Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drage kad radite test za trudnocu i bude beo belcat, vestica vam i dalje ne dolazi, posle koliko dana radite ponovo test?

Ja bih sacekala dan, dva pa opet. Zelim ti da se sledeci put rozi :D

Dugo nisam svracala na ovu temu koja je nekada bila jedna od najaktivnijih i cesto najzabavnijih.

Nekada mi nedostaje stari forum i devojke sa ove teme.

Svima koje cekaju da ugledaju svoje plusice, zelim od srca da im se u 2017. godini to i dogodi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti pipi. Ne verujem da ce do toga da dodje ali ajde videcemo. Juce sam radila test, simptome i dalje i imam ali ja simptome za vesticu sam imala jod oko 30 dana ciklusa (danas je 37) simptomi ono grcevi u stomaku, osetljive bradavice, svrab na bradavicama, joj od njih sam htela da poludim dva dana uzasno... i ovi simptomi mi se vuku do danasnjeg dana sa razmacima od dan, dva..  a od gospodje nista... 

Inace imam los ciklus, do sada mi se raztezao od 28-37. 37 mi bila gornja granica, ako ne dobijem danas onda sam oborila rekord :D :D

 

Ni ja nisam bas nesto cesto aktivna na ovoj temi jer ne mogu, sebe opterecujem sa time jer svaki put devojke mi pruze nadu i utehu (za sta im hvala :* ) i onda kad dodje vestica onda se razocaram : (

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiii stigla je. joj hvala Bogu. Mogla je samo jedna dva, tri dana radnije da dodje to bi bilo idealno. Sad ovako za 2 dana nema sanse da prodje da mogu da radim briseve.. e koza jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiii stigla je. joj hvala Bogu. Mogla je samo jedna dva, tri dana radnije da dodje to bi bilo idealno. Sad ovako za 2 dana nema sanse da prodje da mogu da radim briseve.. e koza jedna

Znam kako ti je, i sama sam mnogo puta prosla kroz to. Glavu gore, nema druge.

Nisam ispratila, mozda si pisala, sta si do sada radila od analiza, a sta ti je ostalo. Jesi li radila ogtt?

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, samo neka pije redovno ovo ostalo, a kad budes imala kupi mu jednu  kutiju tribestana neka pije bar 2 puta dnevno i trajace mu mesec i po dana, taman do spermograma. Bas me interesuje kakvi ce vam biti rezultati, ali verujem da ce biti pomaka! 

Ja sam super, guram polako :) evo me u 5.mesecu, hvala Bogu sve je ok za sada... 

Ana kupila sam tribestan :) i dodala mu jos vitamin E, pored vitamina C,B, cink, selen, folnu kiselinu i pije i koenzim Q10. Sad sam ga bas obezbedila, pa kad ovo sve ispije, radicemo kontrolni. 

Sad ionako cekamo do aprila, malo sam lose zbog tog mog nalaza, citam svasta pa mi jos teze. 

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Rada Q Ne brini, sredice se, ne citaj svakakve gluposti. Jel ste probali piskavicu da potapate u vodu pa da pije i to? :)  ona je jeftina posto se kupuje na grame u zdravoj hrani a dobra... i mozes tu i tamo da mu ubacis L~carnitin, kombinuj slobodno, npr kad ispije kutiju folne ti mu kupis kutiju carnitina, pa posle dodas folnu, slobodno kombinuj, ja sam muzu davala ono sto trenutno imam u kuci isto sam uspela da kupim taj mesec, ali ae sve vrtelo oko ovoga sto smo pricali :) e da, i kostunjavo voce neka gricka malo :)  indijski orah, brazilski orah, badem, lesnik...

Bubu 2 i Rada Q volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Rado, nemoj samu sebe da bedacis. Pa, odradis histeroskopiju, sklonis pregradu i eliminises jedan problem :) Ja sam isto tako citala svasta, u svojoj bliskoj okolini imam zene koje su nisu imale pojma da imaju pregradu, rodile po dvoje , troje dece. Upoznala devojku koja je zbog pregrade izgubila bebu. Na kraju sam iscitala neki naucni rad dr sa Cambridgea, tu analizirala slike,snimke uz materica sa pregradom. Veruj mi, sad mi sve smesno. 

Izmenjeno od strane sportiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Rada Q Ne brini, sredice se, ne citaj svakakve gluposti. Jel ste probali piskavicu da potapate u vodu pa da pije i to? :)  ona je jeftina posto se kupuje na grame u zdravoj hrani a dobra... i mozes tu i tamo da mu ubacis L~carnitin, kombinuj slobodno, npr kad ispije kutiju folne ti mu kupis kutiju carnitina, pa posle dodas folnu, slobodno kombinuj, ja sam muzu davala ono sto trenutno imam u kuci isto sam uspela da kupim taj mesec, ali ae sve vrtelo oko ovoga sto smo pricali :) e da, i kostunjavo voce neka gricka malo :)  indijski orah, brazilski orah, badem, lesnik...

