Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

@Bebac ?! (prethodni post) 

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bebac ?! (prethodni post) 

Obrisano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i na drugim temama... 

Obrisano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i na drugim temama... 

 

I tamo isto.

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Gdje su moje cure, nema nikoga :(

Zašto je ova tema tako zamrla? Ako ste sve uspjele, onda mi je drago :angel:

Je li neko u kontaktu sa Ljubom, Pipi, Najom, Pilče? Šta je sa njima?

Za Dacu 87 sam čula i neizmjerno sam se obradovala, voljela bih da se javi, kako se osjeća.

Izmenjeno od strane Brezica
*andjelcic*, MakiJana i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezice, jel to cekas plusic? 

Pipi ima bebca od godinu dana, Ljuba se uopste ne javlja ni Pilce a Naja je nazalost imala spontani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema je odavno zamrla a daleko od toga toga da su sve ugledale svoj plusic,nazalost...mozda smo se umorile od svega nakon toliko godina...al ipak je lakse ponekad cavrljati ovde i davati potporu i savete jedna drugoj...

Da,Daca je,hvala Bogu uspela :) 

Svi ce jednog dana ...;)

Zone* i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim da smo dobili bebca 9.novembra,malog Milana.Inace sam se temi pridruzila 1.februara,bas kada mi je i bila poslednja menstruacija i tog meseca sam zatrudnela.Da napomenem da sam pila caj od Macine trave,Virak i folnu kiselinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke,

radila sam hormone i danas su mi stigli rezultati , svi hormoni su u redu osim testosterona. On je trebao biti do 0,57, a kod mene je  0,77.

Posto tek sledeće nedelje idem na kontrolu ako može neko da mi kaže šta bi to moglo biti, koliko utiče na organizam i da li može biti probelm sa nadbubrežnom zlezdom? Radila sam i sve ostale analize krvi, sve ok. Urin, itd...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke,

radila sam hormone i danas su mi stigli rezultati , svi hormoni su u redu osim testosterona. On je trebao biti do 0,57, a kod mene je  0,77.

Posto tek sledeće nedelje idem na kontrolu ako može neko da mi kaže šta bi to moglo biti, koliko utiče na organizam i da li može biti probelm sa nadbubrežnom zlezdom? Radila sam i sve ostale analize krvi, sve ok. Urin, itd...

 

Sto si radila hormone? Nesto nije ok?

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke,

radila sam hormone i danas su mi stigli rezultati , svi hormoni su u redu osim testosterona. On je trebao biti do 0,57, a kod mene je  0,77.

Posto tek sledeće nedelje idem na kontrolu ako može neko da mi kaže šta bi to moglo biti, koliko utiče na organizam i da li može biti probelm sa nadbubrežnom zlezdom? Radila sam i sve ostale analize krvi, sve ok. Urin, itd...

 

Imas li policisticne jajnike? Jedino mi pada na pamet da je insulin mozda povisen..

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, imala sam onaj pobacaj rani proale godine, doktorka samo htela čisto radi mene da proverim hormone, da vidimo kakav je status ako i dalje želimo bebu. 

Jeco, nemam policistične jajnike, a šećer mi je super, čak sam u svi trudnoćama radila onaj test opterećenja glukozom, a i sada mi je proverila šećer koji je odlican.

nego nisam mogla da izdrazim, jer me neznanje ubija i otišla sam juče i pitala. Inače sam prvi pit radila detaljno hormone uvek je bilo ono osnovno. Doktorka je rekla da sam to ja, i da to nije ništa specijalno povišeno i da taj hormon meni ne smeta, rodila sam decu sa njim. Nemam neke propratne simptome tipa maljavost, gojenje. Samo ono malo jači libido ali takav je oduvek odakle ona zaključuje da to nije novost u mom organizmu i da ne treba da se opterećujem time uopšte. 

Čisto da vam kažem da su meni samo tumori prošli kroz  glavu. Inače dobijam rezultate online, i na svakiu nepravilnost oni napisu diferencijalnu dijagnozu i meni je pozlilo jer su sve neke katastrofe  Pa me je doktorka smirila i još joj je bilo smešno sto sam se onako isprepadala. 

Ljubim 

MakiJana i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, imala sam onaj pobacaj rani proale godine, doktorka samo htela čisto radi mene da proverim hormone, da vidimo kakav je status ako i dalje želimo bebu. 

Jeco, nemam policistične jajnike, a šećer mi je super, čak sam u svi trudnoćama radila onaj test opterećenja glukozom, a i sada mi je proverila šećer koji je odlican.

nego nisam mogla da izdrazim, jer me neznanje ubija i otišla sam juče i pitala. Inače sam prvi pit radila detaljno hormone uvek je bilo ono osnovno. Doktorka je rekla da sam to ja, i da to nije ništa specijalno povišeno i da taj hormon meni ne smeta, rodila sam decu sa njim. Nemam neke propratne simptome tipa maljavost, gojenje. Samo ono malo jači libido ali takav je oduvek odakle ona zaključuje da to nije novost u mom organizmu i da ne treba da se opterećujem time uopšte. 

