Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Malenac76, ja imam 32 godine i vec se 3 god. ne pazimo i...nista,i ja imam policisticne jajnike,radjena mi je punkcija ciste,pa zatim i laporaskopija endometrioze jajnika i ja sam pila prenatal i folan i ne znam sta vise sve :blink: :blink: :blink: i evo sad spremam dokumentaciju za VTO jer nemam vise ni zivaca ni vremena za gubljenje...samo sam htela da ti kazem da se ne opterecujes i ne nerviras jer ima puno gorih slucajeva od tvog (ako ti je to za utehu)...i sigurna sam da ces uskoro videti dve crtice :D :D :D

iskreno se nadam da ces poslije svega toga sto si prosla i sto ces proci napokon ugledati ||.draga zasluzili ste to i to kako :) ja cu ove sedmice na detaljnije preglede da vidim sta gin preporucuje. ja sam jos uvijek opustena, dva mjeseca je stvarno nista. psihicki sam spremna da nece sve ici tako brzo, ali sta god da me ceka vrijedi toga :) kad ste planirali VTO ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno se nadam da ces poslije svega toga sto si prosla i sto ces proci napokon ugledati ||.draga zasluzili ste to i to kako :) ja cu ove sedmice na detaljnije preglede da vidim sta gin preporucuje. ja sam jos uvijek opustena, dva mjeseca je stvarno nista. psihicki sam spremna da nece sve ici tako brzo, ali sta god da me ceka vrijedi toga :) kad ste planirali VTO ?

Pa naredne nedelje predajemo papire u zavod i onda cekamo odobrenje,zatim sve to posaljemo na kliniku i cekacemo poziv,ja se nadam za 3-4 meseca bicu na programu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa naredne nedelje predajemo papire u zavod i onda cekamo odobrenje,zatim sve to posaljemo na kliniku i cekacemo poziv,ja se nadam za 3-4 meseca bicu na programu :lol:

Želim ti puno sreće sa tim, držim palčeve!

Samo sam htela da ti kažem da je i rođaka mog supruga isto tako uradila sve moguće pretrage, od jednog doktora do drugog, čak je išla i u susedne zemlje, a na kraju su počeli svakakvi travari pare da joj uzimaju za raznorazne meleme i šta ti sve ne, dok se nije osvestila i shvatila da je sve to bacanje para i gubljenje dragocenog vremena. Prijavila se u program, ostala trudna iz prve, imala je nekih problema tokom trudnoće i porodila se pre vremena, ali najbitnije je da sad ima zdravog i lepog dečaka!

Samo napred, nije lako, ali se isplati-misli samo pozitivno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka bas zbog tog zacaronog kruga u kom se vrte maltene sve zbunjene zene mi smo odlucili da preduzmemo nesto ;) ,

milice:* i ja se nadam tome cula sam puno takvih prica,spremaju se za VTO i ostanu trudne...zato ja radim,radim,radimp0133.gif

jekic hvala na lepim zeljamat4807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maliveseljak i ja znam nekoliko parova koji su poslije niza godina lijecenja, cajeva i kojecega uradili VTO i svima se iz prve primila jedna bebica a nekima i dvije :) iskreno se nadam da ces ovo ljeto docekati sa osmijehom i malim "podstanarom" a do tada vrijedno radite, nikad se ne zna hihihih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima....ja sam nova ovde..imam cerkicu 2 god i moj muz radimo na drugom vec 3 meseca ali nista...danas sam trebala da dobijem ali jos uvek nisam cak nemam ni neki osecaj da cu dobiti......daj te mi neki savet kad bih trebala da radim test najranije...sa prvom trudnocom sam radila test bas kasno jer nije bila planirana pa je nisam ocekivala :)) tako da sad neznam dal mi je sad rano????pozz i hvala:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi test slobodno-ako si trudna,pokazace.Srecno!!!!

