Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Budeš li ti vidjela dvije crtice zbog dizanja nogica...meni će ići suze radosnice. :lol:

:D Ja bih te zaista volela tako nasmijati od sveg srca :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,hajde da vam se i ja pridruzim...i ja cekam,tj.nadam se bebcu,ali testove do sada nisam radila,jer mi je meca stizala tacno u dan.

Inace,sutra bi trebalo da dobijem,hm <_< videcemo.Ja ne osecam nista,ama bas,od nekih simptoma.

Sad citam vase poruke i ne mogu da verujem koliko smo sve opterecene,a bilo bi super da nismo.

Polazim od sebe,stalno razmisljam o tome,racunam plodne dane ali nista jos uvek.

Meni je jos malo i problem sto mi je muz cesto odsutan od kuce zbog posla pa nekad prodje po pet dana da se ne vidimo,a kamoli nesto drugo. :angry:

Jedino da uzme mesec dana odmora,pa udri svaki dan. :lol:

Ali,mora dalje kako god,ja vas podrzavam,i lepo je sto ovako mozes sa nekim da se posavetujes,dosta znaci.

Ja vam zelim isto sto i sebi,da zatrudnite sve sto pre,svi da budemo trudni... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došla cokana :D:D . Jeste istina je, svima nam je zajedničko što imamo veeeliku želju za jedno (za početak) bebče, a to sa sobom nosi veliki pritisak i šta ja znam sve šta ne... Meni je cilj u ovom mjesecu da se opustim - i da kao slučajno zatrudnim a hah ha ahha, ali neće me, i opet sebe uhvatim kako brojim 12. 13. 14. 15. dan joooj muž zaspao a možda ovuliram, pa budi ga (srećom ne buni se hi hi) pa kako onda da se opustim? a? nikako, ali dobro, mnogo je bolje nego na početku. Do sada sam imala sve simptome trudnoće ( u ovih 5 mjeseci znoja, rada truda, trešanja i ostalih voćki ) :P samo mi još ona - trudnoća fali joooj šalim se malo u ove kasne sate... kad smo već kod trešanja, idem ih brati na ne propadnu B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došla cokana :D:D . Jeste istina je, svima nam je zajedničko što imamo veeeliku želju za jedno (za početak) bebče, a to sa sobom nosi veliki pritisak i šta ja znam sve šta ne... Meni je cilj u ovom mjesecu da se opustim - i da kao slučajno zatrudnim a hah ha ahha, ali neće me, i opet sebe uhvatim kako brojim 12. 13. 14. 15. dan joooj muž zaspao a možda ovuliram, pa budi ga (srećom ne buni se hi hi) pa kako onda da se opustim? a? nikako, ali dobro, mnogo je bolje nego na početku. Do sada sam imala sve simptome trudnoće ( u ovih 5 mjeseci znoja, rada truda, trešanja i ostalih voćki ) :P samo mi još ona - trudnoća fali joooj šalim se malo u ove kasne sate... kad smo već kod trešanja, idem ih brati na ne propadnu B)

Hvala maggie,uh znam sta mi pricas. :P svi ti nazovi simptomi,i ja ih ponekad umisljam.Ali meni je najsmesnija moja mama koja mi kaze:TI SI DETE LUDO,OPUSTI SE,I STA TO RACUNAS PO CEO DAN,JA NISAM NI ZNALA KAD SU MI PLODNI DANI :D NITI SAM ZNALA KAKO SE TO RACUNA,MOGLA SAM DA ZATRUDNIM I KAD IMAM MENSTRUACIJU :blink::D

Jedno je sigurno,opustiti se moramo,pa polako.

Videcemo kakav me dan sutra ceka,dal ce stici baksuz.

Laku noc devojke,lepi snovi...sa muzicima... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem popet u drugi krug, mada mi je cudno...imala sam samo dan i po .... tj vestica mi je bila da kazem dva dana

Hehehe, jel taca imala sličnu situaciju??? nadam se da je zbog bebe tako!!! :D :D :D

Cokana dobro došla i da se ti, a i sve mi ostale brzo prebacimo na temu I trimestar... :D :D

"MOGLA SAM DA ZATRUDNIM I KAD IMAM MENSTRUACIJU"....

