Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kako sam se nocas uplasila. Nije mi se spavalo pa sam gledala neke filmove i odem u wc oko 3h, piskim i vidim na toalet papiru da sam dobila. 6 dana ranije! Nikakva najava, ma bas nista, samo krv na papiru. Bas me je preseklo. Nisam se smorila jer nisam ni stigla da se nadam, kao prosli mesec kad mi je kasnila 6 dana, a dobro je sto mi se lunarna i ova po ciklusu ovulacija ovaj mesec preklapaju zbog ovog ranijeg dolaska vestice. Hihi kako se presla, ko drugom jamu kopa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto,sama sebi je smestila... :lol: vestica pokvarena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam to pisala... :lol:

Jeste,ta je dobra.Mogli bi otvoriti temu kalendar ne dobijanja,pa da se redmo upisujemo. Mozda ne bi bilo zabune oko toga koja lista je bila poslednja azurirana. :lol:

Jeste, ti si :P

Sad cu i ja opet da se upisem - poslednji put (vec 100ti put poslednji put :blink: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se nocas uplasila. Nije mi se spavalo pa sam gledala neke filmove i odem u wc oko 3h, piskim i vidim na toalet papiru da sam dobila. 6 dana ranije! Nikakva najava, ma bas nista, samo krv na papiru. Bas me je preseklo. Nisam se smorila jer nisam ni stigla da se nadam, kao prosli mesec kad mi je kasnila 6 dana, a dobro je sto mi se lunarna i ova po ciklusu ovulacija ovaj mesec preklapaju zbog ovog ranijeg dolaska vestice. Hihi kako se presla, ko drugom jamu kopa...

:lol: :lol: :lol: Bar neka vajda od toga... Da je ova moja lepo dosla u petak kao covek :lol: ne bih se nervirala. E, dobro me podseti da preracunam moju lunarnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Milina mama - ?

Jekic - ?

Tajci79 - 10.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Maybe - 16.11

Mian - 18.11.

My Heart- 25.11.

Yora - 26.11.

Sanja83 - 27.11.

Venera - 29.11.

Ljubinka - 06.12.

Anchy07 - 11.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim, upisala sam se za premijeru definitivno poslednju - ove godine :lol:

Jekic, kakvi su rezultati bete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim, upisala sam se za premijeru definitivno poslednju - ove godine :lol:

Jekic, kakvi su rezultati bete?

:lol::lol::lol: da ove godine,a nadam se da se do sl.zime neces ni upisivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim, upisala sam se za premijeru definitivno poslednju - ove godine :lol:

Jekic, kakvi su rezultati bete?

Hehe, i ja! Mozda mi je decembar talican, prosle godine 13. decembra sam ugledala svoje dve crtice!! Najavljujem premijeru mesec dana unapred, ne ocekujte testove pre 13. ;)

bas mi je zao :( ...nadam se da cete sljedeci mjesec ugledati svoje plusice...

:lol: nani...cestitam....da hoce i meni tako... :huh:

Jel mi to imamo novu cekalicu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! Jesi li potvrdila jos jednim testom?

Nisam, danas idem na pregled

Cure, zelim vam sto prije sto vise plusica .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, danas idem na pregled

Cure, zelim vam sto prije sto vise plusica .....

Hvala! Ja tebi zelim da je to-to :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se nocas uplasila. Nije mi se spavalo pa sam gledala neke filmove i odem u wc oko 3h, piskim i vidim na toalet papiru da sam dobila. 6 dana ranije! Nikakva najava, ma bas nista, samo krv na papiru. Bas me je preseklo. Nisam se smorila jer nisam ni stigla da se nadam, kao prosli mesec kad mi je kasnila 6 dana, a dobro je sto mi se lunarna i ova po ciklusu ovulacija ovaj mesec preklapaju zbog ovog ranijeg dolaska vestice. Hihi kako se presla, ko drugom jamu kopa...

E pa kad je već morala da dođe, onda bolje tako da se uklopi u lunarni kalendar...i neka se prešla, bezobraznica jedna <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, danas idem na pregled

Cure, zelim vam sto prije sto vise plusica .....

