Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

jooj hvala puno na podrsci svima veliiki cmok za vas:)) ma radim ja sutra testic (neki najjeftiniji:) ) pa cemo videti...javljam

Obavezno javi! Držimo palčeve !!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

зар нико не чека плусиће :blink:

није ваљда да сам само ја остала ;)

I ja da se javi.Resenje dileme ocekujem 15.02.Bila vredna.A opet obicno me grudi bole od ovulacije pa dok ne dobije,sad ni to. Drzim palceve svim cekalicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh...i ja isto očekujem ishod akcija oko 15.02.... ;) ako ni ovog meseca ne bude, onda su mi velike šanse da Aki dobije batu/seku na svoj 3. rođendan... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maki,a moja bi SAD dobila batu (to se ja nadam ) ili seku,za svoj 5 rodjendan.U ovo vreme pre 5 god nas je ona iznenadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema od moje druge crtice nista :( ali nema ni vestice.Ipak i dalje se nadam da sam mozda rano uradila test jer sam danas trebala da dobijem,mozda bolje da sam sacekala neki dan.Sto je najveci biser juce je poceo da me boli stomak kao da cu da dobijem,sto bi trebalo da bude simptom trudnoce ali evo ceo dan trckaram u wc i nista.Jos jedna stvar me juce jako zbunila ako neko zna o cemu se radi nek napise,naime ja u wc-u puna mi besika non stop,i kad sam uzela da se obrisem,od mene pa sve do kante u koju sam htela da bacim papir a koja je udaljena oko 30 cm razvukla mi se neka bistra sluz,kao belance.Podsetilo me na onaj sluzavi cep koji ispada pred porodjaj samo sto tada bude krvav.Nije mi jasno o cemu se radi,znam i da se u plodnim danima pojavljuje sluz kao belance koja se razvlaci cm ili 2 ali to traje po nekoliko dana i nemoguce da plodan dan bude dan uoci menstruacije to jos nisam nigde cula........ :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viki,mozes li nekako da saznas koji je to test?

Nemam pojma stvarno,testic mi se negde izgubio :( Znam da je baby rapid bio oko 430din,a ovaj 370 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema od moje druge crtice nista :( ali nema ni vestice.Ipak i dalje se nadam da sam mozda rano uradila test jer sam danas trebala da dobijem,mozda bolje da sam sacekala neki dan.Sto je najveci biser juce je poceo da me boli stomak kao da cu da dobijem,sto bi trebalo da bude simptom trudnoce ali evo ceo dan trckaram u wc i nista.Jos jedna stvar me juce jako zbunila ako neko zna o cemu se radi nek napise,naime ja u wc-u puna mi besika non stop,i kad sam uzela da se obrisem,od mene pa sve do kante u koju sam htela da bacim papir a koja je udaljena oko 30 cm razvukla mi se neka bistra sluz,kao belance.Podsetilo me na onaj sluzavi cep koji ispada pred porodjaj samo sto tada bude krvav.Nije mi jasno o cemu se radi,znam i da se u plodnim danima pojavljuje sluz kao belance koja se razvlaci cm ili 2 ali to traje po nekoliko dana i nemoguce da plodan dan bude dan uoci menstruacije to jos nisam nigde cula........ :blink:

Pa naravno da može plodan dan da ti bude tad. A što se bele sluzi tiče, meni se to ponekad desi kad sam prehlađena, kako se ti osećaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema od moje druge crtice nista :( ali nema ni vestice.Ipak i dalje se nadam da sam mozda rano uradila test jer sam danas trebala da dobijem,mozda bolje da sam sacekala neki dan.Sto je najveci biser juce je poceo da me boli stomak kao da cu da dobijem,sto bi trebalo da bude simptom trudnoce ali evo ceo dan trckaram u wc i nista.Jos jedna stvar me juce jako zbunila ako neko zna o cemu se radi nek napise,naime ja u wc-u puna mi besika non stop,i kad sam uzela da se obrisem,od mene pa sve do kante u koju sam htela da bacim papir a koja je udaljena oko 30 cm razvukla mi se neka bistra sluz,kao belance.Podsetilo me na onaj sluzavi cep koji ispada pred porodjaj samo sto tada bude krvav.Nije mi jasno o cemu se radi,znam i da se u plodnim danima pojavljuje sluz kao belance koja se razvlaci cm ili 2 ali to traje po nekoliko dana i nemoguce da plodan dan bude dan uoci menstruacije to jos nisam nigde cula........ :blink:

meni se ta sluz pojavljuje posnekad posle mokrenja,imam kamencice u bubrezima (sta li ja sve nemam) i rekli su mi da je ta sluz posledica belancevina koje se stvaraju u bubrezima (moze da bude,al ne mora da znaci),moj ti je savet da za svaki slucaj proveris mokracu,ako je potrebno i bubrege...DAJ BOZE DA JE OD TRUDNOCE to bi bilo bas super :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste cekalice moje :rolleyes: Evo i mi smo usi u drugi krug,mozda mesec ljubavi kako ga zovu bude "plodniji"od predhodnog B):D Drzim vem fige svima drage moje pa da se radujemo zajedno :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naravno da može plodan dan da ti bude tad. A što se bele sluzi tiče, meni se to ponekad desi kad sam prehlađena, kako se ti osećaš?

