Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Aman žene, ne brojte dane, već se mazite kod muževa i biće to ok. Pa ne znam koliko malo žena imaju trudnoću tačno prema doktorskoj računici. Svima bre omaše a i svaki mesec je drugačiji jer kapiram i od razni faktora se baš taj dan mrda tamo vamo, ako ste se stresirale, više hormona, manje hormona ... itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh uh kod mene se javlja zrno sumnje :rolleyes: .... Elem, danas je 33 dan ciklusa znači kasni jedno 3 ili 4 dana (nije mi redovna). U subotu i nedelju sam imala temperaturu 37.4 (i kašljem <_<) , i boooolila me (a što je malo za reći -prije otkidala) krsta - mnoooogo veći i oštriji bol prije nego što vještica treba da dođe, i povremeno taj bol pređe na predio jajnika :blink: . Grudi su me počele boliti kasnije nego inače mislim 25. DC

ALI, nestrpljiva sam bila pa sam uradila test u subotu u popodnevnim časovima :angry: i ćorak... Eto sad čekam i čekam i sačekaću još koji dan (ako izdržim, ali mislim da hoću) do drugog testa.

Tako da sad može biti sto varijanti, da sam prerano uradila test, ili da mi kasni zbog ove nazovimo prehlade, ili da sam dobila temp zbog dve crtice :D .

Sve u svemu, samo da sa vama drage moje podjelim iščekivanje. jeee nadamo se nadamo la la llla la

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh uh kod mene se javlja zrno sumnje :rolleyes: .... Elem, danas je 33 dan ciklusa znači kasni jedno 3 ili 4 dana (nije mi redovna). U subotu i nedelju sam imala temperaturu 37.4 (i kašljem <_<) , i boooolila me (a što je malo za reći -prije otkidala) krsta - mnoooogo veći i oštriji bol prije nego što vještica treba da dođe, i povremeno taj bol pređe na predio jajnika :blink: . Grudi su me počele boliti kasnije nego inače mislim 25. DC

ALI, nestrpljiva sam bila pa sam uradila test u subotu u popodnevnim časovima :angry: i ćorak... Eto sad čekam i čekam i sačekaću još koji dan (ako izdržim, ali mislim da hoću) do drugog testa.

Tako da sad može biti sto varijanti, da sam prerano uradila test, ili da mi kasni zbog ove nazovimo prehlade, ili da sam dobila temp zbog dve crtice :D .

Sve u svemu, samo da sa vama drage moje podjelim iščekivanje. jeee nadamo se nadamo la la llla la

Od tih sto varijanti ja ti zelim onu najlepsu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bubamaro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bubamaro ;)

A zaista bi bilo lepo da mi budemo dobitnici ovog izvlacenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ništa drage moje ni u ovom krugu, beta HCG je pokazao da nisam trudna, pa izgleda da mi kasni zbog gripa, danas sam 39 tepm imala, uf uf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ništa drage moje ni u ovom krugu, beta HCG je pokazao da nisam trudna, pa izgleda da mi kasni zbog gripa, danas sam 39 tepm imala, uf uf

Bice sledeci mesec! Sad lepo odlezi tu prehladu pa na posao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista se ne desava na ovoj temi....trudilice gde ste???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ništa drage moje ni u ovom krugu, beta HCG je pokazao da nisam trudna, pa izgleda da mi kasni zbog gripa, danas sam 39 tepm imala, uf uf

maggie mogu ti dati jedan savet koji je kod mene upalio.NERAZMISLJAJ O TOME.jer psiha vecim delom utice na oplodnost.meni je bilo slicno ja i mm smo pokusavali god dana i cim kasni jedan dan ja sam odmah radela test,bila sam ocajna i preopterecena svakakvim razmiljanjima,a sta ako ono ili ono,posle resim da odem ginekologu na pregled i on mikaze da imam cistu i da dodjem za 3 meseca na kontrolu,ja sam ga pitala dal ona utice na to da ne mogu da ostanem trudna i on je rekao da.nista moja nadanja da cu imati skoro bebu pala su u vodu!I nista ja ta tri meseca nisam u opste razmisljala o tome i kad sam imala odnose ni nista!i zadnji mesec pred kontrolu meni kasni ali ja nista lepo se spremi dana kad je bila zakazana kontrola i odem ali odem na obican pregled i kazem da mi je naso cistu ali meni sada kasni,covek kaze preci da ti uradim ultrazvuk i kad ono ja trudna 5nedelja!nemoj da razmisljas o tome i da budes opterecena!SVE NAJBOLJE I DA TI SE ZELJA OSTVARI USKORO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej buduce mame... :rolleyes: Evo i ja da pridruzim u ovom iscekivanju Mi tek prvi mesec "radimo" na stvaranju malog andjela i nadam se da ce biti pocetnicka sreca hehe :lol: pozdrav za sve mamice i buduce mamice :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej buduce mame... :rolleyes: Evo i ja da pridruzim u ovom iscekivanju Mi tek prvi mesec "radimo" na stvaranju malog andjela i nadam se da ce biti pocetnicka sreca hehe :lol: pozdrav za sve mamice i buduce mamice :-*

