Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ljubo :( za vesticaru ali sam stisla like jer si mi iskreno nasmejala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece biti, G-dja se najavila i pojavila, ako nista drugo onda je cenim makar sto je tacna u sat (#$##%$#%##$@@#$%^%^& - a ovo je sta stvarno mislim o njoj)

:angry::angry::angry: uuuuf sto me ta vesticara nervira. Nek dodje kod mene ne mora kod tebe :D 

Ljubinka, Ilina, Bubu 2 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo na bebi tek 3 meseca. U svakom slucaju sacekacu da vidim dal cu dobiti pa razmisliti sta i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uaaaa za bele testice, uuuuuua za vesticare, uaaaa za bakterije! :angry::angry::angry: Ljubo ja se taman ponadala da cemo sutra da parimo oci... Evo Uca i ja se dobrovoljno prijavljujemo da narednih meseci dobijamo za tebe... Mislim ja i nemam bas neki izbor... :D a Uca taj jedan bar, pa i nju da teramo u prvi trimestar! 

Ljubinka, Ada29 i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila danas na UZ. Mesak sš nije pokazao. I radili mi opet bhcg danas je 260 to oni kaU da trusnoca postoji. Moram da mirujšm i dadosjem u cčetvrtak opet ma UZ. Pa da vidš daju srugu sanau da se tada pokaze. Za sada ga nema. ZENŠ JEL NEKO IMAO SLICNO ISKUSTVO. HVALA VAM 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazanera, koja si nedelja? Da li ti beta pada? Jesu li ti rekli da ponoviš i betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nista ne znam. 27og sam radila bhcg bio je 75 danas nakon osam dana je 260.nista ne razumem. Posto nista nisu videli na UZ da dosjem za sedam dana opet do tada utrogestan 3x1 i mirovanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam prvi put vto. Zadnja meca je bila 28 septembra. Embrione su mi ubacili 15to. Oktobra.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila danas na UZ. Mesak sš nije pokazao. I radili mi opet bhcg danas je 260 to oni kaU da trusnoca postoji. Moram da mirujšm i dadosjem u cčetvrtak opet ma UZ. Pa da vidš daju srugu sanau da se tada pokaze. Za sada ga nema. ZENŠ JEL NEKO IMAO SLICNO ISKUSTVO. HVALA VAM 

Mazanera, na zalost ovo nije dobro. Ako ti je beta bila preko 700 pre neki dan a sad 260 to znaci da je ona u padu, beta pada samo ako plod nije vise ziv :( Da li si ti dr-u pokazala vrednost bete od pre neki dan? Ako dr ne zna za tu vrednost onda ova od 260 njemu pokazuje trudnocu jer beta jeste pozitivna ali da je sve u redu ona bi rasla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, onda je možda i rano da se vidi mešak. Beta bi trebalo da se duplira na 48 sati, możda da proveriš u subotu u nekoj lab.?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu da proveravam čekam četvrtak. Radila sam ja u ponedeljak u kraju mom bhcg bio je 711 doktor kaze da on gleda samo kod njega sta je bhch pokazala. Nista je nš znam. A glava puca pa puca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda nisu iste referentne vrednosti. Probaj da ne brineš mnogo ovih nedelju dana. Da si zatrudnela prirodnim putem, i da ti je poslednja meca bila 28., pre sredine novembra ti ne bi ni radili uz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću reći, ne vredi ti da lupaš glavu nedelju dana. Možda je zaista rano da se vidi bilo šta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na zalost mislim da je Ljuba u pravu. Ipak je to vto i oni su vraceni u matericu pa bi se trebalo bilo sta videti. Kod prirodne trudnoce nikad nisi siguran kad se desi oplodnja i kad dospe u matericu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vadili su mi jajne celije. Na dan ovulacije i nakon pet dana ubacili. Mozda im ćrrba viae dana da aš prikacu i oplode se. Jebem li ga nemam pojma 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovulacija je bila 10to. Oktobra a 15 togvratili četiri embriona. Moguce da su ae kaanije vezali.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde uopste nije problem sto se ne vidi mesak vec sto je beta u padu a imala si i krvarenje. Ja znam da ne zvucim ni malo utesno ali nisam ni sigurna da li ti je potrebna lazna nada. Mogu misliti koliko ti ovo sve tesko pada :( 

mazanera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj bre Mazanera ja se nadam da su betu pogresili i da nisi dobro videli na uz :( a taman je beta lepo pocela da skace... :( 

mazanera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sovice moze dobrovoljno se prijavljujem za vecu nek stigne bar jednom :D 

Namazana Sova voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vadili su mi jajne celije. Na dan ovulacije i nakon pet dana ubacili. Mozda im ćrrba viae dana da aš prikacu i oplode se. Jebem li ga nemam pojma 

oni njih oplodjene i u deljenju i rastu vrate. Mozda da uradis betu sutra u laboratiji u kojoj si radila i prosli put pa ces znati dal pada ili raste. Mozda su stvarno razlicite vrednosti. Meni je npr beta bila 0.06 pozitivna jer sam radila na poliklinici u NSu a kod njih su takvi pokazatelji.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oni njih oplodjene i u deljenju i rastu vrate. Mozda da uradis betu sutra u laboratiji u kojoj si radila i prosli put pa ces znati dal pada ili raste. Mozda su stvarno razlicite vrednosti. Meni je npr beta bila 0.06 pozitivna jer sam radila na poliklinici u NSu a kod njih su takvi pokazatelji.

Ako ima bas tolikih odstupanja u vrednostima bete po klinikama i privatnim laboratorijama gde ih inace i radimo, mozda je onda ova Mazanerina beta vrednosti od 2600 :rolleyes: mozda je razlika samo u pisanju decimala. Daj Boze da je tako!

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ima bas tolikih odstupanja u vrednostima bete po klinikama i privatnim laboratorijama gde ih inace i radimo, mozda je onda ova Mazanerina beta vrednosti od 2600 :rolleyes: mozda je razlika samo u pisanju decimala. Daj Boze da je tako!

pa da, na to sam i mislila. Prva negativna beta mi bila 0.0009 a poz 0.06. Zato i kazem da je zbog pracenja najbolje uraditi u istoj lab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da dodam da muskarcine nase bris ne boli uzasno,samo je neprijatno. I kao da je nama lepo?! Nemojte ih stedeti,ako ima bestija moraju se testirati. Nema ali!!

Tamarice i ja prvi put cujem da se to ne leci. Trazi drugo misljenje.

Mazanera,nazalost slazem se sa Ljubom. Ne deluje dobro. Al ajd cekamo uz. Mesak moze da se vidi tek kad beta predje 1000.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje V nema u najavi :ph34r:

I sad kad znate i vi,garant cu je dozvati :lol:

A test :D

 

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.