Nisam prehladjena,osecam se kao trudnica bolne grudi,grcevi u stomaku nalik menstrualnim,usta puna pljuvacke a mozda je sve to halucinacija zbog prevelike zelje....... :( u svakom slucaju ionako 10.og idem na uz,odavno zakazan pa ako do tad ne dobijem mozda se i iznenadim naravno prijatno :P Nada uvek poslednja umire........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam prehladjena,osecam se kao trudnica bolne grudi,grcevi u stomaku nalik menstrualnim,usta puna pljuvacke a mozda je sve to halucinacija zbog prevelike zelje....... :( u svakom slucaju ionako 10.og idem na uz,odavno zakazan pa ako do tad ne dobijem mozda se i iznenadim naravno prijatno :P Nada uvek poslednja umire........

Drži se!!! Ko zna možda tebe sa tog ekrana pogleda neki tvoj mali kikiriki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz tvojih usta u Bozje usi........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno pratila. Pokusavala sam par meseci da ostanem trudna ali nista ali sad cekanje se isplatilo. KOnacno dve crtice. Osecaj predivan. Vama koje jos cekate dve crtice zelim da ih sto pre dobijete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evangelina док не дође вештица има шанси, тако да уради тест још једанпут за неки дан, можда ти је овулација каснила па је још било рано за тест, желим ти 2 дебеле црвене плусчине :D

Ivancice88 такође и теби желим од срца :wub:

а наравно и свим трудилицама желим исто то у најкраћем периоду и да се дружимо у темама за труднице

hvala draga moja i ja tebi zelim da vidis plusic :)))))) kad radis test?? :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno pratila. Pokusavala sam par meseci da ostanem trudna ali nista ali sad cekanje se isplatilo. KOnacno dve crtice. Osecaj predivan. Vama koje jos cekate dve crtice zelim da ih sto pre dobijete!

Draga idi u temu čekamo plusiće, tamo su devojke ovo je neko greškom otvorio duplu temu. Gore imaš i link za tu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako ste me sve obardovale, :) toliko cestitki u zivotu nisam dobila. HVALA VAM PUNOOOOO. I svima koje cekaju zelim da sto pre ugledaju dve crtice. Osecaj je neverovatan i meni nestvaran jos uvek, nisam mogla ni da spavam od uzbudjenja. Meni se to brzo desilo , s tim sto sam ja mislila da to nece ici lako i zato je moje odusevljenje jos vece. Puno vas sve pozdravljam i kuckamo se u prvom tromesecju. A svima koje cekate kako sam negde procitala VUCEM VAS ZA NOSICEEEEE. :)

Draga moja od srca ti cestitam i zelim ti laku i lepu trudnocu!!! Nije me bilo nedelju dana na forumu pa ti zato tek sad javljam!!! CESTITAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno citala i cekala sa vama dve crtice. I sada konacno pojavila se i ona druga presrecna sam. U Sredu idem kod ginekologa da potvrdimo trudnocu. Zelim svim cekalicama da sto pre ugledate drugu crticu! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

лепе вести, честитам од срца :wub: :wub: :wub:

ја сам планирала сутра да радим тест, али вештица ме предухитрила тако да нисам имала ни један дан за надање, сад се надам новом кругу и тако...

свим осталим који чекају плусиће или цртице желим и да их и угледају

ooo jekic bas bzv...ua vestica uaaaaaaaaaat9824.gif..ma sredicemo mi tebe jednog dana to ti obecavam

jekic opusteno...bez nervoze molim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno citala i cekala sa vama dve crtice. I sada konacno pojavila se i ona druga presrecna sam. U Sredu idem kod ginekologa da potvrdimo trudnocu. Zelim svim cekalicama da sto pre ugledate drugu crticu! :*

free-happy-smileys-349.giffree-happy-smileys-349.giffree-happy-smileys-349.gif

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno citala i cekala sa vama dve crtice. I sada konacno pojavila se i ona druga presrecna sam. U Sredu idem kod ginekologa da potvrdimo trudnocu. Zelim svim cekalicama da sto pre ugledate drugu crticu! :*

Cestitam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno citala i cekala sa vama dve crtice. I sada konacno pojavila se i ona druga presrecna sam. U Sredu idem kod ginekologa da potvrdimo trudnocu. Zelim svim cekalicama da sto pre ugledate drugu crticu! :*

Neka je sa srecom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evangelina i ivancica88 јесте ли радиле тестове

надам се да ћемо да славимо

jesam draga radila sam i nista:((( al nema ni vestice..a sto je najgore nema ni simptoma nekih...stvarno sam zbunjena.....al dobro cekam jos malo mozda mi je ovulacija kasnila pa nije moglo da pokaze...ma ne opterecujem se kad bude bice:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila na dan kad sam trebala da dobijem 4.og i nista,posto imam sve simptome mislim da je bilo rano za test videcu u cetvrtak idem na uz,nadam se lepim vestima.A gde nam je Jeka Beka nema je vec duze vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila na dan kad sam trebala da dobijem 4.og i nista,posto imam sve simptome mislim da je bilo rano za test videcu u cetvrtak idem na uz,nadam se lepim vestima.A gde nam je Jeka Beka nema je vec duze vreme?

Mislim da je na obaveštenjima o odsustvu članica neko napisao da je sada zauzeta, i da će se javljati ređe i da su malo pauzirali pravljenje bebe. Mislim da se ona zaposlila, ali nisam sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na forumu ali sam vas redovno citala i cekala sa vama dve crtice. I sada konacno pojavila se i ona druga presrecna sam. U Sredu idem kod ginekologa da potvrdimo trudnocu. Zelim svim cekalicama da sto pre ugledate drugu crticu! :*

Čestitam ti i želim ti da uživaš u narednom periodu!!!

Pa da sreća pređe i na nas ostale čekalice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.