Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

па ово је лепо, чим сам се регистровала могу да честитам неком

Бубамаро желим ти све најбоље :D

уживај сада кад ти се напокон остварила жеља :lol:

Hvala puno!!! I ja tebi i tvom dragom želim mnogo sreće! Samo bez razmišljanja, uživajte jedno u drugome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

BUBAMARO cestitam i nek bude srecna i lagana trudnoca :)t3513.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BUBAMARO cestitam i nek bude srecna i lagana trudnoca :)t3513.gif

Hvala :)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

Najzad, bas mi je drago zbog tebe!

Od srca ti cestitam i zelim ti da uzivas u svojoj trudnoci i da ti bude lepa i laka :)

I da se druzimo u trudnickim temicama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima puno na dobrodoslici i podrsci,divne ste drage :-** Bubamaro,cestitam i nadam se da cemo uskoro moci zajedno uporidjivati i komentarisati desavanja i promene :rolleyes: :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BUBAMARO, CESTITAM TI OD SRCA!!!!!!!!!!!!!!!!

Svi novim trudilicama zelim dobrodoslicu i da se sto manje druzimo na ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала бубамаро, ја стварно уживам али не могу да се опустим, стално мислим на бебицу :huh:

и најгоре ми 10 дана пре него што требам да добијем, ја само мислим о томе, а никад ми није каснило док нисмо почели са бебицом, увек је било на 28 дана, а сад већ 2 месеца ми касни по 3 дана, па ме то додатно излуђује, вероватно због жеље

Razumem te u potpunosti, ali je zaista sve u glavi. Jednostavno pokusaj da zaboravis datum kad si dobila. Ja sam svih pet meseci truda imala vise simptoma trudnoce nego sad kad mi je test pozitivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BUBAMARO, CESTITAM TI OD SRCA!!!!!!!!!!!!!!!!

Svi novim trudilicama zelim dobrodoslicu i da se sto manje druzimo na ovoj temi

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima puno na dobrodoslici i podrsci,divne ste drage :-** Bubamaro,cestitam i nadam se da cemo uskoro moci zajedno uporidjivati i komentarisati desavanja i promene :rolleyes: :-*

Sigurna sam da hocemo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najzad, bas mi je drago zbog tebe!

Od srca ti cestitam i zelim ti da uzivas u svojoj trudnoci i da ti bude lepa i laka :)

I da se druzimo u trudnickim temicama :)

Hvala puno draga!!! Nego sta nego cemo da se druzimo :rolleyes: ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bebo Dimic :) NAdam se da ce i biti tako,jos malo pa ce prvi ,brojim dane pa da vidimo sta stapic kaze :D
DRZIMO TI PALCEVE IVANICE... ;) PA DA NAM JAVIS BRZO NEKU LEPU VEST... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Здраво свима, ја сам нова овде.

Вереник и ја покушавамо са прављењем бебице већ 2 месеца, сад овај иде овај трећи полако, и ми се надамо плусићу :wub:

Tек у почетком фебруара треба да ми дође вештица, надам се да неће.

Свима који чекају плусиће надам се да ће им се догодити овај месец :D

:lol:
и најгоре ми 10 дана пре него што требам да добијем, ја само мислим о томе, а никад ми није каснило док нисмо почели са бебицом, увек је било на 28 дана, а сад већ 2 месеца ми касни по 3 дана, па ме то додатно излуђује, вероватно због жеље

MA NE OPTERECUJ SE I NE RAZMISLJAJ O TOME I DESICE SE... DRZIM TI PALCEVE, DA SE STO PRE DESI... JA SAM CEKALA 9 MESECI TAKO DA NEMOJ DAS SE BRINES...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја већ полако постајем нервозна, имам још 15 дана до менструације, надам се да ћу мање да шизим него прошли месец.

Када сам радила тест прошли пут, ја само изашла из купатила и одмах почела да плачем, нисам сачекала ни секунду да видим који је резултат, после сам њега терала да оде да види, он ме цело време смиривао, а ја сам само плакала.

Јадничак мој, није му лако са мном...

Joj jekic, nemoj to da radis ni sebi ni dragom, onda se i on unervozi pa i to moze da utice na ostvarivanje trudnoce. Drzim ti fige i pokusaj da ne razmisljas o tome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја већ полако постајем нервозна, имам још 15 дана до менструације, надам се да ћу мање да шизим него прошли месец.

Када сам радила тест прошли пут, ја само изашла из купатила и одмах почела да плачем, нисам сачекала ни секунду да видим који је резултат, после сам њега терала да оде да види, он ме цело време смиривао, а ја сам само плакала.

Јадничак мој, није му лако са мном...

i jos nesto, ako imas 15 dana do m, onda imas jos vremena i za pravljenje bebe, zato begaj na posao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја већ полако постајем нервозна, имам још 15 дана до менструације, надам се да ћу мање да шизим него прошли месец.

Када сам радила тест прошли пут, ја само изашла из купатила и одмах почела да плачем, нисам сачекала ни секунду да видим који је резултат, после сам њега терала да оде да види, он ме цело време смиривао, а ја сам само плакала.

Јадничак мој, није му лако са мном...

