Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bubamarice CESTITAM od t4524.gif!Bas mi je drago! p0104.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro, sve cestitke i od mene! Uzivaj u trudnoci.

Svim ostalim cekalicama zelim dvije crtice, najkasnije za mjesec dana! :)

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro, ja sam plodne dane prestala pratiti nakon drugog mjeseca, pogotovo što mi je M poludila totalno, bila je redovna a sad dođe čas 25. dan a čas 35. dan ciklusa, pa sad "berem trešnje" svaki drugi dan ali neće pa neće......

Ali biće, biće, samo da mi je neka kistalna kugla pa da saznam kad B) , ma borićemo se za tu bebu pa makar neko ciganče morala pokupti sa ulice ^_^ samo mi nalete ovakvi trenuci slabosti, moram da izbacim tugu iz sebe.

Enav, e pa to su stvarne živote priče, ali ja sam tek na početku pa se malo raspekmezim, eli evo neću više ;) barem za sad :wub:

Samo ih ti beri pa ce na jesen biti i kompota i pekmeza :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bubamaro mila moja cestitam od srca!zelim ti lepu trudnocu!

kod mene jos nista mada u poslednje vreme malo zabusavam ali se vracam na scenu od sledeceg meseca!

ljubim vas sve punooooo................

Hvala puno jeko!!! Evo i tebe vucem za nosić! Neka, bolje da si rasterecena. Meni se desilo zaista bas onda kad se nisam nadala. Ljubim te!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamarice CESTITAM od t4524.gif!Bas mi je drago! p0104.gif

Hvala puuuunooooooooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam zalazila u ovu temu skoro..Svim čekalicama želim da što pre čekanju dodje kraj..Bubamaro..čestitam ti od srca i lepu trudnoću želim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam zalazila u ovu temu skoro..Svim čekalicama želim da što pre čekanju dodje kraj..Bubamaro..čestitam ti od srca i lepu trudnoću želim :rolleyes:

Hvala :rolleyes: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јел могуће да неко има овулацију у току менструације. Мене све страх да и ја имам тако овулацију па због тога увек оманемо ;)

Moguće je...moja poznanica je tako neplanirano zatrudnela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, zasto da ne... Ma beri ti tresnje svaki dan kao da je ovulacija, jednom ces biti u pravu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

јел могуће да неко има овулацију у току менструације. Мене све страх да и ја имам тако овулацију па због тога увек оманемо ;)

Ja se setila da imam mejbi bejbi.....juče sam ga koristila i pokazao mi je da su mi plodni dani, a ja još uvek imam menzis....

Sad mi je jasno kako one "vežbe" nisu dale rezultate ... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAo svima pa da se i ja pridruzim svima vama koji cekate plusice :) . Meni je ovo drugi mesec ali sam uzbudjena. Planiram da radim test u ponedeljak ako do tada ne dobijem a nadam se da necu. JEl jos neko ne treba da dobije ovih dana? Bubamari cestitam i bravoooooooo!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAo svima pa da se i ja pridruzim svima vama koji cekate plusice :) . Meni je ovo drugi mesec ali sam uzbudjena. Planiram da radim test u ponedeljak ako do tada ne dobijem a nadam se da necu. JEl jos neko ne treba da dobije ovih dana? Bubamari cestitam i bravoooooooo!!!!!!!

Hvala draga!!! A ti samo polako, strpljen-spasen ;) .Bice i kod tebe plusica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAo svima pa da se i ja pridruzim svima vama koji cekate plusice :) . Meni je ovo drugi mesec ali sam uzbudjena. Planiram da radim test u ponedeljak ako do tada ne dobijem a nadam se da necu. JEl jos neko ne treba da dobije ovih dana? Bubamari cestitam i bravoooooooo!!!!!!!

Nestrpljivko,evo i ja cekam ponedeljak pa da vidim,ukoliko me vestica ne preduhitri :angry: Mene je inace uhvatila neka prehleda pa me sve boli,krst,grudi,kosti...Ja se nadam da nije to zbog neceg drugog hihi :D Pocinjem biti smesna sama sebi,te necu da pijem Fervex,te necu kapi za nos...Citam tu po netu da nije dobro..A u stvari mozda sve to i smem..E sta ti je glava luda :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo noge u zrak!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi,Filipa du mi suze zbog tebe :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budeš li ti vidjela dvije crtice zbog dizanja nogica...meni će ići suze radosnice. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljivko,evo i ja cekam ponedeljak pa da vidim,ukoliko me vestica ne preduhitri :angry: Mene je inace uhvatila neka prehleda pa me sve boli,krst,grudi,kosti...Ja se nadam da nije to zbog neceg drugog hihi :D Pocinjem biti smesna sama sebi,te necu da pijem Fervex,te necu kapi za nos...Citam tu po netu da nije dobro..A u stvari mozda sve to i smem..E sta ti je glava luda :lol::lol:

A ja svako vece imam temperaturu 37 a nista mi nije u smislu ne primecujem da sam prehladjena , pa se nadam da je to neki znak trudnoce, inace od ostalih tripujem da mi je muka i da mi se nesto bucka u stomaku , nije valjda vestica, mada sumljam jer ja nikad nisam imala pms simptome. Nekako mi ovaj simptom sa grudima bio najubedljiviji pa stalno pipam ali me ne bole :( i ne rastu :( . MAda neke rekle da nisu imale simptome pa ostale trudne ko ce ga znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo noge u zrak!!!

Joj Filipa draga pa ja se ubih i nece me nesto t1594.gif :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

Čestitam ti draga, uživaj. To je nešto najlepše, iščekivanje malog bebca.

Nadam se da ću i ja za tobom, povuci nogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budeš li ti vidjela dvije crtice zbog dizanja nogica...meni će ići suze radosnice. :lol:

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Dunja...da objasnim to famozno dizanje nogica...

Nakon svršavanja digni noge u zrak 5 minuta...

P.S. Tako je par mojih kolegica ostalo u II stanju...ne mora značiti, ali vrijedi pokušati...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Dunja...da objasnim to famozno dizanje nogica...

Nakon svršavanja digni noge u zrak 5 minuta...

P.S. Tako je par mojih kolegica ostalo u II stanju...ne mora značiti, ali vrijedi pokušati...

:lol:

Znam draga,ja probala i duze od 5 min. kod mene ti to izgleda ne deluje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam ti draga, uživaj. To je nešto najlepše, iščekivanje malog bebca.

Nadam se da ću i ja za tobom, povuci nogu

Hvala draga!!! Povukla, reseno :rolleyes: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem popet u drugi krug, mada mi je cudno...imala sam samo dan i po .... tj vestica mi je bila da kazem dva dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.