Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Probaj opet, izloguj se pa se uloguj. 

Ili probaj preko sajta slikomat.com , uploadujes tamo sliku, pa iskopiras link za forume ovde u poruci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise da ne mogu da ubacim sliku 

slikaj iz daljine pa uvelicaj sliku. Mislim da je tako bolje slikati te sramezljive crtice... najam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uv8-IMG-20.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Golim okom se vidi. Ne vredi mi da nagadjam uradicu za dva dana opet ako ne dobijem. Mada mece nema..pu pu i ne treba mi..sto želim i ostalim cekalicama 

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nece ta ni da dodje kad nije do sada, videces :)

mala88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mene brine samo da nije kao prošli put..vanmatericna. To me bas brine 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Golim okom se vidi. Ne vredi mi da nagadjam uradicu za dva dana opet ako ne dobijem. Mada mece nema..pu pu i ne treba mi..sto želim i ostalim cekalicama 

Tako je najbolje....

Ali samo u mom slucaju je to cist promasaj!

Juce naletim na zaboravljeni BR test i hajde da ga odradim. Pijem vodu kao kamila zbog hiperstimulacije a wc posecujem na pola sata. I tako ja " kreten" iako primetim da mi je boja urina jednako bezbojna kao i sama voda ipak umocim test. I sok. Jeste odmah crtica tu ali opet svetla. Kako se test osusio tako je i ona jos svetlija postala. I onda krece psiha....grudi su mi naduvene ali ne kao pola sata pre toga. Bradavice bole ali ne kao jutros a i tople su ali ne kao juce. A stomak pocinje da boli. I tako u krug. 

U ponedeljak radim betu a test me vise nece namamiti.

E sada ako neko ima bilo sta da kaze, moja iskustva sa crticama koje su tamnije pa potom svetle i nisu najbolja ali ima li smisla da uzmem u obzir koncentraciju bhcg u urinu, ima li to uopste veze u ovoj situaciji. Inace juce je bio 13dpt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlučila sam da sačekam da prodje vikend pa cu videti u ponedeljak šta ću. Ne vredi mi da se nerviram. Meni su grudi bolne jako. Ali to sve varira. Pa najbolje da sacekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic, da li si primala pregnil i kada? Na 13.dpt vec mozes odraditi, ja sam na 12.dan radila, a 9.dana je bila bleda crta na testu. Odradila si test koji verovatno cita 20-25ij bete. 

Ako vec radite testove oko vestice, radite one koji citaju od minimuma bete, a to su In vitro testovi. Ja sam radila BB test (3 dana pred m) i pokazao je. Oni citaju od 10ij bete ali ih nema svuda, recimo u svakoj drugoj apoteci (uglavnom manje apoteke).

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kasni danas je 7mi dan. Valjda bi pokazalo majku mu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Coje

Pregnil 5000ij primila sam pre 18dana, znam da nije od njega. E sada par stranica unazad imala sam hronoloski izbacivanje testova. 8dpt ja je umisljam, 10dpt definitivno tamnija ali je i dalje granica sa halucinacijom. E 11dpt dobijam ozbiljniju crticu. Ova tri testa radim one obicne tracice ali 10ij bete. BR od juce je 25ij

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta te onda buni? Pravac u lab i javljaj betu :) meni je tu sve jasno...predvidjam ti betu preko 100ke sa takvim crtama :)

Kikiriki i Ana87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice ovde jos crtica ovih dana, vidim ja... nego se sve nesto neckate da odete da uradite tu betu :D 

Bubu 2 i testic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta te onda buni? Pravac u lab i javljaj betu :) meni je tu sve jasno...predvidjam ti betu preko 100ke sa takvim crtama :)

ponedeljak lab...

Nije da me buni, samo postoji ono ali od ranije do 16dpo beta raste pa posle mi pada.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic,polako,nema svrhe da se nerviras,nerviras i bebice...I sama kazes da si razblazila mokracu tecnoscu i d si radila osetljiviji test.Ja se nadam nakboljem ishodu.

Mala,da ti nije ovulacija bila kasno u ciklusu?

Ne bih d te plasim,ali ako ti sedam dana kasni crta bi trebala da bude jaca...Nema pravila,mozd su tebi ovulacije kasnije,ne oko 14. dana ili si laksa od 50 kg?

Ne znam zasto cekas,kasni ti nedelju dana,to je vec peta nedelja,radi betu ili idi kod doce.

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ponedeljak lab...

Nije da me buni, samo postoji ono ali od ranije do 16dpo beta raste pa posle mi pada.... 

Zato se beta ne radi samo jednom. Bar je inace tako praksa. Izvadi se beta, pa ponovo za 48h, ako ima nepravilnosti onda opet nakon 48h. Znam da ti je frka, i meni je bila, ali znam da mi je bilo psihicki lakse.

Kikiriki i testic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato se beta ne radi samo jednom. Bar je inace tako praksa. Izvadi se beta, pa ponovo za 48h, ako ima nepravilnosti onda opet nakon 48h. Znam da ti je frka, i meni je bila, ali znam da mi je bilo psihicki lakse.

Da, betu uvek i radim na 2 dana. Tako da su ponedeljak i sreda rezervisani za to. Ovo je bilo igranje s zivcima....nekako svi na drugaci nacin reagujemo na stres, ja eto produzim citavu agoniju i verovatno smaram ljude oko sebe sto pitanjima sto tumacenjima...ali i tome ce doci kraj:rolleyes:

Da upotpunim ovo sto sam rekla i smorim vas do kraja :angel:

2016-08-27 14.13.43.jpg

Bubu 2 i Melissa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko vidim nisu isti testovi, tako da jacina crtice nista ne znaci, znaci da je tu i da je vidljiva :)

Kikiriki, testic i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic ,u drugoj trudnoci sam uradila samo jedan test I crticaje bila kao ova tvoja na poslednjem testu br. I sada ta crtica spava pored mene ... tako da .... uzivaj

Bubu 2, testic i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala88  hey gde si nestala, sta se desava? :) Jel krenula ta vestica ili da slavimo crtice? jel radis danas test ili betu?

Testic, ti javljaj rezultate beeete :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno, pari okice i cekaj betu preko 100ke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim test sam radila posle bete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.