Hvala. Cekamo izvestaj sa pregleda, ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja se u podsvijesti vec duze vrijeme prije svekog mensa nadam,,,

mi zelimo al nam razum ne dozvoljava da svjesno krenemo u akciju... :(

al ako sve bude kako planiramo,najkasnije do kraja sljedece godine bih se trebala svjesno pridruziti cekalicama,ako do tada ne pobijedi ono drugo... :rolleyes:

Možda i vas iznenadi kao i Nani...to bi bilo baš lepo :rolleyes:

Ajde čekalice moje drage, držim vam palčeve, a od sutra, ako sve bude u redu na ultrazvuku ima i da vas prašim svaki dan, pa da mi se pridružite u Prvom trimestru, tamo niko ne kucka, baš je pusto :( Jela Jela je kuckala, ali ona sad pobegla u Drugi trimestar, pa sam usamljena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo bili posle neke tri godine cekanja. Ne znam sta da ti kazem... Nama se njegov pristup (tacnije receno nastup) nije svideo. Teatralan je i osecam da svim parovima isti tekst, napamet naucen, prica. Usput par puta opsuje Boga a okitio ordinaciju ikonama. Cajevi mu jesu skupi, terapija za tri meseca za oboje je tada bila oko 200 evra, mada to i nije tako bitno ako deluje. ne znam nikog ko je koristeci te cajeve zatrudneo, mada na internetu mogu da se procitaju price mnogih zadovoljnih parova ali je to uglavnom sve u sklopu njegovih clanaka. Ja licno verujem da se cajevima moze mnogo toga uraditi za zdravlje pa i za plodnost, ali smo mi po izlasku iz ordinacije zakljucili da nam nije dobar osecaj. Ne bih da previse uticem na tudje misljenje jer mozda smo i pogresili.

Ljubinka hvala na odgovoru, i ja sam stekla takav utisak kroz price bas kao sto opisujes, zao mi je za vesticu :(

nani cestitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj ja ovaj mesec ni ne smem pre nego što mi izostane menstruacija da proveravam da li je uspelo,prošli pu je bilo razočarenje a boli me kao da ću svaki čas dobiti.......agonija.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E izvinjavam se a koja je fora sa onim datumima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E izvinjavam se a koja je fora sa onim datumima?

To tebi ne treba, hvala Bogu.

Datumi (ne)ocekivanih menstruacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke moje ne stižem da vas čitam, ali čitaću čim mi se ova gužva raziđe. Inače sada hvatam momenat dok ne dođu drugarice....danas mi je bday :)

Htela sam sam da vam javim da sutra rano ujutru krećemo za ns kod onog specijaliste kod koga nisam mogla da idem prošli put jer sam dobila dan pre pregleda.

Inače, od mm sam dobila najlepši poklon, brali smo trešnjice posle više od mesec dana apstinencije :))) i dobiću tatto.

Evo stigli gosti.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke moje ne stižem da vas čitam, ali čitaću čim mi se ova gužva raziđe. Inače sada hvatam momenat dok ne dođu drugarice....danas mi je bday :)

Htela sam sam da vam javim da sutra rano ujutru krećemo za ns kod onog specijaliste kod koga nisam mogla da idem prošli put jer sam dobila dan pre pregleda.

Inače, od mm sam dobila najlepši poklon, brali smo trešnjice posle više od mesec dana apstinencije :))) i dobiću tatto.

Evo stigli gosti.......

SREĆAN TI ROĐENDAN!!! Želim ti da ti se do sledećeg ostvari znaš već koja želja :rolleyes:

I srećan ti put, super što sutra ideš, što pre počneš sa tim pre ćeš i da završiš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево тек сам сад дошла, ево резултати бете су 6 iu/l што значи да је трудноћа постојала овај месец, није нека чим су ове вредности толкико ниске али је ипак трудноћа, онда ти ја зовем лепо моју докторку и полудим, она није хтела да ме прими док ми се не заврши крвављење, рече ми вредност је толико ниска да нема потребе да идем пре него што ми се менструација заврши јер је плод сигурно отишао са менструацијом :angry: мислим нисам ни ја дебил, знам да нема шансе да се задржао и на крај је молим да ме прими сутра, чисто да ме прегледа колико може и да ми каже нешто шта се самном дешава. Она пристане али да дам и бету, ја сам данас опет вадила крв и сутра ујутру око 9 су резултати па идем код докторке. Вероватно због мале вредности сам имала оне јесу-нису цртице, али сад ми је и лакше, потврђена ми је прва биохемијска трудноћа.

