Koliko vase bebice spavaju?

odgovora

Objavljeno

Ja moram da se pohvalim ovde! Mi smo nocas prvi put spavali 9sati i 20minuta u kontinuitetu, preskocili smo jedan obrok! Par puta je bilo spavanja po oko 6sati, i bila sam naspavana, a sada mogu da poletim! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da se pohvalim ovde! Mi smo nocas prvi put spavali 9sati i 20minuta u kontinuitetu, preskocili smo jedan obrok! Par puta je bilo spavanja po oko 6sati, i bila sam naspavana, a sada mogu da poletim! :D

happy0064.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja htedoh da se pohvalim. Moj beban inace preko dana spava jako malo. Spava oko 10h oko 14h i oko 17h. Po pola sata. Danas sam krenula da mu oustam klasicnu muziku dok spava i spavanje je duze. Ne znam da li ima veze, ali kod nas deluje :) Ranije sam mu pustala Betovena, ali nocu. Sada pustam preko dana i bas se danas fino naspavkao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja htedoh da se pohvalim. Moj beban inace preko dana spava jako malo. Spava oko 10h oko 14h i oko 17h. Po pola sata. Danas sam krenula da mu oustam klasicnu muziku dok spava i spavanje je duze. Ne znam da li ima veze, ali kod nas deluje :) Ranije sam mu pustala Betovena, ali nocu. Sada pustam preko dana i bas se danas fino naspavkao. :)

Baš lepo.Ti bi ga mogla povesti na kocert klasike,on bi spavao :lol:

Mi smo danas odspavale 3 sata preko dana.Sofija još uvek spava.To se uvek desi posle neke promene.Vratili smo se posle 4 nedelje kući.

Inače preko dana spava po sat vremena u 12,4 i 6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš lepo.Ti bi ga mogla povesti na kocert klasike,on bi spavao :lol:

Mi smo danas odspavale 3 sata preko dana.Sofija još uvek spava.To se uvek desi posle neke promene.Vratili smo se posle 4 nedelje kući.

Inače preko dana spava po sat vremena u 12,4 i 6.

m1806.gif

Covece, nama je sat vremena uspeh i retkost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m1806.gif

Covece, nama je sat vremena uspeh i retkost.

Kad ja spavam pored nje u stanju je da spava i ta 3 sata :lol: al čim ustanem poslije 20-tak minuta budi se i ona.Jednom sam ostavila moju majicu,i upalilo je da se produži njeno spavanje za neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ja spavam pored nje u stanju je da spava i ta 3 sata :lol: al čim ustanem poslije 20-tak minuta budi se i ona.Jednom sam ostavila moju majicu,i upalilo je da se produži njeno spavanje za neko vreme.

Zezas? Hm... Verovatno oseca miris mlekca. Mi nikada ne spavamo zajedno jer ja prosto ne volim da spavam preko dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi spavkamo danju malo, tri puta po nekih pola sata mozda i 40 minuta

ali zato nocu, zaspimo izmedji 7.30-8 i i do ujutru, D se budi oko 6 (mora decko da kaki ;) ), a G spavka do nekih 8.30 i vec nekoliko noci i mlekce ne trazi zlato moje :wub:

tako da sam bas zadovoljna time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je pitanje KAKO u vezi vremena ali mene interesuje nesto drugo ...

Sad kad su ove vrucine , u cemu vam bebe spavaju?

Moj Markic je do nedavno spavao u bodicu , budio se mokar , plakao , lose spavao , od prosle nedelje danju spava skroz go , samo u peleni a preko stomaka i bubrega mu prebacim samo tetra pelenu ( koju vracam na njega svakih 10min , otkriva se) a nocu spava u peleni i potkosulji , bodic ne smem ni da pomislim da mu obucem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad su ove vrucine , u cemu vam bebe spavaju?

Zavisi koliko ti je vruće u stanu/kući...

J. spava bodiću bez rukava. Živimo blizu reke, pa je inače svežiije nego u gradu, što je baš super za vreme ovih vrućinčina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je pitanje KAKO u vezi vremena ali mene interesuje nesto drugo ...

Sad kad su ove vrucine , u cemu vam bebe spavaju?

Moj Markic je do nedavno spavao u bodicu , budio se mokar , plakao , lose spavao , od prosle nedelje danju spava skroz go , samo u peleni a preko stomaka i bubrega mu prebacim samo tetra pelenu ( koju vracam na njega svakih 10min , otkriva se) a nocu spava u peleni i potkosulji , bodic ne smem ni da pomislim da mu obucem ...

moja spava samo u peleni.al kod nas su paklene vrućine.kad se probudi ispod njene glavice veliki mokar krug od znoja.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi spavao u bodicu kratkih rukava,i pokijemo se cebencetom tanjim preko dana a uvece debljim..Kad ga doji m nocu vidim da nije mokar i da su mu tople nogice znaci odgovara mu.

