Koliko vase bebice spavaju?

odgovora

Objavljeno

Trenutno spava vec tri sata, sto je puno jer zadnjih par dana preko dana ne spava duze od dva sata. Proveravala sam da li ima temeraturu...nema. :huh:

Meni je mnogo dosadno, iako su mi devojcice kuci, one su se zaigrale bez mene.

I onda pisem po forumu da ubijem dosadu...ili da uzmem nesto da jedem? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uvek volela kad moja dobro odspava.Jer se poslije toga probudi raspoložena.Evo danas ceo dan kenjka jer nije spavala.A vreme je napolju bezveze.

EricaAstronomica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba ima mesec dana.. i pre 3 dana je pocela da spava nocu po 5,6 sati. evo sinoc je spavala od 9 pa do 5 ujutru.

preko dana spava po tri sata. ali ujutru i predvece je muce grcici.

sinoc je bila budna od 6sati pa je tek u 9 zaspala.

Da li su vase bebe tako spavale,da li je to normalno????

Ma svaka beba je različita i vrlo često će se menjati njen ritam spavanja...tako da - sve je to normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja beba već izvesno vreme ne spava posle 16-17hi ako odspava bude to nekih 20-30 mi (ali baš retko),a zato do tad odspava tri puta nekad jedna duza tura i dve kraće ili sve tri kraće. Ispada da ispuni kvotu tokom dana,ali meni se čini da je njemu mnogo da bude 3-4 sata budan jer se već posle 2 sata budnosti unervozi,spava mu se i neće da zaspi.Pratim sve znake umora,na sve moguće načine pokušavam da ga uspavam i baš kad treba da utone u san on se jednostavno rasplače,kao da ne želi da spava. Sa lezanja u 21-22h došli smo 20:30h,ne bih da pomeram više jer kad se sat promeni odlaziće u 18h na spavanje.Probudi se oko 7h i već oko 9 on opet spava. Ne znam kako da mu podelim ta tri spavanja,da bar jedno bude bar do 18h pa makar i sat vremena ali biće mi odmorniji,raspoloženiji. Nadam se da je ovo samo faza i da će se uskoro vratiti na to kasno popodnevno spavanje. Mada,priznajem,ova faza,ako je faza,traje već mesec dana uz par dana kada se eto desilo da odspava po 45min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nemamo problem sa spavanjem tj vremenom spavanja preko dana ako je ne muce zubici lepo odspava 2 h i super, nocu isto tako izmedju 10 i 12 h, ali mi imamo problem druge vrste usmerite me ako ima tema, nase uspavljivanje navece traje i po 2-3 sata, ja sam na granici da poludim nacisto, ali tako je oduvek, sad mi je vec dozlogrdilo sve mislim proce, ali ocito nece, pokusavala sam da je ikasnije uspavam, ali dzabe mora bar proci 2 h da bi ona zaspala..i preko dana dugo traje, ali uglavnom krace..

Ajoj :wacko: Ne znam kako bih ti pomogla... Mozda samo pali ono-ako ne mozes da je pobedis, pridruzi joj se...

Anita spava oko 14-15 sati sve ukupno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj :wacko: Ne znam kako bih ti pomogla... Mozda samo pali ono-ako ne mozes da je pobedis, pridruzi joj se...

Anita spava oko 14-15 sati sve ukupno...

jel mozemo da se trampimo? moje dete,ako bi ikako moglo da bira, ne bi spavalo uopste...ujutru cim se probudi skace na noge i nema stajanja..odspava preko dana maks 2 sata u poslednjih mesec dana...pre neki da sam se osecala kao mama tinejdzera zaspala je oko 23 i ustala tek oko 10 i 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mozemo da se trampimo? moje dete,ako bi ikako moglo da bira, ne bi spavalo uopste...ujutru cim se probudi skace na noge i nema stajanja..odspava preko dana maks 2 sata u poslednjih mesec dana...pre neki da sam se osecala kao mama tinejdzera zaspala je oko 23 i ustala tek oko 10 i 30

Pa dobro, bar se nije rano probudila ;) Znam kako ti je, Luna je bila takva a ja trudna :wacko: Ovo sad je miiiiliiiinaaa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vule jako malo spava preko dana. Nekih 5 puta po 10 minuta.

Retko se desi da se bas uspava, kao naprimer bas sad. Spava vec 2 sata(?)

Ujutro se budi izmedju pola 6 i 6....

Nekad zaspi cim ga nahranim i presvucem a nekad vise uopste ne spava do nekih 9 ili 10 sati(mislim ujutro).

Koliko sam primetila vise ne kaki uvece pred spavanje i ne kaki nocu... tako da ga nocu vise i ne presvlacim. Samo stojim pored kreveca i drzim mu flasicu dok pije formulu, podignem ga da podrigne i vratim u krevetac. Da mu se ne razbije san jer dugo ne moze da zaspi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.