Znači stvarno ima nešto, čim su ti ne po prvi put testovi onakvi...dobro je što si insistirala, nadam se da ćeš uspeti što pre da otkriješ u čemu je stvar. A šta je tačno biohemijska trudnoća? Dođe do oplodnje, ali ne i do implantacije, već dođe menstruacija ili kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сад имам доказ да нешто није у реду и то дебело...

Не знам ни ја тачно шта је биохемијска, дође до оплодње и плод мора да се имплантира, јер тек када се импалантира тад бета расте, то је како сам прочитала, али што се откачи после не знам ни ја :( :( :( :(

Волела бих да ми каже само шта није у реду, да знам бре да се лечим да ми се не деси ово опет, а не да ми тртља све је у реду а ево шта ми се сад десило, немогуће је да је све у реду. Сутра идем код ње и ако ми каже да је нормално да се деси ово и да се дешава стално а да жене и не знају, ја је мењам одмах, идем одмах код неког другог доктора, коме то неће бити нормално.

Jeste tačno da se puno puta desi da dođe do oplodnje, ali da dođe do spontanog odnosno da menstruacija ni ne zakasni, pa tako i ne znamo, to sam i ja čitala, ali ipak mislim da ako se sigurno zna da dolazi do toga, a kod tebe sad mislim da je to bilo, jer koliko ja znam beta preko 5 je trudnoća, mora da se nešto preduzme da ne dolazi više do toga...vidi ti sutra, lepo popričaj sa dr i ako ne budeš zadovoljna njenim odgovorima ili odnosom prema tebi, potraži drugog lekara, jer je mnogo bitno da imaš u njega poverenje i da vidiš da se interesuje za tebe i tvoj problem, a ne da si mu samo broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сад имам доказ да нешто није у реду и то дебело...

Не знам ни ја тачно шта је биохемијска, дође до оплодње и плод мора да се имплантира, јер тек када се импалантира тад бета расте, то је како сам прочитала, али што се откачи после не знам ни ја :( :( :( :(

Волела бих да ми каже само шта није у реду, да знам бре да се лечим да ми се не деси ово опет, а не да ми тртља све је у реду а ево шта ми се сад десило, немогуће је да је све у реду. Сутра идем код ње и ако ми каже да је нормално да се деси ово и да се дешава стално а да жене и не знају, ја је мењам одмах, идем одмах код неког другог доктора, коме то неће бити нормално.

Javi mi se posle doktora draga sutra obavezno :(

Sad ti videh ovaj lepi tiker,sad mozemo da odbrojavamo zajedno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi mi se posle doktora draga sutra obavezno :(

Sad ti videh ovaj lepi tiker,sad mozemo da odbrojavamo zajedno :wub:

Da i ja sam tek sad primetila Jekić tiker! Kad je tačno svadba???

Ivana je l' to i vi spremate svadbu ili ste vi već imali? Nešto sam pobrkala, ne zameri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ja sam tek sad primetila Jekić tiker! Kad je tačno svadba???

Ivana je l' to i vi spremate svadbu ili ste vi već imali? Nešto sam pobrkala, ne zameri...

Ne,mi cemo prvo da dovrsio nasu kucicu, opremimo,dobijemo smotuljak pa cemo onda i mi,ne zuri nam se,meni to dodje isto jos samo da nam nasi ne skacu po glavi ali ja cu onako kako ja ocu :D

Jekic i ja se sprdamo da cu joj mozda javiti ono "poradjam se" dok ona govori svoje sudbonosno "DA"..Tu smo negde terminski :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.