Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Evo me, vratila se, beba je ok, videla sam kako lupka srce :rolleyes: ali video je na uz da imam blago grcenje materice, kaze nista strasno, i prepisao mi da uzmem utrogestan 100 mg jednu kutiju, da pijem oralno posto jos ne znam rezultate sekreta i to, a kad u ponedeljak dobijem nalaze ako su ok onda nastavim vaginalno sa utrogestanom...

I taman oko 10te nedelje posteljica preuzima ulogu za progesteron tako da utrogestan nakon toga i nema smisla uzimati..

Eto..to je to i naravno mirovanje a ja iovako lezim i sedim ceo dan malte ne :)

Nego me zbunilo ovaj utrogestan to su neke okrugle male kao bombonice ne znam kako to ide vaginalno al valjda su to te..100mg :blink:

NAravno da je sve u redu. Ljubac i idi da legnes duso

Hvala vam devojke, imam slicicu..evo i ovde cu staviti :))

jxt-IMG-25.jpg

Beban medeni. Samo rasti malisa t4847.gift4847.gift4847.gif

hvala na podrsci...tako sam bzvz :(

Nemoj biti bzv. Osmeh na lice i guraj dalje. Samo lagano i pozitivno i nemoj da se demoralises. Sto rece nasa Tajci ima bebac samo da te iznenadi

Navela sam par clanica, ali i sve ostale imaju svoju pricu i svoje poraze i uspehe...retko koja je zatrudnela odmah! Medju njima i moja sestra, neplanirano...i nema razumevanja! Misli da ima, ali nazalost nema i ne krivim je...ona mi kaze OPUSTI SE!!! Mama isto...tako da sa njima i ne pricam o pravljenju bebe... :angry:

Sinoc ja kazem dragom...Jao, ako sam trudna, zamisli kako ce da nam bude lepo ovo, kako ce da bude ono itd...moji slatki planovi. A on kaze: "Znaci vec je pocela predizborna kampanja! :rolleyes: "

Hahaha, kazem mu ja - e ima ovo da ispricam zenama!

Hihihihihiihihihi

t4872.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je dosta kasnilo radila betu bila je ista kao tvoja radili mi papa sekret pregled pa ultrazvuk pregledao mi i grudi onad vadila krv za te markere sto si pitala za njih zbog neke cistice koju je video... svi nalazi su mi odlicni i papa i sekret i markeri hvala bogu nadam se da ce i tvoji biti... i ja sam 4 dana krvarila jako jako slabo a onda 4 jace i sad vec neki trag zavrsava se.. kazu verovatno je pukla ta cista.. ja idem u utorak na kontrolu..

nadam se da ce i kod tebe biti sve u redu i da ces brzo zatrudneti :)

a da i mi pravimo bebu tri meseca :) meni je rekao da mogu da pijem folan i b6 vitamin nisam jos pocela od utorka cu :)

Sigurno je otisla, pa ti fino na B6 i folnak (sve to pijemo),pa posle kontrole u akciju branja tresnjica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke, imam slicicu..evo i ovde cu staviti :))

jxt-IMG-25.jpg

divno bebac mali jooooooj prelepoooo hellen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurno je otisla, pa ti fino na B6 i folnak (sve to pijemo),pa posle kontrole u akciju branja tresnjica.

ja se vec bacila u branje tresnjica tj dva dana sad smo dva dana bili razdvojeni ali veceras akcija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DixiDaki sad sam skontala dok sam sve iscitala neznam gde sam :) a i koci mi nesto nemogu vise stvari pootvarati .. ti tek treba da ne dobijes :)? ako je tako onda ima vremena za betu cekaj da kasni a onda visoka beta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DixiDaki sad sam skontala dok sam sve iscitala neznam gde sam :) a i koci mi nesto nemogu vise stvari pootvarati .. ti tek treba da ne dobijes :)? ako je tako onda ima vremena za betu cekaj da kasni a onda visoka beta :)

tek treba da ne dobijem 8.3 :) nadam se da si u pravu...iz tvojih usta u bozje usi :*

ah da,zaboravih....kako ja merim temperaturu?imam stari toplomer,ne ona digi gluposti.najobicnije merim,jel da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se vec bacila u branje tresnjica tj dva dana sad smo dva dana bili razdvojeni ali veceras akcija :D

m0105.gifm0105.gifm0105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tek treba da ne dobijem 8.3 :) nadam se da si u pravu...iz tvojih usta u bozje usi :*

ah da,zaboravih....kako ja merim temperaturu?imam stari toplomer,ne ona digi gluposti.najobicnije merim,jel da?

