Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Simptomi dobijanja ništa ne znače. Braonkasti trag isto. Ako je sveža krv, to nije dobro.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su bolele grudi... Isto mi se pojavilo na vešu, kao prava menstruacija, onda posle dva dana opet... Kasnilo mi sedam dana, ja vec mislila nekakva cista. Za svaki slučaj uradim test, i evo nas sad u desetoj nedelji... :-) Nadamo se da ces nam potvrditi ove naše sumnje za koji dan, pa da čestitamo... :-) 

Kikiriki, Oddie i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos uvek nista novo na polju testiranja. Devojka je ubedjena da ima jake simptome dobijanja, bole je grudi i slicno, cak je i nasla sitno tragove na dnevnom ulosku. Ja sam sa druge strane i dalje optimista :) . Ako bude kasnilo ili nekih drugih promena, testiracemo se pa javljam kako god.

Takva je bila i moja crtica 2 dana nakon kasnjenja vestice i evo me u 17 nedelji! Sto se tice bola u grudima i ja sam povezivala sa dobijanjem, a evo grudi bole i dan danas. A tragovi su dosta cesta pojava kod implantacije.....tako da nastavite sa optimizmom i ponovite testic. 

Srecno!

Oddie i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zeniceee!!!??

Treba nam par sa Oddie...,kome je uskoro testiranje :)

Oddie i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zeniceee!!!??

Treba nam par sa Oddie...,kome je uskoro testiranje :)

dokle si stigla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li se kojoj desilo da ima ovulacionu sluz 8 dana?Uvek mi je O 13-14 dan,danas mi je 16-ti ona je jos uvek prisutna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zene da li se kojoj desilo da ima ovulacionu sluz 8 dana?Uvek mi je O 13-14 dan,danas mi je 16-ti ona je jos uvek prisutna?

Kod mene ovulaciona sluz 12.13.14.15. dan ciklusa ove ture, ovulacioni stapic poludeo, sve te dane pokazuje da je u piku, s tim da je sinoc, kad mi je bilo bas puno sluzi bio najace obojen, puno tamnija crtica od kontrolne... Ciklus mi traje , u proseku 25 dana, ispada da mi je ovulacija ove ture 16.dan. Vise nisam pametna, sve sam bila ubedjena da mi ovulacija tu negde 12,13 dan,sad ispada 16. dan. Sad sam uradila jos jedan stapic, i dalje je lepo obojena linija, ali je sad za nijansu slabija od kontrolne.

Izmenjeno od strane sportiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ciklus na 28 dana tacan u dan i sluz imam tri cetiri dana,a sada od 9-og dana i jos uvek imam i kao neko zatezanje u materici vec par dana nista mi nihe jasno,tebi ako je ciklus na 25 dana kako da bude O 16-og dana,vise izgleda nema pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A po nekom pravilu tebi treba O da bude 10-11 dan a meni 13-14.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ja sam sve ciljala da mi je ranije, bacala se na posao po zavrsetku menstruacije, isla na folikulometrije, ispadalo tako, od 10. do 13. dana ovulacije.... Uzimala stapice, nekad 12. dan pokazu nekad 14. Do odlaska na hsg nisam nikako mogla da pratim sluz, jer je skoro nije ni bilo, od kako sam produvala jajovode, primecujem veliku kolicinu sluzi, A,ovaj put rekoh ajde da vidim da meni nije ovulacija kasnije ponukana slucajem moje drugarice... Zalila mi se kako joj se skratio ciklus na 21. dan, a hoce drugu bebu, nije nista ocekivala, kad ispade da joj je bila ovulacija 14. dan, dobila laznu menstruaciju tacno 21. dan i trudna? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ti je savet x svaki drugi dan i ne prati nista to sve opterecuje,mene je ovolika sluz zbunila,a ne radim trakice niti merim bt,ima zena i sa dve O u ramaku od dva,tri dana,ja nisam imala O prethodna dva ciklusa,samo neki peckanje i bol,i posto mi se stalno to desava dobijem lekive i vaginalete,ovaj mesec kada mi je prosla vestica stavljala sam tampone u prirodnom kantarionovom ulju i eto pomoglo mi bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dokle si stigla ?

Pauza...

Nisam nista vise radila...

Imala sam smrtni slucaj,u haosu sam sa vremenom a i treba da dobijem ovih dana...,tamo posle 20og cu nastaviti...

