Bivse ljubavi

odgovora

Objavljeno

Za one koji se secaju moje skorasnje price o bivsoj ljubavi, i o tome koliko je bio idealan. Elem, nisam ga videla ni cula o njemu ijhahhaj, da bih sad pre neki dan slucajno nabasala na njega na FB. Lele Boske, kad ga videh! Da, bila sam u pravu, sigurno bi nesto poslo naopako...Decko izgleda katastrasno, sav je nesto podbuo i :S

Pa kako to kad se nije tobom ozenio?? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za one koji se secaju moje skorasnje price o bivsoj ljubavi, i o tome koliko je bio idealan. Elem, nisam ga videla ni cula o njemu ijhahhaj, da bih sad pre neki dan slucajno nabasala na njega na FB. Lele Boske, kad ga videh! Da, bila sam u pravu, sigurno bi nesto poslo naopako...Decko izgleda katastrasno, sav je nesto podbuo i :S

Eeee.... Znaš kako se kaže - da je valjalo trajalo bi. A koga sad i briga kako izgleda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajd kad vec osvezavamo neku temu...neka bude i ova...M i ja imamo iste stavove...bivsi su bivsi,deo su zivota,nas su izbor...nikad nismo pricali ruzno,stavise smejali smo se oko nekih dogodovstina,ali nikada nismo ostajali u kontaktu sa bivsima...zato i jesu bivsi.da su valjali bili bi sadasnji.

moje licno misljenje jeste da iz svake veze treba izvuci pouku i ne ponavljati greske..ja sam bivsem decku slepo verovala,ali bukvalno slepo,a on je to vesto koristio...e tu sam naucila lekciju da sta god da se desi,da budem pripremljena,i da je sve moguce.naravno,ne zivim u panicnom strahu,ali realnije gledam na stvari nego pre.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja neke postujem neki mi se gade. Svima sam slepo verovala neki su to opravdali neki ne. Da sam samo malo  bolje videla neke stvari verovatno bih ranije bila sa svojim suprugom. Ja sam bila ubedjena da je svidjanje jednostrano i nisam htela da kvarim dugogodisnje prijateljstvo. Nemam kontakt sa bivsima za mozda dvojicu imam sta ruzno da kazem. Ne zato sto sam ogorcena vec zato sto je cinjenica da lazi i prevare koje su mi priredili su ruzne. I dalje zelim svima sve najlepse u zivotu i da nadju zenu koja ce ih promeniti i podariti im porodicu i dom, kao sto to zelin svakom zivom bicu jer je to najlepsa stvar na svetu.

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Prava tema! Kako bi ste reagovali kad se bivsa pojavi na fejsu vaseg supruga, vi u sedmom mesecu, a ona u fazonu,ceo zivot tebe cekam, pocnimo ljubav iz pocetka...

uf bila sam u slicnoj situaciji, mada ja sam bila na pocetku trudnoce i muzeva bivsa ga je zvala na tel dok je bio na poslu i htela kao da se pomire itd..dosla nekako do njegovog broja i eto...na svu srecu moj muz je to lako otkacio a ja sam se iznervirala jako... organski inace ne podnosim tu osobu :angry: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.