Jekic, moj savet ti je da pokusas da se ne opterecujes... Ja sam 9 meseci lupala glavom, s tim sto su meni dr govorili da ce biti jako tesko, a evo me jos malo, pa cu i ja moju bebu da ljuljam, voli svog muza i budite vredni, mozda ti plodni dani nisu onda kad bi trebalo da budu... Meni je bio plodan 15.7, a zadnju vesticu sam dobila 10. tako da nema pravila, znam koliko je tesko i meni su svi govorili da se ne nerviram i mozda zvuci cudno, ali vecina nas cekalica je tek tada uspela, mi smo tog meseca bili na medenom mesecu, uzivali u carima Egipta i eto nama bebe kad smo se najmanje nadali...

Ne ocajavaja i baci se na muza i tresnjice, mi smo bili vredni svakodnevno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA SAMO NEMOJ DA SE OPTERECUJES I BRZO CES NAM SE PRIDRUZITI U TEMAMA ZA TRUDNICE... :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro neka je sa srecom da imas lepu i bezbriznu trudnocu,eh da mozes da nas povuces za nosice da ti se ubrzo i mi pridruzimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pa konačno, joooooj pa kao i da sam i sama zatrudnila :)))))))))))))))))))))) nemaš pojma kako mi je drago ajooooj mogu samo da zamislim kako ti je bilo kad se pojavila druga crtica.......čestitam čestitam čestitam 100X joooj sad ću još više da se trudim da ti se čim prije pridužim ah draga moja mnogo sam srećna zbog tebe :)))))))

Ja sam se nakon poslednjeg (petog) kruga i silnih isplakanih suza malo primirila, i pokušavam da ne mislim na sve ovo - zato i nisam posjećivala forum ali kao da sam znala-imala sam osjećaj, rekoh idem da vidim ima li šta novo kod bubamare.

Uh uh sad sve ispočetka, već je pet mjeseci prošlo, ako i sad ne u uspije počinjem sa pretragama :( Kažem, pokušavam da se oputstim, ali teško mi ide, gdje god da se okrenem bebice male i pitam se zašto mene moja neće šmrc.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da, dobrodošlicu želim novim čekalicama... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro neka je sa srecom da imas lepu i bezbriznu trudnocu,eh da mozes da nas povuces za nosice da ti se ubrzo i mi pridruzimo :P

Evo vucem vas sve drage moje! Pa da i vi mene brzo obradujete!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pa konačno, joooooj pa kao i da sam i sama zatrudnila :)))))))))))))))))))))) nemaš pojma kako mi je drago ajooooj mogu samo da zamislim kako ti je bilo kad se pojavila druga crtica.......čestitam čestitam čestitam 100X joooj sad ću još više da se trudim da ti se čim prije pridužim ah draga moja mnogo sam srećna zbog tebe :)))))))

Ja sam se nakon poslednjeg (petog) kruga i silnih isplakanih suza malo primirila, i pokušavam da ne mislim na sve ovo - zato i nisam posjećivala forum ali kao da sam znala-imala sam osjećaj, rekoh idem da vidim ima li šta novo kod bubamare.

Uh uh sad sve ispočetka, već je pet mjeseci prošlo, ako i sad ne u uspije počinjem sa pretragama :( Kažem, pokušavam da se oputstim, ali teško mi ide, gdje god da se okrenem bebice male i pitam se zašto mene moja neće šmrc.....

Hvala ti puno draga moja na ovim lepim i iskrenim cestitkama!!! Evo meni je uspelo iz sestog pokusaja! Samo hrabro! Drzim ti palceve! Ljubim te!!! I da, po meni nisam zatrudnela kad su mi po racunici bili plodni dani jer smo tada bili na zimovanju i bilo nas je sestoto u sobi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, potrebno je malo strpljenja u ocekivanju bebe. Mm je juce na porodjaju imao zenu koja je ostala trudna posle25.vantelesne oplodnje. Kako je tek njoj bilo sve to vreme?! Ali, isplatilo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro, sve cestitke i od mene! Uzivaj u trudnoci.

Svim ostalim cekalicama zelim dvije crtice, najkasnije za mjesec dana! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro, ja sam plodne dane prestala pratiti nakon drugog mjeseca, pogotovo što mi je M poludila totalno, bila je redovna a sad dođe čas 25. dan a čas 35. dan ciklusa, pa sad "berem trešnje" svaki drugi dan ali neće pa neće......

Ali biće, biće, samo da mi je neka kistalna kugla pa da saznam kad B) , ma borićemo se za tu bebu pa makar neko ciganče morala pokupti sa ulice ^_^ samo mi nalete ovakvi trenuci slabosti, moram da izbacim tugu iz sebe.

Enav, e pa to su stvarne živote priče, ali ja sam tek na početku pa se malo raspekmezim, eli evo neću više ;) barem za sad :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bubamaro mila moja cestitam od srca!zelim ti lepu trudnocu!

kod mene jos nista mada u poslednje vreme malo zabusavam ali se vracam na scenu od sledeceg meseca!

ljubim vas sve punooooo................

Jao, Jeko, bas sam se pitala kada ces nam se javiti...

Puno srece, i drzim fige da naredni pokusaj bude uspjesan!

sbe-10784.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.