Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Devojke i zene treba mi misljenje...pisem ovde vama jer ste aktivne ali i na dosta teme (na kojima bih mogla da pitam ne mogu da pisem Pa se obracam vama. :)

Naime kasni mi 12dana... Radila sam test (9dana kasnjenja)koji je pokazao negativno,bila sam kod ginekologa(9dan kasnjenja)ginekolog nije nista video (miaim na trudnocu) i rekao mi je da mu deluje kao da cu dobiti,ali da je jos sve rano i da dodjem u ponedeljak (sutra) ako ne dobijem do tada... nismo planirali bebu(imali smo jedan ili dva odnosa izmedju ciklusa,mada znam da je moguce) ne osecam nikakve simptome nicega...nemam mucnine,osecaj metala u ustima,nikakve bolove,nikkavo krvarenje ni kao,nemam tempepraturu(sto je nekad moguce ubtrudnoci) apetit mi je povecan ali ja stalno jedem vise i kad dobijem i kad ovuliram i uvek. Ne bole me grudi...nista.ne osecam se ni trudno ni da cu da dobijem. Inace imam sina od 2godine(zacet prirodno,trudnoca prva inuredno protekla,zeljena) sta mislite sta moze da bude ovo zbog cega mi kasni?

draga uradi sutra betu i znas za sigurno dal jesi ili ne

ako je beta ispod 5 trudnoca ne postoji ali mozda je neki hormonski disbalans

Kikiriki i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke i zene treba mi misljenje...pisem ovde vama jer ste aktivne ali i na dosta teme (na kojima bih mogla da pitam ne mogu da pisem Pa se obracam vama. :)

Naime kasni mi 12dana... Radila sam test (9dana kasnjenja)koji je pokazao negativno,bila sam kod ginekologa(9dan kasnjenja)ginekolog nije nista video (miaim na trudnocu) i rekao mi je da mu deluje kao da cu dobiti,ali da je jos sve rano i da dodjem u ponedeljak (sutra) ako ne dobijem do tada... nismo planirali bebu(imali smo jedan ili dva odnosa izmedju ciklusa,mada znam da je moguce) ne osecam nikakve simptome nicega...nemam mucnine,osecaj metala u ustima,nikakve bolove,nikkavo krvarenje ni kao,nemam tempepraturu(sto je nekad moguce ubtrudnoci) apetit mi je povecan ali ja stalno jedem vise i kad dobijem i kad ovuliram i uvek. Ne bole me grudi...nista.ne osecam se ni trudno ni da cu da dobijem. Inace imam sina od 2godine(zacet prirodno,trudnoca prva inuredno protekla,zeljena) sta mislite sta moze da bude ovo zbog cega mi kasni?

Ponekad se sama menstruacija poremeti,mada je to dosta retko.Meni se to desilo pre tri godine.Imala sam odnose sa zastitom,naravno,ali je svejedno ona kasnila cak dvadeset dana!Uradila sam i beta Hcg test i test na trudnocu,nisam bila trudna.I nakon toga se pojavila sasvim normalno.Pre toga je bila tacna kao i uvek,od kad sam je dobila.Nekad se eto sama ona nesto poremeti.Mada,sve zavisi,svaki organizam je individua za sebe. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle sest dana kasnjenja moze i odmah da uradi ako postoji trudnoca pokazace se

Može, ali nek sačeka jutro, ne verujem da će sad ici po test, sladje onako kad se ujutru radi. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može, ali nek sačeka jutro, ne verujem da će sad ici po test, sladje onako kad se ujutru radi. :) 

da, cekacu jutro, to mi je najsigurnije, pa slladje ujutru videcemo da li ce da bude i rezultat sladak.. :-/

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonjce, sve čestitke! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barby ima li sta? :)

Sonjce javljaj betu :)

KruelaDeviL  moguce je da su ti se hormoni poremetili malo ili ono sto je jos verovatnije je da se jednostavno ciklus jedan mesec malo poremetio, moze da se poremeti od stresa, od promene klime ako si isla na more, od putovanja, ma hiljadu stvari... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvadila sam krv jutros pre posla, kazu oko 13 rezultati...sad treba docekati, jedino sto imam posla preko glave pa ce brze proci :)

Barby_996 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Test mi je negativno pokazao sad :(:(:(:(:( Samo sto ssam uradila 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila.... 12dana kasnjenja. Nikad u zivotu. Dosta lako da je kd stresa. Hvala puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,glavu gore...

U nove pobede...

sonjce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da, da, mora u nove pobede, ali bas sam se razocarala.. 