ja sad imam a plodni su mi dani.... :blink: :blink: :blink: tako da ... ko zna.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla cokana, nadam se da neces dobiti danas , i ja se nadam da necu ni danas ni sutra ni do ponedeljka kad sam planirala da uradim test. Pa da sve ovde ispunimo svoje zelje i ocekivanja :rolleyes: Inace ja ne mislim da to sto gledamo plodne dane moze da utice na to da ne ostanemo trudne , mada jedino na sta to moze da utice je kvalitet sexa. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla cokana, nadam se da neces dobiti danas , i ja se nadam da necu ni danas ni sutra ni do ponedeljka kad sam planirala da uradim test. Pa da sve ovde ispunimo svoje zelje i ocekivanja :rolleyes: Inace ja ne mislim da to sto gledamo plodne dane moze da utice na to da ne ostanemo trudne , mada jedino na sta to moze da utice je kvalitet sexa. :P

Dobro jutro devojke,jel neko za kaficu,daj da pijemo dok ne pocne da nam bude muka od nje.... :D

Nestrpljivko,nadam se i ja da obe necemo dobiti,pa i ja konacno da prvi put radim taj test. :mellow:

A to mene mama pokusava da opusti,da sto manje mislim.Ali mislim da si u pravu,ne moze to da naskodi ili utice.

Jao kad se stim onih dana sa svojim dragim, kad sam mislila - :o samo da ne ostanem trudna :) tad je bilo najbolje.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da cestitam onima koji su docekali dve crtice....neka Vam je sa srecom,ali i da pozdravim one koje to jos uvek cekaju....

Verujte da znam sve vase osecaje,ja sam na crtice cekala 3 godine i tek kada sam prestala da se opterecujem njima ja ih i docekah !!!!

Zato,mozak na otavu,berite te,vec pomenute vockice,a posle branja nogice u vis i jastuce pod guzu (meni govorise da tako treba,te se ja jedan dan umalo ne ukocih u tom polozaju :D )!!!

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhhh,dosla vestica na tacno 28.dan grrrrrrrrrrrrrrr :angry:

Filipa,imas mahanje nogicama iz Subotice sl.mesec :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhhh,dosla vestica na tacno 28.dan grrrrrrrrrrrrrrr :angry:

Filipa,imas mahanje nogicama iz Subotice sl.mesec :D:rolleyes:

Ivanice opusteno i meni je stigla prosle nedelje prokletnica ...al sredicemo mi njut0132.gif,na laksi ili tezi nacin...evo saljem ti malo optimizma jer sam u istoj situaciji i znam kako jek28011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ево ја још неки дан па радим тест, који је најбољи до сад сам користила увек бејби рапид али сад мислим да га променим, можда ми неки други донесе више среће :lol:

hehe Jekic,nek ti je sa srecom :rolleyes:

Mali veseljace,bice bice...Samo sa :D i nikako drugacije :rolleyes::D Ne predajemo se tako lako :rolleyes: ;-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ух најгоре ми је ово чекање, кад је још рано да урадим тест.

а после је још горе, кад дође време за тест, тад ме страх да га радим да се не разочарам :(

Uh brrr tačno znam kako je.... Ja sam trenutno u fazi kad umišljam da mi je muka :lol: - ali sve mislim da je to od ove krofne što sam je smazala poslije ručka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos nisam dobila,ali cini mi se da cu.. :( ako ne veceras,onda ujutru...

Ali dobro,sto neko rece jurimo novi krug...

Svima koje nisu,zelim da tako i ostane..

Pozz devojke B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,hajde da vam se i ja pridruzim...i ja cekam,tj.nadam se bebcu,ali testove do sada nisam radila,jer mi je meca stizala tacno u dan.

Inace,sutra bi trebalo da dobijem,hm <_< videcemo.Ja ne osecam nista,ama bas,od nekih simptoma.

Sad citam vase poruke i ne mogu da verujem koliko smo sve opterecene,a bilo bi super da nismo.

Polazim od sebe,stalno razmisljam o tome,racunam plodne dane ali nista jos uvek.

Meni je jos malo i problem sto mi je muz cesto odsutan od kuce zbog posla pa nekad prodje po pet dana da se ne vidimo,a kamoli nesto drugo. :angry:

Jedino da uzme mesec dana odmora,pa udri svaki dan. :lol:

Ali,mora dalje kako god,ja vas podrzavam,i lepo je sto ovako mozes sa nekim da se posavetujes,dosta znaci.

