Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

kika u kom si mesecu?

5 :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

5 :)

O pa lepo. Da li ste već odabrali ime?

KikaC96 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O pa lepo. Da li ste već odabrali ime?

jesmo :) 

lex i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Test je negativan 100%

Jedna lepa crvena crtica nakon minut, nema sumnje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zenice ima li sta novo kod neke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dodooo :wub:

Kako se osecas ovih dana? Poprilicno trudno? :D

kod nas je bilo malo suza jutros, md ne moze da veruje da je test negativan, vec je otisao da kupis jos.. ubedjuje me da sam rano uradila i da test nije dovoljno osetljiv za ovako rano(25mlU osetljivost)

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dodooo :wub:

Kako se osecas ovih dana? Poprilicno trudno? :D

kod nas je bilo malo suza jutros, md ne moze da veruje da je test negativan, vec je otisao da kupis jos.. ubedjuje me da sam rano uradila i da test nije dovoljno osetljiv za ovako rano(25mlU osetljivost)

Draga super sam ponovila sam jutros test 4po redu i crta je tu jakooo vidljiva  debela... :D osecaj divan..

Nemoj da si tuzna.. Kad treba da ns dobijes? Mozda si stvarno sto kaze tvoj mm rano uradila, sacekaj dan mece ili sutra dan pa ponovi jos jedan.. Meni test nikad ne pokaze pre mece.. Ja sam sad prvi radila 16dpo,prvi dan kasnjenja, a danas mi je 19dpo i tek sad je bas debela.. Sacekaj ti mecu pa ponovi:babymommy:

Jokic20 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo, jako mi je drago zbog tebe, bas bas bas.. secam se jos kad smo iscekivale ovaj momenat, radile onaj test sa pastom :D

bas sam srecna zbog tebe :babymommy:

Meni je danas 11/12dpo, menjala sam kalendar tako da je sad tek sve zbrkano, ali mislim da si u pravu, i ti i sve ostale devojke ciji savet nisam prihvatila nego tvrdoglavo odlucila da danas radim.. strpecemo se sad za vikend, pa ako u ponedeljak ne bude jos nista odradicemo jos jedan. Ali cu se potruditi da nadjem quick detect u ovom gradu..

 

Inace kad sam ga radila jutros, sve je bilo kako treba do momenta kad mi se pojavila jedna C normalna debela crvena horizontalna i pojavi mi se neka bledunjava roze koja je bila vertikalna, posred celog testa, cak je i sekla C liniju.. to mi se nikad nije desilo sa baby rapidom, ali mislim da je ispravan test jer je nestala ta vertikalna kasnije, tj pobelela je

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moj jutarnji test, danas mi je 7dpo znam rano je, pa ja prividjam stvaram crtu na testu zelim vase misljenje sve jedno uradixu ja sledeci petak test na dan ocekivane menst ^_^IMG-b743da5ac792cb3876d0554e653fc842-V.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2018-12-07 08.14.43.png

Mislim da ti je negativan kao i meni posalji original sliku testa da ja stavim neki efekat taj je bas taman 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koala uradila si prerano ..

25 mIU nije ultra osetljiv..

Postoje testovi sa 5 maiU .. ali kostaju oko 450 din vidi sliku ..

20181207_090052.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moj jutarnji test,

raditi 7 dan od O je ludost pa i oni sto idu ciljano na insiminaciju ili vracanje embriona rade nanranije 10 dan.. tako da to sto je negativno pa normano da jeste

 na dan ocekivane mens

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koala, jos 2 dana ne predajemo se, citala sam da su mnoge zene radile test dan nakon kasnjenja i negativan zatim nakon  7 dana  lepa debela crtica, mozda nije kod svih isto. :D

tiaa i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 taman je jer sam slikala blicem, ni original nije bolji... negativan je zilion posto :(