Sonjice izvini jazaboravih da ti cestitam, zelim ti laku trudnocu :wub:

Izmenjeno od strane Barby_996

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pomagajTe

jutros u wc obrišem se kad krvav iscedak ..odem kod doktora pregled uzela mi briseve ,uzv GM 9*8 mm, sa prisustvom žumancane kese.To jemalo u odnosu na 6+2 mada po mom je 5+6 

uzasno se osećam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco jel si dobila utrogestan da stavljas? Ili progesteron depo inekcije? To moras obavezno, ili jedno od ta dva ili oba cak, nemoj se stresirati jer to moze negativno da utice...miruj i leskari, i cekaj da dodje pravo vreme za uz. Ako si u mogucnosti vidi gde ima malo bolji aparat za uz, jer npr Kikiriki su rekli da je jedna beba odustala a sada hvala Bogu rastu u njoj dve curice od po kilo! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, prisustvo žumančane kese je dobar znak. Znači da beba ima šta da jede. Kolika je trudnoća po dr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco jel si dobila utrogestan da stavljas? Ili progesteron depo inekcije? To moras obavezno, ili jedno od ta dva ili oba cak, nemoj se stresirati jer to moze negativno da utice...miruj i leskari, i cekaj da dodje pravo vreme za uz. Ako si u mogucnosti vidi gde ima malo bolji aparat za uz, jer npr Kikiriki su rekli da je jedna beba odustala a sada hvala Bogu rastu u njoj dve curice od po kilo! 

dobila sam utrogestan ali oralno ništa drugo 

razmisljam da odem privatno jer je ovaj uzv već zastareo .ne znan odakle krvarenje ona kaže da je grlić cist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, prisustvo žumančane kese je dobar znak. Znači da beba ima šta da jede. Kolika je trudnoća po dr?

6+2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco ja sam u julu na moru jedno vece imala sveze krvi onako samo je odjednom iscurelo nije bilo ni malo, posto smo bili na moru tek ujutru sam stavila utrogestan ali nije bilo vise sveze nego po malo braon onako sasusene jos dan, kad smo se vratili odma sam otisla kod doktora grlic je bio cvrst i zatvoren beba ok nije znao ni doktor sta je to bilo. Odmaraj malo vise i ako mozes idi na uz kod privatnika cisto zbog sebe bices mirnija. Ja sam tad bila 7 i nesto nedelja

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco ja sam u julu na moru jedno vece imala sveze krvi onako samo je odjednom iscurelo nije bilo ni malo, posto smo bili na moru tek ujutru sam stavila utrogestan ali nije bilo vise sveze nego po malo braon onako sasusene jos dan, kad smo se vratili odma sam otisla kod doktora grlic je bio cvrst i zatvoren beba ok nije znao ni doktor sta je to bilo. Odmaraj malo vise i ako mozes idi na uz kod privatnika cisto zbog sebe bices mirnija. Ja sam tad bila 7 i nesto nedelja

pa sad sam zvala doktora koji mi je radio laparaskopiju i rekao mi je utrogestan ,folan, i aspirin 100 i ujutru da dodjem i da ništa ne brinem. Inace je načelnik na ginekologiji i verujem mu pa cu videti šta će reći. Ibace nema više tog iscedka? brine me što je mali i mesak :-( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sad sam zvala doktora koji mi je radio laparaskopiju i rekao mi je utrogestan ,folan, i aspirin 100 i ujutru da dodjem i da ništa ne brinem. Inace je načelnik na ginekologiji i verujem mu pa cu videti šta će reći. Ibace nema više tog iscedka? brine me što je mali i mesak :-( 

pa sad sam zvala doktora koji mi je radio laparaskopiju i rekao mi je utrogestan ,folan, i aspirin 100 i ujutru da dodjem i da ništa ne brinem. Inace je načelnik na ginekologiji i verujem mu pa cu videti šta će reći. Ibace nema više tog iscedka? brine me što je mali i mesak :-( 

jeco rekla sam ti dobro je da se vidi mesak sa zumancanom kesom u 6 nedelji za sedam dana i pulsirace...nozda je puko neki kapilar od sirenja materice...odmaraj sto vise i lezi na levi bok...ljubim te bice sve o.k i utrogestan obavezno ako ga stavljas vaginalno 20 minuta lezi pa onda ustani...lepo sto ti je dao aspirin...

Rada Q i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco sta ti bi odjednom. Drzi se sigurna sam bice sve OK, samo slusaj savet lekara i odmaraj. Uz tebe smo i bice sve OK. Cekaj me mozda te stignem ;) :* :* :* 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Test mi je negativno pokazao sad :(:(:(:(:( Samo sto ssam uradila 

E bas mi je zao za negativan test. Mrzim negativne testove i mislim da ja necu smeti da uradim bas zbog tog razocarenje :( 

Drzi se i cekaj da dodje glupa vestica, pa u nove pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco sta ti bi odjednom. Drzi se sigurna sam bice sve OK, samo slusaj savet lekara i odmaraj. Uz tebe smo i bice sve OK. Cekaj me mozda te stignem ;) :* :* :* 

sa obzirom kako mi je mali mesak stići ces me lako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa obzirom kako mi je mali mesak stići ces me lako :)

Ne lupetaj, bices ti OK i tvoja bebica malena. :babymommy:

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.