Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E pa drage moje ja nisam uspela ni ovaj mesec ...dobila sam danas..malo sam tuzna i razocarana :( :( :( :( ...ali dobro..necu da se predajem...vise srece valjda sledeci put...svim zenama koje su uspele ovaj mesec cestitam od srcaa...

draga nemoj da si razocarana ugledacemo mi te plusice....idemo u sledeci krug :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Ivancice....ma boricemo se do kraja...nema odustajanja...hehe... :) :) :) :) :) :) ...samo da prodje dan dva ova trenutna kriza ..pa ce biti bolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala Ivancice....ma boricemo se do kraja...nema odustajanja...hehe... :) :) :) :) :) :) ...samo da prodje dan dva ova trenutna kriza ..pa ce biti bolje..

[/quot

Ej seko nemoj da ti dodjem tamo m1325.gif...kakva kriza bre dan-dva..nema od toga nista...osmeh na lice lepo ti stoji,oboji dan u svojoj boji i uziiiivaaaaj... t113045.gif

iskreno ja kad dobijem osetim olaksanje...kao da mi sav teret iscekivanja padne sa duse i bude mi nekako lakse... :blink: :blink: ...a mozda ja i nisam normalna c0305.gif,u svakom slucaju manje se opterecujem i ne razmisljam negativno .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej seko nemoj da ti dodjem tamo m1325.gif...kakva kriza bre dan-dva..nema od toga nista...osmeh na lice lepo ti stoji,oboji dan u svojoj boji i uziiiivaaaaj... t113045.gif

iskreno ja kad dobijem osetim olaksanje...kao da mi sav teret iscekivanja padne sa duse i bude mi nekako lakse... :blink: :blink: ...a mozda ja i nisam normalna c0305.gif,u svakom slucaju manje se opterecujem i ne razmisljam negativno .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej seko nemoj da ti dodjem tamo m1325.gif...kakva kriza bre dan-dva..nema od toga nista...osmeh na lice lepo ti stoji,oboji dan u svojoj boji i uziiiivaaaaj... t113045.gif

iskreno ja kad dobijem osetim olaksanje...kao da mi sav teret iscekivanja padne sa duse i bude mi nekako lakse... :blink: :blink: ...a mozda ja i nisam normalna c0305.gif,u svakom slucaju manje se opterecujem i ne razmisljam negativno .... :)

ee bas to...i ja sam dobila pre neki dan i bas sam se "olaksala" i rasteretila :rolleyes: idemo dalje :D mmmm jos malo uzivanjaaaa :lol:

Eto Ivancica88 razume o cemu govorim ...konacno i mene neko da shvatib0242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i meni je tako...drugi deo ciklusa je najgori, iščekivanje, hoće-neće, kao na iglama, pa još ako krene da kasni, a kad dobijem, razočaram se malo prvo, ali mi i lakše, bar znam i krećem dalje, opet u novi krug...u nove pobede !!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto Ivancica88 razume o cemu govorim ...konacno i mene neko da shvatib0242.gif

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jos jedno, svima! :) <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se malo razočarala :( Sad sam bila na uz i ona dva folikula nisu bas nešto porasla, doktorka nešto mrmlja, bio kraj smene, nemam pojma, nisam mnogo ni ispitivala, kad sam čula da su skoro isti, baš bezveze :( Rekla mi da dođem u sredu, da vidimo šta je bilo...kaže moguće do tad da poraste i da pukne, ali u svakom slučaju videće se da li je bilo ovulacije.

Samo mi nije jasno, bez stimulacije, imam ovulaciju, ali kasni, a sad sa ovom Cikloproginovom bi trebalo da bude na vreme, a ono još gore nego bez nje, još više kasni, skroz sam zbunjena :blink: :blink: :blink:

