Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

MakiJana hvala na podršci!

Jos uvek ima nade.

Ako se nista ne promeni u narednih četiri dana ,radim betu

 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Koliko ti kasni?

Zspravo mi je poranilo četiri dana,ali nekako traljavo,jedan dan krenulo,pa stalo,pa sad bledo roze na papiru

Trebala sam da dobijem 28.8.

Izmenjeno od strane Leptirici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame i buduce mame, nova sam i citam vas neko vreme zelim vam svima srecu. Ja sam mama dvoje dece, cerka 11g sin 7. ja imam 29. Da skratim, zadnju menstruaciju sam imala 8 avgusta trajalo pet dana, bila sam aktivna bas svaki dan do dana danasnjeg. sledeca menstr je za 8 dana..kada najranije mogu uzeti test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage mame i buduce mame, nova sam i citam vas neko vreme zelim vam svima srecu. Ja sam mama dvoje dece, cerka 11g sin 7. ja imam 29. Da skratim, zadnju menstruaciju sam imala 8 avgusta trajalo pet dana, bila sam aktivna bas svaki dan do dana danasnjeg. sledeca menstr je za 8 dana..kada najranije mogu uzeti test

Za 8 dana :) Postoje testovi koji ranije detektuju ali velika je sansa da pokazu neg rezultat i da se razocaras. Bolje sacekaj. Najlakse se ostaje u drugom stanju kad se kalendari i pritisak ostave po strani :) 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odem do apoteke po test, kupim sve osim testa , to je najraniji znak da nisam trudna. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 8 dana :) Postoje testovi koji ranije detektuju ali velika je sansa da pokazu neg rezultat i da se razocaras. Bolje sacekaj. Najlakse se ostaje u drugom stanju kad se kalendari i pritisak ostave po strani :) 

drage mame i buduce mame, nova sam i citam vas neko vreme zelim vam svima srecu. Ja sam mama dvoje dece, cerka 11g sin 7. ja imam 29. Da skratim, zadnju menstruaciju sam imala 8 avgusta trajalo pet dana, bila sam aktivna bas svaki dan do dana danasnjeg. sledeca menstr je za 8 dana..kada najranije mogu uzeti test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu sacekacu ipak, hvala ti punooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odem do apoteke po test, kupim sve osim testa , to je najraniji znak da nisam trudna. :D

:D:Dne mora da znaci:D:D

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, kako znak da NISI trudna, kad je zaboravnost jedan od glavnih simptoma trudnoce? :) 

više sam mislila kao neki znak ( tipa nisam uzela pa mi ni ne treba) nego kao simptom. Ali mi se sviđa kako razmišljaš. :D 

Doduše meni se mozak nije ni vratio u normalu tako da ipak to ne znači ništa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubi ova neizvesnost!I dalje nema ciklusa pravog,tek neka kap!

Da li se to nekom desava,da prvo bude tačkasto i bledo roze pa posle par dana krene ciklus ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odem do apoteke po test, kupim sve osim testa , to je najraniji znak da nisam trudna. :D

A kad ne bi trebala da dobiješ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,a sto se tiče zaboravnosti ,u prvoj trudnoći sam stalno nešto zaboravljala...ludilo sam a i svi oko mene :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 7 dana, okvirno pošto zbog dojenja dobijam na 30 do 35 dana  (prošlog meseca sam dobila 38.dan i bila sigurna da sam trudna posto sam umislila i mučninu i sve). Test planiram do kraja nedelje posto za vikend putujemo i želim da znam pre puta. To će biti neki 13.dan od ovulacije. 

U prvoj tr test mi je bio pozitivan 3, 4 dana pre ocekivane menstr. tako da mislim da se kod mene hcg brzo pojavi u urinu i test ga lako detektuje.

Videcemo jos, trenutno mislim da nisam trudna posto mi je porastao apetit a to mi se nije desilo u prvoj tr.

Venera i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici,  identicno mi je bilo svaki put kada sam pstajala trudna. mislim da si mozda jedino test rano uradila. sacekaj par dana pa ponovi ili ako nemas zivaca da cekas uradi betu. Krajnje mi je sumnjiva ta tvoja situacija.

millicacam, polako, nije svaka trudnoca ista. Niti simtomi mogu da budu identicni uvek.

Ja navijam za obe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k a m hvala puno,tako bih volela da ova situacija i kod mene na kraju bude pozitivna..,

da izdržim još sutra,u cetvrtak planiram da ponovim test

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici, interesantna je tvoja situacija :rolleyes: nadam se lepim vestima uskoroo, javi nama cekalicama sta se desava. I ja cekam da NE dobijem jos sedam dana imam do M.  radila sam juce test negativan:(...taaaako zelim bebu a ostalo dvoje su vec klinci 

blesava, Leptirici, Venera i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k a m hvala puno,tako bih volela da ova situacija i kod mene na kraju bude pozitivna..,

da izdržim još sutra,u cetvrtak planiram da ponovim test

 

 

Leptirici a da uradis betu odmah, mislim i test bi trebao svakako da pokaze:)

Leptirici i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lex znam da je isekivanje najteže,ali mislim da si prerano radila test,sačekaj još neki dan pa ponovi!

Nadam se lepim vestima

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leptirici a da uradis betu odmah, mislim i test bi trebao svakako da pokaze:)

Dogovorila sam se mužem ,on dolazi sa puta u cetvrtak pa da radimo zajedno test,tj.da bude prisutan

miliccam, lex i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhh tako sam nestrpljiva da to nije normalno, i ja se nadam Leptirici javi nam obavezno..:angel:

Leptirici voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I danas nema još ciklusa,počeo sinoc da boli stomak,rekoh to je to,kad ona ništa jutros!

Sutra radim test,javljam

 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da izdržim da uradim test.ibecala sam mm da ću ga sačekati da zajedno radimo...ufff..moram izdržati do veceras

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde , ajde izdrži još malo i javljaj obavezno! 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce radila test i negativan je:(, uzela sam neki super test Viola rekose mi od 8 do 10 dana od zaceca pokazuje neki najraniji...ja jos 5 dana do menstruacije imam nadala sam se jos jednoj crtici....Leptirici cekam tvoj testic veceras:angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.