Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jeco bravo za malog ljuda koji se brčka u tebi i tera tvoje telo da proizvodi bhcg :D čestitaaaam... Menstrualni bolovi, tripovi i brige su sasvim normalna pojava...Marš u prvi trimestar :D i vidi da li ćeš sad ili posle srculenceta da se utefteriš u spisak da mi Sakovac ne kuka kako je uvek na kraju liste.

Testić, meni se nije videlo ništa na 1800 bhcg, meni su rekli dr. da se do 2000 ne vidi, ali sve je ioak individualno, nekom se i preko 1000 vidi. Kolika ti je beta od srede
, nisam videla da si pisala.

ivannnica i sakovac volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic,i ja znam za tu informaciju,ali se mojoj dtugarici nije videlo ni sa preko 3000.Pisala sam bas ovde o tome,sa bebom sve bilo o.k.Tako da mislim da je to vrlo individualno.

Ja danas imam uz zbog nekih drugih komplikacija posle vantelesne, imala sam i utorak i sredu uz ni tada se nista nije videlo. Po reakcijama lekara skapirala sam da i ne moze da se vidi. U ponedeljak je beta bila oko 250 pa racunam da ako je sve ok danas bi mogla biti i 1000 pa da se ne ubedacim bas mnogo jer verujem da cu uz raditi pre nego stigne danasnja beta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco bravo za malog ljuda koji se brčka u tebi i tera tvoje telo da proizvodi bhcg :D čestitaaaam... Menstrualni bolovi, tripovi i brige su sasvim normalna pojava...Marš u prvi trimestar :D i vidi da li ćeš sad ili posle srculenceta da se utefteriš u spisak da mi Sakovac ne kuka kako je uvek na kraju liste.

Testić, meni se nije videlo ništa na 1800 bhcg, meni su rekli dr. da se do 2000 ne vidi, ali sve je ioak individualno, nekom se i preko 1000 vidi. Kolika ti je beta od srede
, nisam videla da si pisala.

sredu nismo ponavljali zbog nekih drugih komplikacija pa je tek danas radjena. Posto je radjena u bolnici ne znam nista o tome kada ce biti rezultat.

Znaci ima nade i ako se danas nista ne bude videlo. Mogu da se nadam za pocetak da je beta ok....

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, bzvz, ali da znaš 90% nas kroz to prođe. Malo se loše osećaš, malo kukaš, a onda se iznerviraš i rodiš troje dece.

mala88, Sena13, svejedno i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sredu nismo ponavljali zbog nekih drugih komplikacija pa je tek danas radjena. Posto je radjena u bolnici ne znam nista o tome kada ce biti rezultat.

Znaci ima nade i ako se danas nista ne bude videlo. Mogu da se nadam za pocetak da je beta ok....

Ako je beta ok, a tebi je sad koliko 29-20 dpt? Možda će da se vidi gestacijski mešak/meškovi. Eho ploda ne verujem, još je maaaajiii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Debeli prsti...mislila sam 19-20 dpt. Ali pazi pitanje je i da li će mešak da se vidi. Rano je...baaaš je rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Debeli prsti...mislila sam 19-20 dpt. Ali pazi pitanje je i da li će mešak da se vidi. Rano je...baaaš je rano.

Da 20dpt je danas. Nadam se da cu do 12h znati .

Hvala u svakom slucaju, ovo me jako smiruje. Koliko god da ubedjujem sebe da se ne nerviram i ne cimam pre vremena nekako veoma je tesko kontrolisati se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prvi uz zakazan tek za 10dana zbog trudnoce, ali ovo je sada vanredno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecoooo  cestitam, skolsku trudnocu ti zelim! :) i ajde dolazi i trimestre, osecam se glupo tamo sama sa sobom, sve su vec oko 10.nedelje i spremne da idu u drugi trimestar :D  

Sto se tice menstrualnih bolova ne brini, i ja sam ih imala i to baàas puno, i noge su me bolele kao kad dobijem, i stomak i grudi, ma sve... i to bas tada kada mi je testic bio pozitivan... :) 

ivannnica i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testicu, Beta treba da se otprilike dupla svakih 48h, pa ti izracunaj od prve koliko bi trebala biti. Nemoj se toliko stresirati jer bebe to ne vole. 