Ivana84, dobro nam dosla i nadam se da ces se kratko zadrzati u "cekaonici" i brzo nam se pridruziti i u temama o trudnoci...

Ajde "trudilice" malo vise ljubavi, mazenja i kahm kahm.... ljubavi ;) pa da "padne" neko veselje za novu trudnicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84, dobro nam dosla i nadam se da ces se kratko zadrzati u "cekaonici" i brzo nam se pridruziti i u temama o trudnoci...

Ajde "trudilice" malo vise ljubavi, mazenja i kahm kahm.... ljubavi ;) pa da "padne" neko veselje za novu trudnicu ;)

Hvala Ana i ja se nadam istom :D Pa da se javim i sa lepim novostma :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej buduce mame... :rolleyes: Evo i ja da pridruzim u ovom iscekivanju Mi tek prvi mesec "radimo" na stvaranju malog andjela i nadam se da ce biti pocetnicka sreca hehe :lol: pozdrav za sve mamice i buduce mamice :-*

Dobrodosla i da sto pre docekas te predivne 2 crtice, pa da predjes u klub trudnica :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bebo Dimic :) NAdam se da ce i biti tako,jos malo pa ce prvi ,brojim dane pa da vidimo sta stapic kaze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 moj savet ti je da ne brojis dane, opusti se i primetices vrtoglavice i mucnine, sto manje raymisljas o tome, to ce pre da ti se ispuni zelja, jeda cekam da nam se pridruzite :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 moj savet ti je da ne brojis dane, opusti se i primetices vrtoglavice i mucnine, sto manje raymisljas o tome, to ce pre da ti se ispuni zelja, jeda cekam da nam se pridruzite :P

Znam ja to i pokusavam toga da se pridrzavam,ali nije bas tako jednostavno :rolleyes: Nadam se da cu se javiti sa lepim vestima ako ne ovaj,mozda sl.mesec :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno,draga,pa da cujemo lepe vesti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo na ovoj temi nije bilo lepih vesti...vreme je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej buduce mame... :rolleyes: Evo i ja da pridruzim u ovom iscekivanju Mi tek prvi mesec "radimo" na stvaranju malog andjela i nadam se da ce biti pocetnicka sreca hehe :lol: pozdrav za sve mamice i buduce mamice :-*

Nama uspelo iz prve! Drzim vam palceve ;) I samo da znas test mi je bio negativan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, dobro dosla, i da nam se sto prije javis sa lijepim vijestima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo na ovoj temi nije bilo lepih vesti...vreme je...

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo na ovoj temi nije bilo lepih vesti...vreme je...

Jeste,vidim i ja da ste mi se vi nesto ulenjile.Mi od letos smo bile mnogo vrednije :P .Ajde,brzo,svi na posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej buduce mame... :rolleyes: Evo i ja da pridruzim u ovom iscekivanju Mi tek prvi mesec "radimo" na stvaranju malog andjela i nadam se da ce biti pocetnicka sreca hehe :lol: pozdrav za sve mamice i buduce mamice :-*

Ćao vršnjakinjo!!! Želim ti mnoooooogo sreće i uspeha na poslu! Samo hrabro i bez razmišljanja!!! Samo se volite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme je !!! Evo posle posle pet meseci truda dočekah i ja dan da ugledam te famozne dve crte!!! Mnogo sam srećna ali se sve plašim da se radujem dok ne odem kod doktora. 18. sam trebala da dobijem i ja tog dana uveče uradim test kad poče da se nazire druga crta! Kad se nisam srušila!!! Odmah sam počela da plačem i otrčala kod muža! On pita šta je i ja pokažem. A on šta to znači :)? Ni on nije verovao. Onda smo se zajedno radovali. JUUUUUUPIIIIIIIIIIII!

I zaista drage moje, zaista, ovog meseca nisam razmišljala uopšte o tome!!!

Bravo! Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo! Cestitam!

Hvala puno! Dočekala sam da i meni neko čestita trudnoću :). Nismo još nikome govorili, sve čekamo da dr potvrdi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.