Nestrpljivko,cestitam od srce!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima....ja sam nova ovde..imam cerkicu 2 god i moj muz radimo na drugom vec 3 meseca ali nista...danas sam trebala da dobijem ali jos uvek nisam cak nemam ni neki osecaj da cu dobiti......daj te mi neki savet kad bih trebala da radim test najranije...sa prvom trudnocom sam radila test bas kasno jer nije bila planirana pa je nisam ocekivala :)) tako da sad neznam dal mi je sad rano????pozz i hvala:))))

HVALA PUNO...CITALA SAM NESTO ODAVDE...VIDIM DA CEKAS BEBU PA TI ZELIM SVE NAJBOLJE U PREDSTOJECIM PERIODIMA:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi test slobodno-ako si trudna,pokazace.Srecno!!!!

Nestrpljivko,cestitam od srce!!!!!!!!!!!!!!!!

JAO AL SAM SMOTANA SAMA SEBI SAM ODG NA POR MALO DA SE UHODAM I BICE OK.... NEGO HVALA PUNO ZA INFORMACIJU..A VIDIM DA CEKAS BEBU PA TI ZELIM SVE NAJBOLJE U PREDSTOJECIM PERIODIMA:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,draga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

зар нико не чека плусиће :blink:

није ваљда да сам само ја остала ;)

Tu smo, tu smo...nego mnogo hladno, pa se smrzli prsti, ne možemo da kuckamo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam i ja jos uvek sutra treba da dobijem tj nadam se da necu pa cu ujutru uraditi test videcemo sta ce biti......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

мени се смрзао носић, толико ми је добро грејање <_<

ја у суботу радим тестић, ваљда ће бити плусић :rolleyes:

а ти lenocka када треба да радиш тест

мени синоћ било мука опет :blink:

Od srca ti želim t8511.gif :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

мени се смрзао носић, толико ми је добро грејање <_<

ја у суботу радим тестић, ваљда ће бити плусић :rolleyes:

а ти lenocka када треба да радиш тест

мени синоћ било мука опет :blink:

Držim ti palčeve da bude plusić!!!

Meni je još rano, pošto prošlog meseca nije bilo ništa <_< Sad smo krenuli ispočetka, tek se zahuktavamo za ovaj krug :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam i ja jos uvek sutra treba da dobijem tj nadam se da necu pa cu ujutru uraditi test videcemo sta ce biti......

I ja ti šaljem pozitivne vibracije i navijam za plusić!!! :D

Pa javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima....ja sam nova ovde..imam cerkicu 2 god i moj muz radimo na drugom vec 3 meseca ali nista...danas sam trebala da dobijem ali jos uvek nisam cak nemam ni neki osecaj da cu dobiti......daj te mi neki savet kad bih trebala da radim test najranije...sa prvom trudnocom sam radila test bas kasno jer nije bila planirana pa je nisam ocekivala :)) tako da sad neznam dal mi je sad rano????pozz i hvala:))))

Ivancice ima li sta novo kod tebe? jesi li radila test? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice ima li sta novo kod tebe? jesi li radila test? :)

ee draga nisam radila test sve me strah da se ne razocaram pa tako prolaze dani :( al sinoc mi nesto bilo mnogo muka...i povremeno me boli stomak kao da cu dobiti pa sve mislim da nema nista ni ovaj mesec...a kazite mi za onu b temperaturu jel ako je 37 onda postoji mogucnost??..i jel se vazi samo merenje ujutru ili je 37 celog dana??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ee draga nisam radila test sve me strah da se ne razocaram pa tako prolaze dani :( al sinoc mi nesto bilo mnogo muka...i povremeno me boli stomak kao da cu dobiti pa sve mislim da nema nista ni ovaj mesec...a kazite mi za onu b temperaturu jel ako je 37 onda postoji mogucnost??..i jel se vazi samo merenje ujutru ili je 37 celog dana??