Ja vam zelim isto sto i sebi,da zatrudnite sve sto pre,svi da budemo trudni... :D

Ovo me podseca na mene :lol: Sa Minom kada sam ostala trudna,taj mesec smo se sexali samo jednom,i eto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj meni veceras malo falilo da kupim test , ali nisam . Boze kolko sam nestrpljiva ovo ce mi biti prvi put da radim test, a ono sto je dobro jeste sto jos nisam dobila :) . Ja sam ovde jedina koja ceka jos od 17 decembra da sazna sta je ovaj mesec uradila po pitanju bebe. Prvo cekam plodne dane skoro mecec dana pa sad jos ovih 14 posle ovulacije da poludi covek. Danas mi je 12 dan od ovulacije ,jel to dovoljno dugo ili treba da cekam ponedeljak :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja ovulacija je bila ako gledamo taj prosek mada ja ne znam tacno kad mi pada, ali recimo 24.8.2010 test mi je pokazao 3.09.bledu crticu drugu, a vec 6.9 jasnu kao dan :) pa eto ti vidi ali uzmi clear blue test na njemu pise pre izostanka da pokazuje rezultat i obavezno prvi jutarnji urin, kad si imala mesntr.zadnji put ?

Yadnji put sam imala 17 decembra. Ali ja imam cikluse koji variraju od 30 do 40 dana tako da ja u taj izostanak mece od dan dva ne mogu da se uzdam jer ne znam kad je to :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uradi :) ali sa prvim jutarnjim , srecno drzim fige :) ja sam uradila nije mi ni izostala ono jeste sigurnije sto duze vremena prodje, ali sta ima veze, ako ne mozes da cekas uradi test nije skup :)

Hvala, ali sad tek u nedelju mogu da ga radim jer ga veceras nisam kupila. Pa javljam kako sam prosla na testu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, ali sad tek u nedelju mogu da ga radim jer ga veceras nisam kupila. Pa javljam kako sam prosla na testu. :)

Ija drzim fige :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa,devojke,ovde postalo bas zanimljivo...

Bubamaro,cestitam ti od srca,bas mi je drago...

A vidim ima dosta i novih cekalica,SAMO NAPRED.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yadnji put sam imala 17 decembra. Ali ja imam cikluse koji variraju od 30 do 40 dana tako da ja u taj izostanak mece od dan dva ne mogu da se uzdam jer ne znam kad je to :(

Ja sam tako cekala isto, nakon 9 meseci bezuspesnih pokusaja bila sam ubedjena da mi kasni boga pitaj zasto, kad sam uradila test, druga crtica se pojavila iste sekunde, debela i tamno obojena, a ja bila trudna vec 7 nedelja!!! :) Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tako cekala isto, nakon 9 meseci bezuspesnih pokusaja bila sam ubedjena da mi kasni boga pitaj zasto, kad sam uradila test, druga crtica se pojavila iste sekunde, debela i tamno obojena, a ja bila trudna vec 7 nedelja!!! :) Srecno!

Hvala svima na podrsci samo da javim da sam jutros smogla hrabrosti da uradim test i na moje veliko zadovoljstvo ugledala sam dve crtice. Sto znaci da sam trudna. Jos uvek sva treperim od uzbudjenja, pa vec tripujem na ne naskodim bebi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na podrsci samo da javim da sam jutros smogla hrabrosti da uradim test i na moje veliko zadovoljstvo ugledala sam dve crtice. Sto znaci da sam trudna. Jos uvek sva treperim od uzbudjenja, pa vec tripujem na ne naskodim bebi. :)

Jeeeej!!! Čestitam! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: I da ti trudnoća prođe lako i da sve bude kako treba i da rodiš lepu, zdravu , pametnu bebicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,cestitammmmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Nestrpljivko uzivaj u trudnoci nadam se da cemo ti se i mi uskoro pridruziti.Ja sam licno o vog meseca ovulaciju imala tacno 14 dana i sigurna sam jer sam osetila i bol i primetila kapljicu dve neke blede krvi,otada je proslo 9 dana i sad ne znam da li umisljam ali kao da osecam neke cudne treptaje u grudima sto mi je jako cudno jer inace bolne grudi kao simptom dolaska menstruacije nikad nisam imala,nadam se da je to to a iako mi je test odavno u tasni sacekacu jos malo 4 bi trebala da dobijem i imam neki cudan osecaj da necu....nadam se da sam u pravu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.