Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ljubav-vera-nada, moras da verujes, nisi ti slucajno izabrala ovo ime :P. Drzim ti palceve, samo napred. :babymommy:

Hvala...;) Ako me ona sad izleci,nikad vise necu ici ginekologu...cak cu je i pitati da li bi mi ona vodila trudnocu tj da joj dodjem par puta u posetu da me pogleda i kaze koju pametnu :P

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stara ekipa nazalost na okupu...,aj lepo da se sve okupimo u prvacima...

;)

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I dalje nista nema. Sutra ako ne dobijem uradicu test. Jako sam nervozna. 

Ana87 i testic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I puno sreće svim budućim mamicama. Gde je Pilce? Šta je sa njom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojkeeee samo da vam javim da sam bila na prvom UZ, jos je rano za srculence ali je video da se ugnjezdilo gde treba, i po njegovom proracunu po velicini je 5 nedelja i 1 dan :) idem ponovo za 2 nedelje da Boze zdravlje cujemo otkucaje :) 

 

Mala88, Ako ne dobijes ujutru uradi obavezno i javi sta je bilo.

mala88, Bubu 2, kaficica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojkeeee samo da vam javim da sam bila na prvom UZ, jos je rano za srculence ali je video da se ugnjezdilo gde treba, i po njegovom proracunu po velicini je 5 nedelja i 1 dan :) idem ponovo za 2 nedelje da Boze zdravlje cujemo otkucaje :) 

 

Mala88, Ako ne dobijes ujutru uradi obavezno i javi sta je bilo.

 

 

 

Sreća sreća radost čestitke od srca 

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaala, sad se sto se tice trudnoce selim na druge teme ali ostajem ovde da bodrim cekalice i da vas vucem da dodjete sto pre u trimestre, nekako mi fali neko da odemo zajedno, da ne idem sama :D ajde ajdeeee :) 

Bubu 2, Daca87 i testic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaaala, sad se sto se tice trudnoce selim na druge teme ali ostajem ovde da bodrim cekalice i da vas vucem da dodjete sto pre u trimestre, nekako mi fali neko da odemo zajedno, da ne idem sama :D ajde ajdeeee :) 

Bravo,bravo :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga ti bas strogo vodis racuna a koliko sam shvatila insulin na 120 minuta ti je 60 sto je osrednje teska IR meni je na 120 -64 a terapija tefor 2x500

rekla mi je dr da kombinujem namirnice npr malo mesa malo krompira (koliko moze u saku da stane) i salate malo vise krastavac i paradaiz

za dorucak ugljene hidrate mogu malo vise +lekic i voznja biciklo bar dva km

slatko ne beli hleb ne jedem iskljucivo integralmi ali vodim racuna da u hlebu moram da vidim sto vise mekinja

Ja krompir, pirinac, pasulj, grasak...ne jedem.

Uglavnom sam na proteinima, meso, mleko(kiselo mleko i mladi sir), jaja, povrce (tikvice, luk, spanac, paradaiz,krastavac,paprika....), hleb samo bez belog brasna , tonus ili bez hleba. 

Ja sam takodje veliki gurman pa ni sada ne dozvoljam da mi sve ovo bude jednolicno. Trudim se da stalno kombinujem. Mozda cak najvise ideja nalazim u hrono ishrani s tim sto voce dodajem u uzini. Jedem ovsene mekinje, pahuljice.

E sada da ne bude da je sve uvek strogo sterilno, pojedem i ja parce torte i sladoled....pizzu B), ali u sustini vodim racuna.

I ja imam preporuku da vozim biciklu ili da setam i oko 5km sto takodje postujem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, muž upravo otišao da kupi test. A meni se pojavila krv. Nije onako sveža, dodje kao braon. I sad sam u bedaku da radim test. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jao ne znam sta da ti kazem stvarno ali meni se ne svidja toliko tog braon sekreta u slucaju da je trudnoca. Koliko je ima? Jel samo na papiru ili i na vesu? Do sada bi valjda trebalo da ti je krnula sveza krv ako je vestica..

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo na papiru. Evo sad nema baš ništa. Poludeću 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ma zazmuri i uradi taj test ajde, jedan vise ili manje.... nema neke razlike da li ce da te razocara test ili vestica ako nije T, a znacice ti ako je trudnoca da vidis sto pre.... ajdeee cekam, jutros sam prvo dosla na forum da vidim tvoje vesti kad sam se probudila! :)

Ako nisi sacuvala jutrasnji urin onda sacekaj par sati malo trpi pa onda...

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekam muža. A nisam išla u wc. Moram da uradim jer ako je ne daj boze vanmatericna moram da se javim lekaru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ti odmah crne misli padaju bre, jel si imala nekad vanmateticnu do sada?

Ne brini, kazem ti meni je bilo identicno tako, braon sekret na papiru ujutru, u toku dana manje i trajalo je 3 dana, pijem utrogestan i prestalo je. Nemoj da pomisljas odmah na najgore. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam vanmatericnu pre dve godine..pa mi nekako ovo lici na to.. Al ajde neću da mracim toliko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mraci nego javi sta kaze test :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo upravo uradila. Prvo ništa. Onda bleda bleda bleda crtica. Mislim da je ona sto mora tamo da stoji. Sacekacu par dana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa jel ima blede crte? Daj slikaj da vidimo. Nema veze ako je bledo bledo roze, bitno da je roze, a ona sto stoji tu na mestu gde treba da bude crtica je belo-sivo-providna, nema nijansu roze.

Sacekaj 5 min pa slikaj.

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IMG_20160827_084058.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nema ništa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala,iako je bas mutna slika,nazire se crtica.Uradi betu za svaki slucaj,mislim fa je trudnoca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo je mutna slika, probaj lepse da uslikas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slikaj. U negativu,najbolje se vidi da li ima crtice...

I smiri ruku kad slikas... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pise da ne mogu da ubacim sliku 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.