Nema veze, mi ćemo da budemo vredni, da beremo trešnjice, pa možda nešto i oberemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry::angry::angry::angry::angry: Mogla bih da ih redjam ovako do sutra.Bila sam na uz i nista se ne vidi,cak sta vise ne zna ni sta da mi kaze posto je endometrijum 9 mm.Kao"mozda ste trudni,a mozda su vam sad plodni dani a mozda cak i uskoro dobijete?! :blink: Znaci ne znam sta da mislim.On ne zna koja je debljina mog endometrijuma na pocetku ciklusa pa ne zna sta da mi kaze......Ne znam ko mu dade diplomu?!Mozda sam oguglala na cikloproginovu<tim recima,pa da proverim bhcg,i ako nema trudnoce da pocnem sa nekim drugim hormonima,ne rece mi kojim verovatno da odem u apoteku i sama izaberem :angry: .Posle sam vodila malog da primi vakcinu pa nisam imala kad da vadim krv,uostalom sacekacu pa cu videti sta ce da bude.Nego jel se razume neko u ovaj endometrijum koja je debljina oko ovulacije koja u trudnoci?trazila sam na netu malopre ali svi su slucajevi razliciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da Vesna izvini od silnog besa zaboravih da ti cestitam.Sve najlepse :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juhuuuuu cestitam na trudnoci......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry::angry::angry::angry::angry: Mogla bih da ih redjam ovako do sutra.Bila sam na uz i nista se ne vidi,cak sta vise ne zna ni sta da mi kaze posto je endometrijum 9 mm.Kao"mozda ste trudni,a mozda su vam sad plodni dani a mozda cak i uskoro dobijete?! :blink: Znaci ne znam sta da mislim.On ne zna koja je debljina mog endometrijuma na pocetku ciklusa pa ne zna sta da mi kaze......Ne znam ko mu dade diplomu?!Mozda sam oguglala na cikloproginovu<tim recima,pa da proverim bhcg,i ako nema trudnoce da pocnem sa nekim drugim hormonima,ne rece mi kojim verovatno da odem u apoteku i sama izaberem :angry: .Posle sam vodila malog da primi vakcinu pa nisam imala kad da vadim krv,uostalom sacekacu pa cu videti sta ce da bude.Nego jel se razume neko u ovaj endometrijum koja je debljina oko ovulacije koja u trudnoci?trazila sam na netu malopre ali svi su slucajevi razliciti...

I tebi i meni izgleda nije jasno ništa posle današnjeg ultrazvuka :blink:

Meni je sad, 14. dan, endometrijum oko 7 mm, znam da mi je prošli put doktorka rekla da endometrijum mora da bude minimum 8mm da bi se oplođena jajna ćelija uspešno ugnezdila. Znači u vreme ovulacije treba da bude od 8-10 mm (ali ima odstupanja, sve je individualno), a posle valjda raste, ali sporije( tako je meni doktorka objasnila). Kad sam pretraživala nešto oko toga, na nekoliko mesta sam naišla da krene da se tanji nekoliko dana pre menstruacije,ako nema trudnoće, ali za ovo nisam sigurna, nisam pitala nekog stručnog.

I meni je doktorka rekla da mi možda ne odgovara Cikloproginova, pa da vidimo šta drugo da probamo od sledećeg ciklusa. Trebalo je neke stvari da je pitam, ali skroz sam se izgubila, razočarala sam se. :(

Ti lepo izvadi krv, pa ćeš da vidiš na čemu si, držim ti palčeve i dalje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se malo razočarala :( Sad sam bila na uz i ona dva folikula nisu bas nešto porasla, doktorka nešto mrmlja, bio kraj smene, nemam pojma, nisam mnogo ni ispitivala, kad sam čula da su skoro isti, baš bezveze :( Rekla mi da dođem u sredu, da vidimo šta je bilo...kaže moguće do tad da poraste i da pukne, ali u svakom slučaju videće se da li je bilo ovulacije.

Samo mi nije jasno, bez stimulacije, imam ovulaciju, ali kasni, a sad sa ovom Cikloproginovom bi trebalo da bude na vreme, a ono još gore nego bez nje, još više kasni, skroz sam zbunjena :blink: :blink: :blink:

Nema veze, mi ćemo da budemo vredni, da beremo trešnjice, pa možda nešto i oberemo :P

Bice ne brini i ja cekam te famozne plusice a njih nigde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dal cu da ubodem ovaj mesec majku mu???? :mellow:

ne mogu bre vise ubi me sve ovo!!!!!! :( :( :(

daj Boze Jeko i ja cekam! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko, ja sam cekala ravno 2 godine da ugledam moje plusice, ali sam ih videla. Posle svakog odnosa sam poturala sto vislje jastuce pod guzi, tako da mi karlica bude sto vise izdignuta, ali da ne budem u onom nepriodnom -sveca- polozaju i uspelo je. Psiha radi pola posla, ali znam da niko ne moze d ane razmislja o tome. Probaj da sto vise uzivas u samom sexualnom cinu, a posle sexa lupaj glavu o plodnim danima i dizanju nogu, kazu da se najvise ostaje u drugom sanju kad se najvise uziva u samom odnosu.

Vesnah cestitam za plusic i svim damam od srca zelim da uskoro ugledaju svoje plusice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko opusti se koliko je moguce! Ja sam par meseci tokom sexa razmisljala samo o trudnoci dal cu ostati trudna ili ne a istinu da ti kazem nisam ni imala volje za sex od nervoze i nije bilo nista a odnos smo imali svaki dan tokom plodnih dana. Otisla sam kod dr.i naravno sve je u redu ali trudnoce nema. A ovaj poslednji mesec sam se opustila i zaboravila i na trudnocu i na sve reko kako bude bice. I sada se stvarno nisam nadala,odnos smo imali mislim da dva puta tokom plodnih dana ali postalo mi je sumnjivo mozda nedelju dana p[re menstr.kada me je uhvatio nenormalan napad gl;adi a grudi su mi postale velike i bolne. Uradila sam test i naravno nista. Posle sam se opet opustila i nakon nedelju dana uradim test i gle dve crtice. A dr.mi se smejao da sam se plasila da necu moci ostati trudna i kad sam mu pricala ovo rekao mi je da sam bas zbog toga ostala sto sam bila opustena tokom odnosa i sto sam uzivala. Tako da opusti se,nemoj se opterecivati sta bude bice. Drzim ti fige pa da bude uskoro lepih vesti!