Valjda cu tad i auto imati i vreme i pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nastavka sage :) cekalo se malo duze jer nisam zeleo da vrsim pritisak, strpljen spasen, drugarica joj dala svoj test (visak, jer je svoju trudnocu potvrdila) i eto, samo se poklopilo da uradimo test.

izvinjavam se, ali beze mi reci iz glave, a sav sam ko leptiric. Znam da ovo nije nista konacno i da provere tek predstoje, pogotovu sto prema devojcinom racunu ona tek za koji dan ulazi u kasnjenje, grudi joj gore, napeta je kao puska i ima jak osecaj svih ostalih simptoma dobijanja. Ali, ono sto Babyrapid jutros kaze je na slici :D:D . Sad polako, prvo da zakasni sve sto treba da zakasni i da testovi pokazu svoje.

 

iznad je onaj famozni od prosle sedmice, a ispod jutrosnji. :D

Nadam se da je to to, mislio sam da ce druga crta sve da razveje, kad ono....   :)

 

20160808_test_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo @Oddie to je to! Nema sta! :D To sto po njenoj racunici ona treba da dobije tek ne znam kada, po ovim testovima, njoj vec  opasno kasni, sto znaci da joj je ovulacija ovog meseca bila ranije! Sad zakazujte kod doce. Mozda ne bi bilo lose da uradite betu, da bi vam doca izracunao kada mozete na prvi UZ, ili ce vam on vec dati uput za lab. Cestitam Oddie, to je to! :D Uzivajte i mazite se i pazite se. Zelim vam najdosadiniju trudnocu, skolsku! 

Oddie voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi Oddie ne bih da ložim, ali ako tek treba da joj zakasni, moguće je da ih ima više :) isto tako ne bih ni da mračim, ali ako bude imala oštre bolove ma koje doba dana/noći bilo mora odmah kod dr. jer jača crtica znači višu betu. Visoka beta može da bude vesnik dve bebe, ali isto tako i vesnik vanmatetične. Do prvog uz samo pazite da nema tih oštrih bolova pa ćete posle videti koliko drugara imate u tibi

pupsik i Oddie volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nastavka sage :) cekalo se malo duze jer nisam zeleo da vrsim pritisak, strpljen spasen, drugarica joj dala svoj test (visak, jer je svoju trudnocu potvrdila) i eto, samo se poklopilo da uradimo test.

izvinjavam se, ali beze mi reci iz glave, a sav sam ko leptiric. Znam da ovo nije nista konacno i da provere tek predstoje, pogotovu sto prema devojcinom racunu ona tek za koji dan ulazi u kasnjenje, grudi joj gore, napeta je kao puska i ima jak osecaj svih ostalih simptoma dobijanja. Ali, ono sto Babyrapid jutros kaze je na slici :D:D . Sad polako, prvo da zakasni sve sto treba da zakasni i da testovi pokazu svoje.

 

iznad je onaj famozni od prosle sedmice, a ispod jutrosnji. :D

Nadam se da je to to, mislio sam da ce druga crta sve da razveje, kad ono....   :)

 

20160808_test_2.jpg

Pazi Oddie ne bih da ložim, ali ako tek treba da joj zakasni, moguće je da ih ima više :) isto tako ne bih ni da mračim, ali ako bude imala oštre bolove ma koje doba dana/noći bilo mora odmah kod dr. jer jača crtica znači višu betu. Visoka beta može da bude vesnik dve bebe, ali isto tako i vesnik vanmatetične. Do prvog uz samo pazite da nema tih oštrih bolova pa ćete posle videti koliko drugara imate u tibi

slazem se sa kikiriki meni je bas bila bleda dan pre ne dobijanja...obavezno kod dr po beti i uz ako je ikako moguce da bar nesto vidi materici (s obzirom da tek treba da ne dobije)

drzimo palceve javljaj

Oddie voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pauza...

Nisam nista vise radila...

Imala sam smrtni slucaj,u haosu sam sa vremenom a i treba da dobijem ovih dana...,tamo posle 20og cu nastaviti...

