno od strane KruelaDeviL
neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IiiiiiIiiiii???? :D

Ništa <_< Čekamo ili mecu ili opet test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toga imam kao kokoska..znaci kad vidim belance tad je pykao folikul?

ne,kad se pojavi sluz tek sledi ovulacija sto znaci akcija

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.