Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

хоћу и ја мало ту прашину :wub: :wub: :wub::rolleyes:

Ma ima za sve, puna kofa :P Neka nas dobro zapraši, možda nam bar to pomogne, inače ima svi kolektivno da odlepimo, na dobrom smo putu....šalim se, ne damo se mi :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

хехе сад смо мало одлепиле док се надамо беби, баш ме занима какве ће да будемо кад останемо трудне :wacko: :wacko: :wacko:

Ja sam 100 puta rekla mm teško njemu kad mi hormoni polude od trudnoce, a on ne sme ništa da mi prigovori :P I ovako poludim od pms-a, a tek tad, mogu da mislim...

Ma samo da dođemo mi do toga, lako ćemo... :wub:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta sve neće da snađe nas žene, koliko nerviranja i peripetija. Blago onim srećnicama koje odmah ostanu trudne kad hoće i koje nemaju pojma ni koja je dobra debljina endometrijuma, ni koje su normalne vrednosti hormona, ni kako to funkcioniše sa folikulima i sve ostalo, što smo mi ovde doktorirale...

Slažem se potpuno sa tobom. Naš put do beba je težak, sa prvom sam se borila 2 godine a sa ovom preko 2 godine.

Polako, isprati ovaj ciklus do kraja, pa od sledećeg sa Klomifenom da nam se javiš sa divnim vestima. Držim ti fige, draga moja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se potpuno sa tobom. Naš put do beba je težak, sa prvom sam se borila 2 godine a sa ovom preko 2 godine.

Polako, isprati ovaj ciklus do kraja, pa od sledećeg sa Klomifenom da nam se javiš sa divnim vestima. Držim ti fige, draga moja

Pa zašto jednostavno kad može komplikovano <_<

Jedna moja drugarica je iz prvog puta ostala trudna i to sa trojkama, prirodno :wacko: Možda je ružno, ali zavidim joj, stvarno to je retko. Dobro, ja ne bih baš trojke, ali bar jedna da se "zakači" :unsure:

Videćemo za Klomifen, kako kaže dr, ali ja još nisam digla ruke ni od ovog ciklusa, mm i ja vredno "radimo" dan i noć :wub:

Držim i ja tebi!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene a koliko ste sigurne da su vam materice u dobrom polozaju, meni su govorili da je sve u redu i pila sam klomifen i nije mi pomoglo, otisla sam na svoju ruku kod neke bake koja mi je podvezivala stomak, ona kaze d aje materica bila priljubljena za kicmu i mesec dana posle toga sam ostala u drugom stanju, ne znam sta je pomoglo od svih stvari koje sam probala, ali eto, nije na odmet pomenuti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,Jeko beko.... i ostale cekalice .... :)

Evo i ja se nadam da ce ovaj mesec biti PLODNIJI u svakom smislu te reci :D i da cemo ugledati te famozne dve crtice... i radovaaaati se posle toga :D

Milice,Lenocka :-*

Ovim buducim mamicama koje su u medjuvremenu imale tu srecu da nas povuku za nosice zelim lepu i laku trudnocu,pa da se druzimo uskoro i na ostalim temama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,Jeko beko.... i ostale cekalice .... :)

Evo i ja se nadam da ce ovaj mesec biti PLODNIJI u svakom smislu te reci :D i da cemo ugledati te famozne dve crtice... i radovaaaati se posle toga :D

Milice,Lenocka :-*

Ovim buducim mamicama koje su u medjuvremenu imale tu srecu da nas povuku za nosice zelim lepu i laku trudnocu,pa da se druzimo uskoro i na ostalim temama :rolleyes:

Ivana, ja se još nisam pridružila Milici i ostalim srećnicama, još sam čekalica, ali daj Bože da mi, što kažu "isproročiš" :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dal cu da ubodem ovaj mesec majku mu???? :mellow:

ne mogu bre vise ubi me sve ovo!!!!!! :( :( :(

nadamo se da hoces... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta ti je radila sa stomakom???? :blink::huh::blink:

samo malo masirala i vezala maramu ispod koju sam nosila 24h i tako tri nedelje po jedan dan, to se radi za vreme ciklusa, ja posle toga sam dobila samo jednom i posle ugledala svoj plusic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mislim da je doslo ili ce da dodje do ovulacije...