Čisto da vam kažem da su meni samo tumori prošli kroz  glavu. Inače dobijam rezultate online, i na svakiu nepravilnost oni napisu diferencijalnu dijagnozu i meni je pozlilo jer su sve neke katastrofe  Pa me je doktorka smirila i još joj je bilo smešno sto sam se onako isprepadala. 

Ljubim 

Pa i ja kontam da si to ti... Zato i pitam da nesto mozda nije u redu pa si otisla na proveru... Jel zelite i dalje jos jedno dete? Kako su ti decica? Pisi nam malo tamo :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, nova sam ovde, pa su mi potrebna vasa misljenja :) Naime, poslednji menstr.sam dobila 30.4., ali mi je trajala 3 dana i bila mi je vise tamnobraon nego normalne boje. Cetvrtog i petog dana mi je islo samo nesto malo kad se obrisem, a 2 dana posto mi je prestalo, imala sam nesto rozikasto kad sam se obrisala (izvinjavam se na opisu). Posle te kao menstr.pocele su mi neke mucnine kada sam gladna ili kad jedem neku jacu hranu i bol u donjem delu ledja. Juce su pocele i grudi da me bole, ali ne kao kada treba da dobijem, nego nekako neprijatno, vise kao da peckaju, ne znam da opisem. Iz radoznalosti sam uradila test jutros i pod nekim odredjenim uglom videla jedva drugu crticu, a moguce je i da sam je umislila :D Za 16 dana treba opet da dobijem. Zanima me sad sta mislite, postoji li mozda mogucnost da sam trudna i treba li da ponovim test ovih dana ili da cekam da prodje ovih 16 do sl.menstr? Izvinite na dugackom postu i hvala unapred :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim, pridruzujem se cekalicama. Moj buduci muz i ja pocinjemo da radimo na bebici. Negde sam procitala da bi trebalo piti folnu kiselinu 3 meseca pre zaceca, pa me interesuje vase misljenje o tome i da li se neka od vas pridrzavala tog saveta. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Folna se pije tokom planiranja bebe,tokom trudnoce i dojenja :)

srecno sa radovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se pridruzim i ja , nova sam ovde , i ja sam jedna cekalica mesec dana ja i mm pokusavamo da dobijemo trecu bebicu! :babycrib:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, nova sam ovde, pa su mi potrebna vasa misljenja :) Naime, poslednji menstr.sam dobila 30.4., ali mi je trajala 3 dana i bila mi je vise tamnobraon nego normalne boje. Cetvrtog i petog dana mi je islo samo nesto malo kad se obrisem, a 2 dana posto mi je prestalo, imala sam nesto rozikasto kad sam se obrisala (izvinjavam se na opisu). Posle te kao menstr.pocele su mi neke mucnine kada sam gladna ili kad jedem neku jacu hranu i bol u donjem delu ledja. Juce su pocele i grudi da me bole, ali ne kao kada treba da dobijem, nego nekako neprijatno, vise kao da peckaju, ne znam da opisem. Iz radoznalosti sam uradila test jutros i pod nekim odredjenim uglom videla jedva drugu crticu, a moguce je i da sam je umislila :D Za 16 dana treba opet da dobijem. Zanima me sad sta mislite, postoji li mozda mogucnost da sam trudna i treba li da ponovim test ovih dana ili da cekam da prodje ovih 16 do sl.menstr? Izvinite na dugackom postu i hvala unapred :) 

iiii? Jesi li trudna? :)

Jecy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11.jula datum kad ocekujem tj ne ocekujem menstruaciju.kasni mi uvek oko 2-4dana ali u svakom slucaju ja se nadam da cu do 20znati. :)

nismo se mnigo trudili tek tri odnosa i to jedan oko pet dana pre ovulacije a jedan fan pre ovulavije jedam dan posle. Kad kazem dan posle mislim na bol koju imam prilokom ovulacije....videcemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11.jula datum kad ocekujem tj ne ocekujem menstruaciju.kasni mi uvek oko 2-4dana ali u svakom slucaju ja se nadam da cu do 20znati. :)

nismo se mnigo trudili tek tri odnosa i to jedan oko pet dana pre ovulacije a jedan fan pre ovulavije jedam dan posle. Kad kazem dan posle mislim na bol koju imam prilokom ovulacije....videcemo. :)

Drzimo fige :wub:

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiiiii evo da vas obavestim Trudna sam 6 nedelja:baby:

miliccam i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiiiii evo da vas obavestim Trudna sam 6 nedelja:baby:

Cestitam! Kolika su ti starija deca? Koliko ti imas godina?

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Evo i ja se pridružujem.Muz i ja planiramo drugu bebicu.

Pijem folnu i virak.Nadam se da ću ubrzo ugledati dve crtice.

 

Micili, MaMa_723, Venera i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam od koleginice da je dobar čaj Macina trava.Da li neko može da mi napise kako se pije taj čaj?

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.