@tiaa ne pijem folnu, niti bilo sta.. bila sam kod gin pre nego sto smo zapoceli projekat bebe, sve je pregledala, rekla je da je sve ok i dala mi zeleno svetlo da krenemo pa ako nesto ne bude ok da se javim pa cemo resavati sve usputno

@Mexi drzimo se jos uvek!!! Za vikend ne radim nista, u ponedeljak ako ne dobijem onda cu ili betu ili test u utorak

mada se osecam kao da cu dobiti svaki momenat.. i krsta me bole od sinoc, zato sam bila ubedjena da je to to 1000%

tiaa i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Aleksiss24 taman je jer sam slikala blicem, ni original nije bolji... negativan je zilion posto :(

@tiaa ne pijem folnu, niti bilo sta.. bila sam kod gin pre nego sto smo zapoceli projekat bebe, sve je pregledala, rekla je da je sve ok i dala mi zeleno svetlo da krenemo pa ako nesto ne bude ok da se javim pa cemo resavati sve usputno

@Mexi drzimo se jos uvek!!! Za vikend ne radim nista, u ponedeljak ako ne dobijem onda cu ili betu ili test u utorak

mada se osecam kao da cu dobiti svaki momenat.. i krsta me bole od sinoc, zato sam bila ubedjena da je to to 1000%

Ma opusti se bice, i cu da se opustim ponovo.. Drzim ti palceve ne odustaj necu ni ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prošla sam kroz isto i znam koliko ste razočarani. Od kada sam prestala mm da pričam da imam simptome mnogo se bolje osećamo. Milion puta smo rekli sebi to je to, pogotovo kada mi je jedan ciklus trajao 40 dana. Tj, kasnila 10 dana. Ali se ovulacije desila tako kasni i normalno da je i ona kasnila. Ja to nisam znala, zato vas pitam kada je bila ovulacija, pa po tome da vidimo šta se dešava. Plakala sam tada jer više nemam snage da ponovimo sve isto. Dala sam sebi još dve šanse i posle se javljam dr da vidimo šta se dešava. 

Tešim sebi da je ovo neka lekcija u životu, kako bih jednog dana se totalno posvetila i cenila svoju porodicu. Svašta mi prolazi kroz glavu. Ali treba da ostanemo smireni i panikom ništa ne možemo postići. 

Koala i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, potpuno te razumem i zao mi je sto ste prosli kroz to.. meni je ovo prvi put da tako delim sve sa njim(najmanje moguce, trudila sam se da delujem sto hladnije), ali on mi se danas rasplakao srce moje, bio je ubedjen da je to to, da ce biti pozitivan, vec par dana samo o tome prica, cekao je ovaj dan kao niko.. ali posle par minuta se smirio i ubedjivao me da sam prerano uradila i da cemo imati bebu u avgustu i to je to 100% ja se nisam nesto preterano potresla, navikla sam da gledam negativne testice, a imam jos i par dana fore.. 

Zato smo i tu svi, da se tesimo, da se podrzavamo i radujemo kako se niko nece radovati jer samo mi znamo kroz sta smo prosle i fizicki i psihicki i zbog toga je nasa zajednicka sreca jos veca! Mislim na nas sa foruma koje smo svakodnevno tu jedna uz drugu.

Lily0508, Mexi i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kao da ce svaki sekund procuriti, isti osecaj kao pred vesticu a i nije mi prvi put da mi dodje ranije 2 dana tako da nista od  mene ovog meseca :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kao da ce svaki sekund procuriti, isti osecaj kao pred vesticu a i nije mi prvi put da mi dodje ranije 2 dana tako da nista od  mene ovog meseca :( 

Ne mora da znaci  tu si dovoljno dugo da vidis da su svd zenw obicno pricale sad ce da krene sad ce i na kraju nista.. Ne ocajavaj, ne padaj u depresiju, cekaj dan mece i ponovi test.. I jos jedno pitanje kako smanjujete te slike kad ih ubacujete? 

Mexi, Aleksiss24 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.