Logički zadaci

odgovora

Objavljeno

Trazio je da ga ubije najruznija :D

;) ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Al mrak nije :) idemo dalje....

A zar ne mogu ipak da budu i majka i sin? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zar ne mogu ipak da budu i majka i sin? :unsure:

Kako ako je njena mama rodila njegovu mamu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ako je njena mama rodila njegovu mamu :unsure:

Pa onda bi ona bila njegova mama, a njena mama njegova baba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazio je da ga ubije najruznija :D

Trazio da ga ubije najlepsa, one nisu mogle da se dogovore i tako se svadjale i zaboravile da treba da ga ubiju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je trazio da ga ubije najlepsa, one nisu mogle da se dogovore i tako se svadjale i zaboravile da treba da ga ubiju :lol:

Ma nema sanse, ubila bi ga vec neka, i time dokazala da je najlepsa, a onda nema nazad :D Pre ce biti najruznija, ipak, u tom slucaju nijedna ne bi posegnula za oruzjem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijin otac ima 5 kceri: 1. Nana, 2. Nene, 3. Nini, 4. Nono. Kako se zove

peta kci?

Sede musko i zensko na klupi i pridje im jedna zena i kaze: "Dobar dan muzu i zeno", a zena koja je sedla na klupi kaze: "Nismo mi muz i zena, nego je moja mama rodila njegovu mamu. Sta smo mi?"

Tip se sunca na plazi i cita knjigu!

Da nije bilo meseca saznao bi ko je ubica na kraju knjige! Sta ga je omelo ?

1.Nunu

2.Tetka i sestric

3.Pomracenje

E,pa valjda sam nesto pogodila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema sanse, ubila bi ga vec neka, i time dokazala da je najlepsa, a onda nema nazad :D Pre ce biti najruznija, ipak, u tom slucaju nijedna ne bi posegnula za oruzjem ;)

Ma znam, rekla je B.mama da jeste to odgovor nego se ja zanela u svadju i to :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim,za ovo prvo je logicno marija,ali nekako gledam nAnA,nEnE,nInI,nOnO,pa mi lgocno nunu jer fali U od samoglasnika...

A iskreno nisam ovo Marijin otac prvo ni procitala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dobar onaj iz filma 'Sisanje'

dakle:

Budisticki svestenik je dobio zadatak da svaki dan meditira 45 minuta. Nema sat, ima samo dva mirisljava stapica od kojih svaki gori tacno sat vremena promenljivom brzinom. Kako ce znati da je proslo 45 minuta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dobar onaj iz filma 'Sisanje'

dakle:

Budisticki svestenik je dobio zadatak da svaki dan meditira 45 minuta. Nema sat, ima samo dva mirisljava stapica od kojih svaki gori tacno sat vremena promenljivom brzinom. Kako ce znati da je proslo 45 minuta?

E i meni je dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i meni je dobar

Ako znas, nemoj nista da kazes, neka malo mozgaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako znas, nemoj nista da kazes, neka malo mozgaju ;)

Joj,Honey,ubi me ako se secam...sad gledam na hardu gde je film i mm kaze obrisao... No,resice nam vec nase zene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu vam ja resiti, ja sam glupson za ovakve stvari :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu vam ja resiti, ja sam glupson za ovakve stvari :P

Onda cekaj sa nama :D

Honey,ti cekas odgovor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda cekaj sa nama :D

Honey,ti cekas odgovor?

Ja znam odgovor, u filmu nema odgovora, samo pitanje postavljeno :)

Sad bas saltam od prve stranice ovu temu i resila sam onaj Ajnstajnov test sto postavise moon za 15 minuta. Al sam pametnica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otac je pozvao ćerku I zamolio je da mu kupi neke stvari neophodne za put. Rekao joj je da se novac nalazi u koverti na stolu. Devojka je na tren pogledala koverat, videla da na njemu piše 98, uzela novac, I ne brojeći stavila ga u novčanik I otišla.

