See who gave reputation

1. doda

2. miliccam

3. Aleksiss24

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      aha, znaci ti onda ne znaš ni Suncicu. Ona je treca devojčica , a četvrta je Iskra. Jedan dečak i tri devojčice . 6 godina najstariji, pa 5, pa 3, pa 4 meseca iliti 0 kako kaže najstariji . Beba je null pre bepca sam imala jedan spontani u 5-6 nedelji i to na moru  preživi se ali se ne zaboravi nikada  kako kažu strpljen spasen   
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la *andjelcic* · Objavljeno
      Ne reče mi, kako se zove beba? Ja sam se isključila kad si imala dvoje, koliki su klinci? Dobili smo dozvolu za novu trudnoću u januaru, pa polako... B smo čekali 2,5god, tako da sad imamo malo više strpljenja nego prošli put. Sve u svoje vreme
    • Čekamo plusiće
      nekako mi je tako delovao tvoj upad , pozitivno, ili prosto samo nedostaješ  Bas bi bilo lepo bar jedan dan ovaj forum u punom sastavu. lepo je sto si uspešna na svim poljima. Uzivaj u tome . Ništa nije sa neba palo ali tako se više ceni  i sada znaci nova runda?
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la *andjelcic* · Objavljeno
      Čestitam! Nemam smajlije ♥ imaš dva dečaka i dve devojčice ili? Hajde da se kamen reši na najbezbolniji način! Bar znaš da je imalo cenu sve Evo pišem i brišem, ne znam šta da ti kažem, puna elana baš lepo zvuči. Ništa, položila sam prekvalifikaciju i radim evo tri godine, od kad je Bane krenuo u jasle sa godinu dana.  
    • Čekamo plusiće
      takođe i tebe.  kod mene je sada četvoro, mala , najmlađa ima 4 meseca. I to je to od nas.  Izmedu ostalog sam zaradila kamen u žuči, ali šta ćeš , sve ima svoju cenu  zelim ti od srca da ti se ostvari želja tvoja . Kako si ti?  Delujes mi nekako puna elana
  • Teme