Ma to sa temperaturom ti nije baš sigurno. To može ali ne mora. Uradi bolje test... Znam da ti je frka, ali bolje je da znaš...Ako se i razočaraš nije ništa strašno, ideš u drugu turu, jer saznanje te oslobađa...Prvo budeš malo tužna pa onda sa novom nadom krećeš u novi dan, novi ciklus. Ali ovo što sam ti opisala je najgora opcija. A šta ako vidiš II ili +...mislim da ćeš znati da se raduješ i bez mog opisivanja kako će to da bude :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to sa temperaturom ti nije baš sigurno. To može ali ne mora. Uradi bolje test... Znam da ti je frka, ali bolje je da znaš...Ako se i razočaraš nije ništa strašno, ideš u drugu turu, jer saznanje te oslobađa...Prvo budeš malo tužna pa onda sa novom nadom krećeš u novi dan, novi ciklus. Ali ovo što sam ti opisala je najgora opcija. A šta ako vidiš II ili +...mislim da ćeš znati da se raduješ i bez mog opisivanja kako će to da bude :rolleyes:

trebala sam 1 da dobijem..ali moje mens su uzasne nikad neznam kad ce stici...uvek mi kasne...uglavnom imam na 30-40 dana...pa tako da jos nebi radila test bas zbog toga...a i simptomi pms su jako slicni sa trudnocom tako da me sad sve to malo buni.... :huh::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trebala sam 1 da dobijem..ali moje mens su uzasne nikad neznam kad ce stici...uvek mi kasne...uglavnom imam na 30-40 dana...pa tako da jos nebi radila test bas zbog toga...a i simptomi pms su jako slicni sa trudnocom tako da me sad sve to malo buni.... :huh::blink:

ja nisam uradila test odmah nego sam se skenjala jer sam mislila da ću dobiti :lol: :lol: :lol: Imala sam sve simptome da ću da dobijem. I kad mi je kasnilo 1 dan nisam se nešto uzbudila iako mi nije kasnilo do tad i dosta su mi bile redovne menstruacije. Ali posle dva-tri dana sam uradila test koji jepokazao 1 crticu ali nisam se nešto razočarala je r sam osećala da ću dobiti...ali kad je test malo stajao pojavila se jaaaako blaga druga crtica i meni je prvo palo na pamet da je neka greška ili da nije to to. Ali sam pročitala u uputstvu da se druga crtica pojavljuje prema količini hormona u krvi, što znači da na početku trudnoće kad ga ima manje i crtica je bleđa. Ali tu sam već verovala da sam najverovatnije trudna... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seko drzim ti palceve ne boj se videces da ce sve biti uredu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

jojjj...hvala ti puno na podrsci...to jako puno znaciii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trebala sam 1 da dobijem..ali moje mens su uzasne nikad neznam kad ce stici...uvek mi kasne...uglavnom imam na 30-40 dana...pa tako da jos nebi radila test bas zbog toga...a i simptomi pms su jako slicni sa trudnocom tako da me sad sve to malo buni.... :huh::blink:

razumijem te..sacekaj jos koji dan jer imas duze cikluse a onda uradi test jer ne vrijedi ni drzati samu sebe u tolikoj neizvjesnosti..ovako ces bar znati sta je u pitanju... ipak je to stres za organizam a to svakako nije dobro... ja cuvam fige da bude plusic i da se napokon pocnu pojavljivati plusici ovog februara :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada kupujes test ,nemoj baby rapid(ja u apoteci ovaj put trazila onaj jeftiniji,ne znam kako se zove) jer ranije i jasnije prikazuje rezultat.Meni je sa baby rapidom ,posle 7 dana kasnjenja pokazao jako bledu,jedva vidljivu drugu crticu,a ovaj mi je i pre nego sto je trebalo da dobijem pokazao sasvim jesnu drugu crticu.Srecno!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viki,mozes li nekako da saznas koji je to test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj hvala puno na podrsci svima veliiki cmok za vas:)) ma radim ja sutra testic (neki najjeftiniji:) ) pa cemo videti...javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.