Kad budu vece vrucine videcemo kako cemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi spavamo u bodicu kratkih rukava, donjem dijelu pidzame i carapicama, jer se otkriva nocu. Ovih dana je kao prehladjena pa iz predostroznosti. Ovako moze jer nam je u sobi oko 24stepeni. Za kasnije cemo vidjeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad u toku dana odspava oko sat i po.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja spava samo u peleni.al kod nas su paklene vrućine.kad se probudi ispod njene glavice veliki mokar krug od znoja.. :(

ovako je i kod nas :( a bodic kad mu obucem iz njega mogu da cedim znoj kad se probudi ...

Mi spavamo u bodicu kratkih rukava, donjem dijelu pidzame i carapicama, jer se otkriva nocu. Ovih dana je kao prehladjena pa iz predostroznosti. Ovako moze jer nam je u sobi oko 24stepeni. Za kasnije cemo vidjeti...

nije ti dobro da je ovako utopljavas , carapice pogotovo nisu dobre jer koza treba da joj dise ... mi carape oblacimo za spavanje samo kad je napolju minus i kuca nije dovoljno topla ...

Nocu namestimo automatski da se gasi i pali klima , hladi od 22h (kad on zaspi) pa do 1 iza ponoci a pali se ujutru u 6 i dok ne ustanemo radi .... jedino tako funkcionisemo normalo inace nebi niko spavao , pakleno je ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije ti dobro da je ovako utopljavas , carapice pogotovo nisu dobre jer koza treba da joj dise ... mi carape oblacimo za spavanje samo kad je napolju minus i kuca nije dovoljno topla ...

Znam da nije bas dobro,ali s obzirom da smo trenutno na selu,blizu rijeke,prozor otvoren nocu...mislim da je ok. Prosle noci mi je bilo malo kao hladno pa sam se pokrila cebetom, tako da je vjerujem njoj koja se otkrila bilo dobro tj nije bilo vruce.

Ja prosto nisam za varijantu da beba spava samo u pampers koliko god da je vruce. Znam da kazu nikad ne reci nikad,ali.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da nije bas dobro,ali s obzirom da smo trenutno na selu,blizu rijeke,prozor otvoren nocu...mislim da je ok. Prosle noci mi je bilo malo kao hladno pa sam se pokrila cebetom, tako da je vjerujem njoj koja se otkrila bilo dobro tj nije bilo vruce.

Ja prosto nisam za varijantu da beba spava samo u pampers koliko god da je vruce. Znam da kazu nikad ne reci nikad,ali.... ;)

Ti znas najbolje svoje dete ali mislim da ce ti svako za carapice reci isto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je pitanje KAKO u vezi vremena ali mene interesuje nesto drugo ...

Sad kad su ove vrucine , u cemu vam bebe spavaju?

N.spava u pidzami kratkih rukava ili u bodiju bez rukava. Bitno mi je da su joj pokriveni stomak i bubrerzi posto veoma nemirno spava.

Danju samo u majcici,a spava 1,5-2h i opet u akciju! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj decak spava u bodicu kratkih rukava i pamucnim hlacicama, otkriva se pa ako nema hlacice i carapice nozice mu budu hladne. Nekih 7 dana nakon dolaska kuci iz porodilista budio se jednom u toku noci, pa je i to izbacio, tako da celu noc spava. Doduse, tokom dana ne spava uopste :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj decak spava u bodicu kratkih rukava i pamucnim hlacicama, otkriva se pa ako nema hlacice i carapice nozice mu budu hladne. Nekih 7 dana nakon dolaska kuci iz porodilista budio se jednom u toku noci, pa je i to izbacio, tako da celu noc spava. Doduse, tokom dana ne spava uopste :rolleyes:

A koliko ti ima djecak? Cudo da ne spava preko dana, je li to od vrucine ili...?

Znaci nisam jedina koja tako oblaci dijete za spavanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame razmislite o tim carapicama malo... obujte sebi carape na ovoj vrucini i spavajte u njima...pa nije mjerilo ako su maloj bebi nogice hladne da joj je zima posebno ne skroz maloj bebi..

Prepisujem ;)

moje dete spava samo u bodicu bez rukava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba više ni preko dana ne nosi čarapice a kamoli noću.Jedno veče sam joj obukla i sama ih je skinula :lol: zna ona šta joj treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame razmislite o tim carapicama malo... obujte sebi carape na ovoj vrucini i spavajte u njima...pa nije mjerilo ako su maloj bebi nogice hladne da joj je zima posebno ne skroz maloj bebi..

Ja sebi čarape obuvam otkad znam za sebe i po najvećem zvezdanu jer imam problem sa cirkulacijom. A taj problem sam inače nasledila od majke i dr mi je rekao da i dete ima isti problem ;)

A to što ne spava preko dana je zato što je stalno aktivan, kaže mama i da smo moj brat i ja bili takvi. Od rođenja smo preko noći spavali, ali preko dana nema teorije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba ima mesec dana.. i pre 3 dana je pocela da spava nocu po 5,6 sati. evo sinoc je spavala od 9 pa do 5 ujutru.

preko dana spava po tri sata. ali ujutru i predvece je muce grcici.

sinoc je bila budna od 6sati pa je tek u 9 zaspala.

Da li su vase bebe tako spavale,da li je to normalno????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.