See who gave reputation

1. miliccam

2. December

3. tiaa

4. blesava

5. doda

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      sena,drži se! Želim vam da izgura te i da prodje sve sto bolje da može. Javljaj nam se obavezno!
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Sena13 · Objavljeno
      Da se javim posle nedelju dana u bolnici. Napisala sam vec da sam u 34-oj nedelji pocela ozbiljno da oticem u licu i rukama ali posto je pritisak bio ok nisam tome pridavala vaznosti. Na pola 35-te nedelje, usred noci, skocio mi je pritisak i primili su me hitno u bolnicu sa dijagnozom preeklampsija. Sva srece uhvaceno je na vreme, proteini u urinu tek na gornjoj granici tako da su uspeli lekovima da zaustave sve i da me sasvim stabilizuju. Nadam se da cu za koji dan kuci na 2 nedelje pa onda nazad u bolnicu do porodjaja. Sada smo usli u 36-tu nedelju tako da se bas primaklo. Pisem ovo da podsetim sve trudnice da proveravaju krvni pritisak u osmom mesecu i da ne ignorisu otecenost jer moze da bude MNOGO opasno i za mamu i za bebu. Mene je iznenadilo sto me nisu odmah poradjali jer sam mislila da se samo to moze u preeklampsiji - ali su mi objasnili da to zavisi od stepena preeklampsije i da ako se uhvati rano, moze da se zaustavi i stabilizuje dovoljno da se bebi da jos vremena da sazri bez ugrozavanja maminog zivota. Naravno, rezim je jako strog - lekovi za pritisak, blagi sedativi, vitamini, kompletno neslana hrana, odredjena kolicina tecnosti svaki dan, strogo lezanje... ali to je nista u poredjenju sa time sto moja beba ima sanse da bude u terminu ako izguramo jos dve nedelje ovako. 
    • Spisak trudnica
      Započeo/la ivannnica · Objavljeno
      Ja se ne javljam iz razloga sto ovaj forum nije vise isti i jako mi je zao...otvaranje tema u kojima se uslovljavaju postovi...ako je tako neka bude.Forum bi trebao svima da bude distupan
    • Hypospadio
      Započeo/la Jovana29 · Objavljeno
      Moj sin takodje ima teži oblik hipospadije, bukvalno isto kao i kod Vašeg sina samo što još plus mom sinu se nije spustio levi testis. Da li možete da mi kažete koliko je trajala operacija, oporavak? i kako ste zadovoljni dr.Kojovićem? Puno bi mi značio Vaš odgovor. Da li ste Vaše dete operisali prvatno ili državno? Pošto smo mi iz Novog Sada, pa bismo morali da se raspitamo o proceduri operacije u državnoj bolnici. Nadam se da ste i dalje aktivni i prisutni na ovom forumu
    • VTO - procesi
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      Držim pesnice ali zaista,zaista! Šaljem ti bebeci prah sa moje bebe!  
  • Teme