U prodavnici je kupila stvari za 90 dinara a kada je htela da plati, ispostavilo se da umesto da joj je ostalo 8 dinara da joj fali 4. Kad je došla kući upitala je oca da nije on pogrešio kada je brojao pare. Otac je odgovorio da je on izbrojao tačno ali da je ona pogrešila. Gde je greška?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata je dobro izbrojao ali mozda nije dobro napisao,a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otac je pozvao ćerku I zamolio je da mu kupi neke stvari neophodne za put. Rekao joj je da se novac nalazi u koverti na stolu. Devojka je na tren pogledala koverat, videla da na njemu piše 98, uzela novac, I ne brojeći stavila ga u novčanik I otišla.

U prodavnici je kupila stvari za 90 dinara a kada je htela da plati, ispostavilo se da umesto da joj je ostalo 8 dinara da joj fali 4. Kad je došla kući upitala je oca da nije on pogrešio kada je brojao pare. Otac je odgovorio da je on izbrojao tačno ali da je ona pogrešila. Gde je greška?

Tatina karta je kostala 12 dinara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otac je pozvao ćerku I zamolio je da mu kupi neke stvari neophodne za put. Rekao joj je da se novac nalazi u koverti na stolu. Devojka je na tren pogledala koverat, videla da na njemu piše 98, uzela novac, I ne brojeći stavila ga u novčanik I otišla.

U prodavnici je kupila stvari za 90 dinara a kada je htela da plati, ispostavilo se da umesto da joj je ostalo 8 dinara da joj fali 4. Kad je došla kući upitala je oca da nije on pogrešio kada je brojao pare. Otac je odgovorio da je on izbrojao tačno ali da je ona pogrešila. Gde je greška?

Gledala je broj s pogrešne strane, unutra je bilo ustvari 86 dinara! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam odgovor, u filmu nema odgovora, samo pitanje postavljeno :)

Sad bas saltam od prve stranice ovu temu i resila sam onaj Ajnstajnov test sto postavise moon za 15 minuta. Al sam pametnica :lol:

Aj kazi nam odgovor, ja bijem glavu sa tim otkako sam gledala film <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dobar onaj iz filma 'Sisanje'

dakle:

Budisticki svestenik je dobio zadatak da svaki dan meditira 45 minuta. Nema sat, ima samo dva mirisljava stapica od kojih svaki gori tacno sat vremena promenljivom brzinom. Kako ce znati da je proslo 45 minuta?

Aj kazi nam odgovor, ja bijem glavu sa tim otkako sam gledala film <_<

Jedan stapic upalis sa obe strane a drugi samo sa jedne... Ovaj sto si upalila sa obe,izgorece za pola sata,a tek onda upalis drugu stranu onog drugog stapica,i plamen ce se sresti u roku od 15 minuta,znaci ukupno 45 minuta... Znala sam odgoovor jer znam za to odavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan stapic upalis sa obe strane a drugi samo sa jedne... Ovaj sto si upalila sa obe,izgorece za pola sata,a tek onda upalis drugu stranu onog drugog stapica,i plamen ce se sresti u roku od 15 minuta,znaci ukupno 45 minuta... Znala sam odgoovor jer znam za to odavno

Cek, cek! Pa on ne moze da prekida meditaciju da bi zapalio drugi stapic ponovo :blink:

I koliko sam ja shvatila oni zajedno gore sat vremena a ne po sat vremena :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek, cek! Pa on ne moze da prekida meditaciju da bi zapalio drugi stapic ponovo :blink:

I koliko sam ja shvatila oni zajedno gore sat vremena a ne po sat vremena :unsure:

:lol::lol: Jedino da broji u sebi... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol: Jedino da broji u sebi... :lol:

:lol: :lol: :lol:

Pitala sam i jednu profesorku matematike skoro, nije znala da mi resi to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.