Lenocka meni je na dan kada sam trebala dobiti menzis sa prvom trudnocom bio 13mm a sada sa drugom 12mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i jos jednom hvala svim na cestitkama! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daj povuci me za nos molim teeeeee.....

Evo vuuuucem te! :) Ma bice dace Bog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj rasplakala sam se!sad ima da placem do ujutru!

ali veruj mi dodje mi da crknem od muke STVARNO NE MOGU VISE BREEEEE......

Joooj duso moja,ne znam sta da ti kaze... Osim da od sveg srca zelim da ti se sto pre ispuni zelja i da ugledas te dve carobne crtice! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se malo razočarala :( Sad sam bila na uz i ona dva folikula nisu bas nešto porasla, doktorka nešto mrmlja, bio kraj smene, nemam pojma, nisam mnogo ni ispitivala, kad sam čula da su skoro isti, baš bezveze :( Rekla mi da dođem u sredu, da vidimo šta je bilo...kaže moguće do tad da poraste i da pukne, ali u svakom slučaju videće se da li je bilo ovulacije.

Samo mi nije jasno, bez stimulacije, imam ovulaciju, ali kasni, a sad sa ovom Cikloproginovom bi trebalo da bude na vreme, a ono još gore nego bez nje, još više kasni, skroz sam zbunjena :blink: :blink: :blink:

Nema veze, mi ćemo da budemo vredni, da beremo trešnjice, pa možda nešto i oberemo :P

Lenočka, ja koliko znam cikloproginova nije za ovulaciju, ja sam je pila da mi sredi hormone i da mi edometrijum bude odgovarajući. Za ovulaciju sam pila Klomifen. Raspitaj se kod dr šta dalje. Ja sam prvu bebu napravila posle jedne kutije Klomifena. A ova druga beba neće pa neće.A pila sam 6 meseci i Klomifen i Cikloproginolu. Sad sam prešla kod drugog dr, koji radi veštačke oplodnje pa ćemo videti šta dalje. A i idem na HSG početkom marta. I treba da mu se jevim 7 dana ciklusa. Živa nisam. A imam zavaljenu matericu i pojavio mi se miom. Ludiloooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je bas ovaj mesec nas!

ili se bar iskreno nadam da je nas! :(

Ma bice sigurno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka, ja koliko znam cikloproginova nije za ovulaciju, ja sam je pila da mi sredi hormone i da mi edometrijum bude odgovarajući. Za ovulaciju sam pila Klomifen. Raspitaj se kod dr šta dalje. Ja sam prvu bebu napravila posle jedne kutije Klomifena. A ova druga beba neće pa neće.A pila sam 6 meseci i Klomifen i Cikloproginolu. Sad sam prešla kod drugog dr, koji radi veštačke oplodnje pa ćemo videti šta dalje. A i idem na HSG početkom marta. I treba da mu se jevim 7 dana ciklusa. Živa nisam. A imam zavaljenu matericu i pojavio mi se miom. Ludiloooo

Joj, nema pojma više...mislim da mi se sve izmešalo od silnog raspitivanja, čitanja o tome i šta ti sve ne. :blink: Znam samo da mi je doktorka rekla da ja imam ovulacije, zadeblja mi se i endometrijum kako treba i bez ikakve stimulacije (provereno nekoliko puta folikulometrijom) ali da možda ovulacije nisu kvalitetne, baš tako je rekla. Pa mi je zato dala Cikloproginovu, da ti hormoni malo pomognu i pre, a i posle ovulacije. Znam da je piju žene u menopauzi, jer ona imitira prirodni normalni ciklus, ima tačno izbalansirane hormone, tako da pomaže i kod ovulacije. Samo izgleda ja nisam baš reagovala, pa je i meni spomenula Klomifen, ali prvo da ispratimo ovaj ciklus do kraja, videćemo, u sredu idem opet.

Šta sve neće da snađe nas žene, koliko nerviranja i peripetija. Blago onim srećnicama koje odmah ostanu trudne kad hoće i koje nemaju pojma ni koja je dobra debljina endometrijuma, ni koje su normalne vrednosti hormona, ni kako to funkcioniše sa folikulima i sve ostalo, što smo mi ovde doktorirale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam prenesem ovu prasinuuuuuu evoooo vammmmmmm hvatajete

kcf-bebi-p.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.