Jeko, držim te za nos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry::angry::angry::angry::angry: Mogla bih da ih redjam ovako do sutra.Bila sam na uz i nista se ne vidi,cak sta vise ne zna ni sta da mi kaze posto je endometrijum 9 mm.Kao"mozda ste trudni,a mozda su vam sad plodni dani a mozda cak i uskoro dobijete?! :blink: Znaci ne znam sta da mislim.On ne zna koja je debljina mog endometrijuma na pocetku ciklusa pa ne zna sta da mi kaze......Ne znam ko mu dade diplomu?!Mozda sam oguglala na cikloproginovu<tim recima,pa da proverim bhcg,i ako nema trudnoce da pocnem sa nekim drugim hormonima,ne rece mi kojim verovatno da odem u apoteku i sama izaberem :angry: .Posle sam vodila malog da primi vakcinu pa nisam imala kad da vadim krv,uostalom sacekacu pa cu videti sta ce da bude.Nego jel se razume neko u ovaj endometrijum koja je debljina oko ovulacije koja u trudnoci?trazila sam na netu malopre ali svi su slucajevi razliciti...

Uradi ti lepo test u laboratoriji na beta hcg...

Ako ne zna koliki ti je endometrijum u kom trenutku, onda zaista moze da bude sve od navedenog, ali mi se nadamo plusicima :) Mozda je jos rano da se trudnoca vidi na UZ, mozda ti je ovulacija bila pred sam ciklus, pa je bebac tek nedeljicu, dve tu :)

462-81686.gif

Malo prasinice za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek ti sa srecom...Taj tempo i meni vise odgovara,ne mogu svakodnevno pa to ti je.Tek se onda osetim ko masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја кренула у акцију :wub:

сад на свака два дана акција јер сам чула да је тако најбоље, он се не буни а и мени није лоше ;)

е сад је најгоре што морам да чекам цео месец да видим дал смо лепо обрали трешње :P

Bice, bice, :) samo strpljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ја мислим да је на свака 2 дана довољно (мени и превише ја бих на 3-4 дана а он би сваки дан па некако смо се сад нашли) а кажу да је тако најбоље за његове пливаче, јер се тад добија најбољи квалитет.

Ово прављење беба убија романтику али нешто мора да трпи

Pa i ja sam cula da je bolje sto se tice plivaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf cure ... neka vam je sa srecom :D ... da slavimo malo na forumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Cestitke od srca :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Cestitam od srca!!!! :)

Zelim ti lepu i laku trudnocu od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Čestitam!!!!! :lol: :lol: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Cestitam ti od srca! Uzivaj u trudnoci! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

juuuuuupii!!!! cestitam :D uzivaj :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima,eto dokaza da smo mi zene ipak najbolji test za trudnocu,koliko god da su pokusavali da me pokolebaju ja sam ipak ostala sigurna da sam trudna.U simptomima cu kasnije ispisati svoje od dana kad sam ostala trudna jer znam da je i meni to bilo potrebno,da uporedjujem svoje sa drugim iskustvima.Lepo smo otvorile sezonu ovih dana,nadam se da cete nam se i vi uskoro pridruziti,i da se nijedna nece predugo zadrzati u ovoj temi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno sam i ja docekala doduse ne crtice vec bhcg i to 1740.Konacno :rolleyes: .Cekalice moje sve vas vucem za nosice..........

Čestitam ti!!! Rekla sam ja da si mi ti sumnjiva i da ćeš da nas obraduješ ovog meseca :) Bilo mi je baš čudno da ti toliko kasni a uzimaš Cikloproginovu, znači trebalo bi da dobiješ u dan tačno. Sad si i meni dala nadu, pošto sam i ja počela da je pijem.

I da promeniš zadnji post u temi Cikloproginova, pošto ti izgleda jeste pomogla ;)

Očekujemo sve o simptomima :) :) :)

Mia mia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја кренула у акцију :wub:

сад на свака два дана акција јер сам чула да је тако најбоље, он се не буни а и мени није лоше ;)

е сад је најгоре што морам да чекам цео месец да видим дал смо лепо обрали трешње :P

I ja krenula u akciju već par dana ;) I ja sam čula da je najbolje tako na dva dana, tako smo uglavnom i radili ranije. Ovog meseca sam rešila da se ne opterećujem tim, kad nam se hoće (a ovih dana nam se baš hoće :D ) beremo trešnjice, nekog dana i ujutru i uveče :) :) :) Ne mogu više kao programirana, stvarno ću da poludim. Sad lepo uživamo i nadamo se da će ovo da da bolje rezultate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.