o pa ima vremena da beta naraste :) ja merim digitalnim ali mislim da moze i obicnim ispod jezika meris :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o pa ima vremena da beta naraste :) ja merim digitalnim ali mislim da moze i obicnim ispod jezika meris :*

hvala,micka :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0105.gifm0105.gifm0105.gif

dobro sad sam se malo smirila, sad i on napada :D pre sam ga samo napadala kad smo poceli da pravimo bebu on kaze jel mogu sad malo da pajim ja kazem pajices posle imam sad nesto drugo u planu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hoce bebu a pajio bi e pa nemaaaaaa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala,micka :*

nema na cemu :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro sad sam se malo smirila, sad i on napada :D pre sam ga samo napadala kad smo poceli da pravimo bebu on kaze jel mogu sad malo da pajim ja kazem pajices posle imam sad nesto drugo u planu ;)

Hihihi, kao da slusam sebe m0135.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi, kao da slusam sebe m0135.gif

nema odmora dok traje obnova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi, kao da slusam sebe m0135.gif

pa sta cemo ;) u napad :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

akcija akcija m0112.gif

veceras :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tajči, bravo na optimizmu i ohrabrenju, onaj post, čista desetka :)

DixiDaki, ne očajavaj, Tajči ti je sve "rekla" ;):)

Hellen, bravo za mrvicu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tek treba da ne dobijem 8.3 :) nadam se da si u pravu...iz tvojih usta u bozje usi :*

ah da,zaboravih....kako ja merim temperaturu?imam stari toplomer,ne ona digi gluposti.najobicnije merim,jel da?

Pa i ja mislim da ti je rano....nekako je lakse kad se nadamo,sve dok vjestice nema.ovdje sam procitala jedna je napisala ne znam bas tacno koja od njih...TRUDNA SI DOK SE NE DOKAZE SUPROTNO!!!!!!!drzimo se toga i bolje nam je...b0706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DixiDaki, ti si baš rano uradila Betu, nije ni čudo što je negativna. Beta se luči tek kad se plod zakači za endometrijum, a to se dešava neposredno pre očekivanog termina za vešticu, dan-dva pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moje cekalice da zaprasim danas sam u guzvi _ generalka :P

g33001.gif

ja toliko :)

g33004.gif

Uh da i ja malo uhvatim....

Evo me, vratila se, beba je ok, videla sam kako lupka srce :rolleyes: ali video je na uz da imam blago grcenje materice, kaze nista strasno, i prepisao mi da uzmem utrogestan 100 mg jednu kutiju, da pijem oralno posto jos ne znam rezultate sekreta i to, a kad u ponedeljak dobijem nalaze ako su ok onda nastavim vaginalno sa utrogestanom...

I taman oko 10te nedelje posteljica preuzima ulogu za progesteron tako da utrogestan nakon toga i nema smisla uzimati..

Eto..to je to i naravno mirovanje a ja iovako lezim i sedim ceo dan malte ne :)

Nego me zbunilo ovaj utrogestan to su neke okrugle male kao bombonice ne znam kako to ide vaginalno al valjda su to te..100mg :blink:

E super,samo neka je sve u redu a slicica je melem za duse nas cekalica....

Sinoc ja kazem dragom...Jao, ako sam trudna, zamisli kako ce da nam bude lepo ovo, kako ce da bude ono itd...moji slatki planovi. A on kaze: "Znaci vec je pocela predizborna kampanja! :rolleyes: "

Hahaha, kazem mu ja - e ima ovo da ispricam zenama!

hahaha ej stvarno si pozitivna i mora da si ostala trudna... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DixiDaki, ti si baš rano uradila Betu, nije ni čudo što je negativna. Beta se luči tek kad se plod zakači za endometrijum, a to se dešava neposredno pre očekivanog termina za vešticu, dan-dva pre.

e bemu misa....radoznalost je ubila macku :) znam da je rano i da se sada nerviram ali razumi me,to je jedino sto mi treba u zivotu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ja mislim da ti je rano....nekako je lakse kad se nadamo,sve dok vjestice nema.ovdje sam procitala jedna je napisala ne znam bas tacno koja od njih...TRUDNA SI DOK SE NE DOKAZE SUPROTNO!!!!!!!drzimo se toga i bolje nam je...b0706.gif

onda cu biti i ja trudna dok se ne dokaze suprotno :) ma radoznala sam i previse,joj!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, evo i mene opet...Laparoskopija i histeroskopija uspesno odradjene u sredu, od cetvrtka sam kuci, oporavljam se , sledece nedelje idem da skidam konce...pa u nove radne pobede.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, evo i mene opet...Laparoskopija i histeroskopija uspesno odradjene u sredu, od cetvrtka sam kuci, oporavljam se , sledece nedelje idem da skidam konce...pa u nove radne pobede.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Pozdrav draga!!! Super, bas mi je drago sto je sve to zavrseno.

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav draga!!! Super, bas mi je drago sto je sve to zavrseno.

t4801.gif

Da znas da je i meni, bas mi je to visilo nad glavom i jedva sam iscekala da se intervencije zakazu i urade...nekako sam sad mnogo mirnija.. :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.