Ana, L carnitin sam zaboravila, pije i to, a piskavicu je pio, ali posto sam med potrosila na muckalicu, koju jede, ne moze sad da je jede bez meda :)  Zato sam mu kupila vitamin E, a plus jede i semenke suncokreta i tu ima vitamin E, posto sam citala da je to jako bitno. Ostale vitamine sve pije po jednu, samo tribestan 2. Bas me zanima hoce li imati poboljsanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rado, nemoj samu sebe da bedacis. Pa, odradis histeroskopiju, sklonis pregradu i eliminises jedan problem :) Ja sam isto tako citala svasta, u svojoj bliskoj okolini imam zene koje su nisu imale pojma da imaju pregradu, rodile po dvoje , troje dece. Upoznala devojku koja je zbog pregrade izgubila bebu. Na kraju sam iscitala neki naucni rad dr sa Cambridgea, tu analizirala slike,snimke uz materica sa pregradom. Veruj mi, sad mi sve smesno. 

Septum nije strasan, ako je mali, meni je preko cele materice tacnije dvoroga materica, pa je to dosta opasnije, dal ce uspeti da otklone i kako ce se materica ponasati. Cula sam ja svakakve price, neko rodi decu, a i ne zna da ima, neko ima vise spontanih... Najveca muka je sto se toliko ceka (do aprila ) al sta je tu je, moram da cekam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiii stigla je. joj hvala Bogu. Mogla je samo jedna dva, tri dana radnije da dodje to bi bilo idealno. Sad ovako za 2 dana nema sanse da prodje da mogu da radim briseve.. e koza jedna

Ada dokle si stigla sa analizama? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje..nije me dugo biloo..Gdje moje drustvo?Sta je sa Ljubinke?

 

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, L carnitin sam zaboravila, pije i to, a piskavicu je pio, ali posto sam med potrosila na muckalicu, koju jede, ne moze sad da je jede bez meda :)  Zato sam mu kupila vitamin E, a plus jede i semenke suncokreta i tu ima vitamin E, posto sam citala da je to jako bitno. Ostale vitamine sve pije po jednu, samo tribestan 2. Bas me zanima hoce li imati poboljsanja...

Moze piskavicu bez meda, nju samo potopi kasiku semena u malo vode koliko da ih prekrije na dnu soljice da nabubre za 24h i onda popije to sa casom vode onako bez zvakanja posto je gorko mnogo ako zvace... :) tako da mozes i to da mu uzmes jer je ona jeftina a bas dobra, mnogo je hvale za poboljsanje spermograma (grcko seme piskavica, tako trazi u zdravoj hrani, uzmes za 100 din na merenje da probate)... mislim da od svega ovoga mora da bude poboljsanja, moze 3 meseca nakon sto je poceo da pije da uradi kontrolni sp. pa ces videti da li teba nesto da menja ili da nastavi ovako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam je u kuci :) uzela sam mu tada 200 grama, a pio jedno 10 dana. Al jeste vala odvratna, on je zvakao sa medom, ja probala i nisam mogla hehe. Kazu da nekome ne vrede vitamini i da nema stalno poboljsanja, bas me zanima kakav ce mu biti. Taman kad sve ovo popije za mesec ipo dana, radimo kontrolni, pa se javljam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam je u kuci :) uzela sam mu tada 200 grama, a pio jedno 10 dana. Al jeste vala odvratna, on je zvakao sa medom, ja probala i nisam mogla hehe. Kazu da nekome ne vrede vitamini i da nema stalno poboljsanja, bas me zanima kakav ce mu biti. Taman kad sve ovo popije za mesec ipo dana, radimo kontrolni, pa se javljam. 

ma nemoj da zvace, bljaaak :D bitno je da je potopis u vodu da nabubri 24h i onda je popije niz grlo kao lek, sa vodom, bez zvakanja, samo onako da sklizne niz grlo pa neka se rastvara u stomaku :) tako je moj muz pio da nebi zvakao

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potapala sam je, al sad mu se smucila :huh: moracu neki dan da ga ubedim. Jel se tvom muzu osecala koza? Njemu je koza mirisala na piskavicu, pa mi je kukao kako smrdi (a on pican u svakom smislu :D ) i zato posle i prestao. 

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaa mozda malo znoj dobije miris piskavice pa osetim kad se vrati onako mokar sa treninga sa trcanja, ali ovako u toku dana bas sama koza ne, nisam osetila :) 

Reci mu da ne mora da zvace i nema sta da mu se smuci, i meni bi se smucila da sam je zvakala stvarno je odvratna :D ali i ja sam je pila ovako sa vodom samo da je progutam, i tad ne osetis nikakav ukus :)

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da mahnem plusićkama i da poželim puno veselih plusića :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da vas pitam mozda neka zna..Pila sam kontracepciju zbog PCOS i krvarila cio mjesec(znam da je to normalno na pocetku)medjutim kad sam radilma krvnu sliku jetra mi uvecana pa sam prestala ali vec sam popila cijelu kutiju i bila na pauzi sedam dana..E sad trebala sam dobiti u petak po kalendaru ali nista..Ne znam uopste kako sad da racunam sl menstruaciju?Ne znam je li menstruacija to sto mi je trajalo dok sam pila tablete ili samo prvih pet dana?Uglavnom imam redovne menstruacije par dana gore dole al nikad se nije desilo da jedan mjesec ne dobijem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni je piskavica bas bila ukusna,cak sam krala od muza :)

Samo promenite vodu na 12 sati...

Alex,nema nam Ljubinke,nadam se da ce nam se javiti sa lepim vestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke od srca,hajde jos neko u prvi trimestar malo nas je,ubaci slicicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija cestitam ti od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.