Mesak moze da se vidi od 4.nedelje koliko znam, budi strpljiva, mi sa vto smo sve to prosle...ja sam 10x umrla posle ponovljene bete, kad mi je dr rekla za dve nedelje uz. Za te dve nedelje nisam ziva bila bukvalno tako da te razumem potpuno :)

Jeca 90, Kikiriki, testic i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic ja kad sam bila u 5.nedelji dr nije hteo da mi radi UZ reko mi je da je rano i da ne moze nista da vidi pa da dodjem najranije za nedelju dana. I evo i juce (sad sam kraj 6.) mi je video samo mesak...idem ponovo za 7 dana pa da vidim najzad jos nesto isim crne tufne :) tako da ne brini, rano je jos verovatno... 

Kikiriki, testic i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco bravo za malog ljuda koji se brčka u tebi i tera tvoje telo da proizvodi bhcg :D čestitaaaam... Menstrualni bolovi, tripovi i brige su sasvim normalna pojava...Marš u prvi trimestar :D i vidi da li ćeš sad ili posle srculenceta da se utefteriš u spisak da mi Sakovac ne kuka kako je uvek na kraju liste.

Testić, meni se nije videlo ništa na 1800 bhcg, meni su rekli dr. da se do 2000 ne vidi, ali sve je ioak individualno, nekom se i preko 1000 vidi. Kolika ti je beta od srede
, nisam videla da si pisala.

E pa Sakovac vise nije na kraju liste:P ali se svakako radujem sto duzem spisku.

Bravo plusici samo tako nastavite da se svi sto pre upisete na spisak. Cestitam na svim ovim crticama i beticama.

testic, Kikiriki i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni je privatna dr. videla meškove sa 4+5 pa sa 5+5 dr. u dz videla da ima samo jedan mešak ali nije bila sigurna za eho ploda, a za drugi je rekla da se smanjio i odustao. E, već sa 7+2 kod privatne dr. su se lepo čula dva srca i dve bebe (pasuljčice)...tako da do tih nekih punih sedam nedelja oni realno jure belu mačku u magli. Ako nešto vide to je pouzdano, ali ako nešto ne vide, to još ništa ne mora da znači.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zeneeeeee 3 dana kasnjenja i popodnevni urin 2lkd7y0.jpg

 

 

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaa Jecoooo!!!!

draga crtica je prelepaaaa!!!

uzivaj i ignorisi grceve a uzmi neke vitamincice

sad ce i Rada sa mora da donese crticu!!!

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zeneeeeee 3 dana kasnjenja i popodnevni urin 2lkd7y0.jpg

 

 

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaa Jecoooo!!!!

draga crtica je prelepaaaa!!!

uzivaj i ignorisi grceve a uzmi neke vitamincice

sad ce i Rada sa mora da donese crticu!!!

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idi bre zeno...,kao grom iz vedra neba... :)

Cestitaaaaammm

hahahahaha baš vala,nema to kod mene cile mile :-) hvala dacika

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Kikiriki hvala puno i da znaš samo da si mi donela veliku sreću sa tvojim trakicama :-) kad odem na prvi uzv onda se selim na dno liste pa nece Sakovac više kukati :-) ma znam sa je sve to sa bolovima manje više normalno al ja se samo preispitujem,sad mi čudno što mi se me piski ko pre 2 dana oooo moja luda glavo 

sakovac, ivannnica i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Ana87 anci moraš me pričekati još malo ,meni tek za 2 nedelje prvi ultrazvuk a do tada ću da gvirkam :-) koliko si ti sad tačno trudna? Hvala sto me tesis što se tih bolova tiče ,lakše mi je sad :-D

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeca 90 :wub::wub::wub:

Ostalima malo prasinice ********************************************************

Ja stalno gvirkam na onaj spisak , pa mi milo kad vidim da se neka plusicka tamo preselila...ajde zene, drzim fige.  ♥ ♥ ♥

Daca87, ivannnica, Bubu 2 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke !

@ivannnica hvala draga moja nadam se da će biti u redu sve 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Jeca 90 ja bi po UZ trebalo da budem danas 6+1, a po mojoj racunici bi to ipak trebalo da bude 5+6, tako da tu sam negde...kraj 6, pocetak 7... sledeceg petka idem opet na UZ pa cemo videti :)

@sakovac a koja si ti nedelja bese? :) gde da se upisem i ja na taj spisak kad cujem srculence? ;) 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

@sakovac a koja si ti nedelja bese? :) gde da se upisem i ja na taj spisak kad cujem srculence? ;) 

Ja sutra ulazim u 20. nedelju, a spisak trudnica je tema u okviru trudnoca po trimestrima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke !

@ivannnica hvala draga moja nadam se da će biti u redu sve 

naravno da ce biti sve u redu...nema negativnih misli ...samo napred nema nazad :babymommy:

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.