Valjda cu tad i auto imati i vreme i pare...

kakva pauza jos ti ostao ogtt ....trci cupaj vadi jedan dan

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma cekajte bre @Oddie kako joj tek za koji dan kasnjenje? Ako ste radili prvi test na 9-11 dan od ovulacije, a od tada je proslo nedelju dana, znaci da joj vec kasni, jer ona je trebalo da nedobije na 14 dan od ovulacije sto je u svakom slucaju vec proslo, dakle njoj vec kasni, a mislim i da joj je ovog meseca ovulacija bila ranije i po meni je onda ova crtica potpuno ok. @Kikiriki i @ivannnica sta mislite o tome? U svakom slucaju treba uraditi betu i videti sa sa docom, ali iskreno mislim da je ovo sve ok! S druge strane i testovi su razliciti, neki pokaze bledju, neki tamniju crticu. Nemojte bezveze plasiti momka. :D 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Prosli mesec je dobila, mislim 07. i uvek joj je sledece dobijanje bilo u okviru od nekih nedelju dana, nije nikad na 28 dana tacno ili na 30. Nije bilo nekih bolova, jakih ili ostrih, boli je stomak, naduta je kao pred dobijanje, grudi su joj jako osetljive. Nista mucnine i to.

Izmenjeno od strane Oddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosli mesec je dobila, mislim 07. i uvek joj je sledece dobijanje bilo u okviru od nekih nedelju dana, nije nikad na 28 dana tacno ili na 30. Nije bilo nekih bolova, jakih ili ostrih, boli je stomak kao pred dobijanje, grudi su joj jako osetljive. Nista mucnine i to.

Kao sto rekoh ako joj je prosli ciklus zapoceo 07. onda je ona vec u kasnjenju, jer joj je danas 32 dan, a za 32 dan ovo je dobra crtica! Uradite betu, ona bi sada trebalo da bude oko 150, naravno i ti parametri su plus minus, pogotovu sa betom je je normalna vrednost za betu u ovom periodu od 3 - 400 i kusur! 

Oddie voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas srecno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma neću da plašim, ali do prvog uz, treba pripaziti. Ja se sad toliko plašim vm, da posle vrućeg mleka pirim i u ladnu vodu. Mada najveće su šanse da je sve ok. A oko kašnjenja se slažem devojci kasni otprilike 3 - 4 dana što objašnjava crticu koja je za toliko kašnjenje savršeno normalna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma cekajte bre @Oddie kako joj tek za koji dan kasnjenje? Ako ste radili prvi test na 9-11 dan od ovulacije, a od tada je proslo nedelju dana, znaci da joj vec kasni, jer ona je trebalo da nedobije na 14 dan od ovulacije sto je u svakom slucaju vec proslo, dakle njoj vec kasni, a mislim i da joj je ovog meseca ovulacija bila ranije i po meni je onda ova crtica potpuno ok. @Kikiriki i @ivannnica sta mislite o tome? U svakom slucaju treba uraditi betu i videti sa sa docom, ali iskreno mislim da je ovo sve ok! S druge strane i testovi su razliciti, neki pokaze bledju, neki tamniju crticu. Nemojte bezveze plasiti momka. :D

ako kasni par dana onda o.k ali ako treba tek da ne dobije onda je beta visoka

treba otici doktoru i uraditi betu...neznam zasto bi cekali i nagadjali

jednoj staroj clanici rekli da se vidi nesto iza materice a lepo se na uz videlo nesto u materici...eto je sada u 6mesecu hvala bogu

ja nista ne prepustam slucaju tako da pravac ginekologija

Kikiriki i Oddie volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma cekajte bre @Oddie kako joj tek za koji dan kasnjenje? Ako ste radili prvi test na 9-11 dan od ovulacije, a od tada je proslo nedelju dana, znaci da joj vec kasni, jer ona je trebalo da nedobije na 14 dan od ovulacije sto je u svakom slucaju vec proslo, dakle njoj vec kasni, a mislim i da joj je ovog meseca ovulacija bila ranije i po meni je onda ova crtica potpuno ok. @Kikiriki i @ivannnica sta mislite o tome? U svakom slucaju treba uraditi betu i videti sa sa docom, ali iskreno mislim da je ovo sve ok! S druge strane i testovi su razliciti, neki pokaze bledju, neki tamniju crticu. Nemojte bezveze plasiti momka. :D

ako kasni par dana onda o.k ali ako treba tek da ne dobije onda je beta visoka

treba otici doktoru i uraditi betu...neznam zasto bi cekali i nagadjali

jednoj staroj clanici rekli da se vidi nesto iza materice a lepo se na uz videlo nesto u materici...eto je sada u 6mesecu hvala bogu

ja nista ne prepustam slucaju tako da pravac ginekologija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.