Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Saljem saljeeeem i vucem vasss da sto pre predjete u lepse teme :)  ja cu da sacekam UZ pa onda idem u prvi trimestar, ali ostajem ja i na ovoj temi da bodrim cekalice ;)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana beta ti je bombonica :D

Zvonculjak... :( ali nastavi da uplaćuješ tikete :D i jedan mora da bude dobitni.

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saljem saljeeeem i vucem vasss da sto pre predjete u lepse teme :)  ja cu da sacekam UZ pa onda idem u prvi trimestar, ali ostajem ja i na ovoj temi da bodrim cekalice ;) 

ja lepo kazem da ne brines (iskreno doktori znaju da budu surovi)

ajd sad brisi a pre toga prasi!!!:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saljem saljeeeem i vucem vasss da sto pre predjete u lepse teme :)  ja cu da sacekam UZ pa onda idem u prvi trimestar, ali ostajem ja i na ovoj temi da bodrim cekalice ;) 

ja lepo kazem da ne brines (iskreno doktori znaju da budu surovi)

ajd sad brisi a pre toga prasi!!!:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saljem saljeeeem i vucem vasss da sto pre predjete u lepse teme :)  ja cu da sacekam UZ pa onda idem u prvi trimestar, ali ostajem ja i na ovoj temi da bodrim cekalice ;) 

ja lepo kazem da ne brines (iskreno doktori znaju da budu surovi)

ajd sad brisi a pre toga prasi!!!:baby:

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Ana cestitam! :wub:

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomoccc...,nista mi nije jasno...

Danas mi je sekret pojacan,gust,beo i kremast...

Ovulacija je danas-sutra...

Zasto nije tegljiv nego gust i kremast,i ima ga bas bas puno...,nema  miris,ne svrbi me,ne pecka,nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, kod mene je ovog meseca kada sam zatrudnela onaj egg rasteglivi sekret bio 13. dana ciklusa (i to baaaas puno), a meni je ovulacija bila tek 20. dana (merila sam bazalnu koja mi je uvek tacna tako da znam), i tada kada je stvarno bila O bio mi je takav sekret koji ti opisujes. Tako da muckajte vi za svaki slucaj svaki 2. dan, ocigledno da nekad nema pravila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej moram nesto da pitam ovde na ovoj temi jer ne znam da li ce neko videti na temi Trudnicko bolovanje a hitno mi je moram da reagujem u sledeca 2 sata. 

Prijavljena sam kod poslodavca 5 meseci i 23 dana (fali mi 7 dana do punih 6 meseci) a dr mi je juce otvorio trudnicko. Da li cu primati 100% plate u toku TRUDNICKOG bez obzira sto nisam bila 6 meseci prijavljena, ili cu primati 65% (znam da za porodiljsko ide 65% ako nisi bio 6 meseci ali ne znam za trudnicko)? Ako je neko siguran i ako zna nekog ko je imao slicno iskustvo neka mi napise, moram danas da vidim sta da radim trebam da obavestim poslodavca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, kod mene je ovog meseca kada sam zatrudnela onaj egg rasteglivi sekret bio 13. dana ciklusa (i to baaaas puno), a meni je ovulacija bila tek 20. dana (merila sam bazalnu koja mi je uvek tacna tako da znam), i tada kada je stvarno bila O bio mi je takav sekret koji ti opisujes. Tako da muckajte vi za svaki slucaj svaki 2. dan, ocigledno da nekad nema pravila...

Ni meni nista nije jasno...,kako ovakav sekret pred ovulaciju,a tegljivog nigde :)

Sinoc smo zaspali kao zaklani tako da sa muckanjem kasnimo onda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej moram nesto da pitam ovde na ovoj temi jer ne znam da li ce neko videti na temi Trudnicko bolovanje a hitno mi je moram da reagujem u sledeca 2 sata.

Prijavljena sam kod poslodavca 5 meseci i 23 dana (fali mi 7 dana do punih 6 meseci) a dr mi je juce otvorio trudnicko. Da li cu primati 100% plate u toku TRUDNICKOG bez obzira sto nisam bila 6 meseci prijavljena, ili cu primati 65% (znam da za porodiljsko ide 65% ako nisi bio 6 meseci ali ne znam za trudnicko)? Ako je neko siguran i ako zna nekog ko je imao slicno iskustvo neka mi napise, moram danas da vidim sta da radim trebam da obavestim poslodavca.

ana u trimestrima pitaj tamo su aktivnije ja neznam kako to ide

Ni meni nista nije jasno...,kako ovakav sekret pred ovulaciju,a tegljivog nigde :)

Sinoc smo zaspali kao zaklani tako da sa muckanjem kasnimo onda :)

zeno muckaj svaki drugi dan i ne mozes da omanes spermici mogu ziveti do 5dana u telu zene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ana u trimestrima pitaj tamo su aktivnije ja neznam kako to ide

zeno muckaj svaki drugi dan i ne mozes da omanes spermici mogu ziveti do 5dana u telu zene :D

znam,ali sve se nekako u zadnjih dve nedelje "mimoilazimo"...

Bas nam je haoticno...

Imala sam smrtni slucaj,pa problem sa bratovim klincima,pa mi baka sad u bolnici...,i pored svega posao koji me uscrpljuje da zaspim za sekundu...

Nismo 6 dana...,veceras cemo pa sta mi Bog da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam,ali sve se nekako u zadnjih dve nedelje "mimoilazimo"...

Bas nam je haoticno...

Imala sam smrtni slucaj,pa problem sa bratovim klincima,pa mi baka sad u bolnici...,i pored svega posao koji me uscrpljuje da zaspim za sekundu...

Nismo 6 dana...,veceras cemo pa sta mi Bog da...

za sekret ne brini dok je bez mirisa i nije sirast o.k materica se cisti

a za veceras samo naskoci :D

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene drage vidite li nesto zanimljivo?

2016-08-23 15.29.24.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic, ja na drugom testu vidim jako bledu crtu. Mislim da bi za koji dan trebala ponoviti test, nadam se da ce tada biti deblja crtica. :-)

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vidim crtu. Jeeee. Drzim fige da se pojaca. 

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam poranila. Betu trebam da radim tek u ponedeljak. Prvi test je 8.dan posle et i to su vraceni posle dva dana , kao cetvorocelijski embrioni. Drugi test je 10.dpt., zalicilo mi je na blagu zabojenost posebno u odnosu na prvi test.... videcemo kako stvari stoje u cetvrtak :wub:

Sanja83, kaficica, Mejja i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazirem nesto na drugom,navijem da je to-to :) Javljaj nam rezultate!

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se cini da se na drugom testicu vidi neka nijansica tamo gde treba da bude crtica... sutra bi trebalo da bude malo jaca :) 

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.S. U petak uvece idem na prvi UZ, tada cu biti u drugoj polovini 5. nedelje :)  nadam se da ce sve biti ok, danas i juce nama vise braon sekreta, uzimam i dalje utrogestan :) 

Zadnjih dana me je boleo stomak kao malo jaci menstrualni bolovi, a od jutros nista. Nekako vise volim kad me malo bolucka jer onda znam da se unutra odvija nesto, ovako se uvek pitam "sto li nista ne osecam" :huh: doduse grudi me bole i danas :) 

Daca87 i testic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam celog jutra one testove i cas vidim crtu cas ne....i prelomim, radi test odmah i sada pa kako bude. Nije ni prva jutarnja mokraca ali je dan kada bi u prirodnom ciklusu ocekivala megu. 

Zene moje, u prvih deset sekundi crtica je bila jaca od one juce. Posle slikanja ja crticu na prva dva i ne vidim, uzivo se nazire ali treci test je za mene nova nada ...lakse cu cekatu betu i maziti moje bebe jer verujem da su obe tu :babymommy:

2016-08-24 12.02.53.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic,crtice ima,sad se opusti koliko mozes i cekaj betu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam celog jutra one testove i cas vidim crtu cas ne....i prelomim, radi test odmah i sada pa kako bude. Nije ni prva jutarnja mokraca ali je dan kada bi u prirodnom ciklusu ocekivala megu. 

Zene moje, u prvih deset sekundi crtica je bila jaca od one juce. Posle slikanja ja crticu na prva dva i ne vidim, uzivo se nazire ali treci test je za mene nova nada ...lakse cu cekatu betu i maziti moje bebe jer verujem da su obe tu :babymommy:

2016-08-24 12.02.53.jpg

kristalno jasno....cestitkeeee!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaa, da, sad se bas vidi :) cestitke i javljaj betu! :baby::baby:

testic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ono sto meni radi posao kad gledam ove, jedva vidljive, crtice jeste da ne gledam direktno u nju nego pored, i onda se bolje vidi (nazire). 

Kod nas je sve ok, ako migrene i patnja sa njima moze da se podvede pod ok, srecom to je sad malo proslo, postoje blage mucnine, i (neverovatno) pojacan apetit i pored slabih mucnina. A kafu vise ne moze celu da popije, sto je super jer ne bi ni trebalo da je pije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.