mamin sin ili ne?

mamin sin ili ne?   82 votes

  1. 1. koliko mame znace nasim muzevima

    • mnogo
      37
    • vise od mene
      10
    • ne
      34
    • nemoze obe ona ili ja
      1
    • 0

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

ja nemam tih problema moj dragi nevoli svoju mamu,dok mnoge moje drugarice imaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije odrastao sa njom vec sa bakom i dedom tako da nisu nesto previse jako vezani i ne da joj bas da se petlja previse u zivot (premda pokusava li pokusava...) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi živimo sa njegovim roditeljima, ali na svu sreću on uopšte nije mamin sin... baš sam srećna zbog toga... svekrva bi ponekad da se meša, ali joj on to ne dozvoljava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije odrastao sa njom vec sa bakom i dedom tako da nisu nesto previse jako vezani i ne da joj bas da se petlja previse u zivot (premda pokusava li pokusava...) ;)

Isti slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj se sa svojom ne cuje po mesec dana,vise se ja cujem sa njom,a zivi zena 100 m od nas!Uopste nije mamin sin,cak sta vise...vise on vristi na nju nego sto se ja bunim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz takodje nije mamin sin,sto mi se jako svidja,ne bih podnela da jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni moj muz nije mamim sin. Ja vise kontaktiram sa njom nego on...Srecom i ona je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja pre imam problem sa mojom mamom :angry::blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, moj je pravi pravcati mamin sin...ne moze nista da uradi bez mame i da ne poprica mami   :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, moj je pravi pravcati mamin sin...ne moze nista da uradi bez mame i da ne poprica mami   :(

a moja mama bi da sve zna <_<:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos cu morati da "radim" natome, diskretno, ali neke stvari moramo promeniti. Ali mislim da je ne voli bas onako vise od mene, samo ne vidi njene mane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj vala jeste ali to negira kad mu kazem. Jos zivimo zajedno, pakao.Kad cujem ono " sine,ljubi te mama..." sva se ospem. Grrrrrrrrrrr :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj vala jeste ali to negira kad mu kazem. Jos zivimo zajedno, pakao.Kad cujem ono " sine,ljubi te mama..." sva se ospem. Grrrrrrrrrrr :angry:

daj da ti namestim kragnu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninuska pa to treba i psihicki i fizicki podneti......neke majku nemogu da podnesu da sada nisu svojoj dece one najvaznije zene u zivotu i da nezele da drze mamu za suknju.....

ja tih problema nemam moj svoju majku nevoli i retko prica sa njom zato kada nam dodje u goste on ode negde ja ostanem i vadim oci sa svekrvom koliko se volimo :huh::ph34r::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije mamin sin što se njega tiče, ali njegova mama ima običaj da se ponaša kao da on ima 15 godina. Kada se kasnije vraća kući obavezno zove da vidi gde je. Kada počne hladnije vreme pita šta je obukao da se slučajno ne bi prehladio. Ma nije to strašno, u vezi svega ostalog svekrva mi je super. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj vala jeste ali to negira kad mu kazem. Jos zivimo zajedno, pakao.Kad cujem ono " sine,ljubi te mama..." sva se ospem. Grrrrrrrrrrr :angry:

jojjjjj...to treba podneti ja bi eksplodirala.....svasta im rekla...ja to kazem ovako,ako nemozes bez mame sto si se zenio....bezobrazno jeste ali korisno.....to su dve zene koje zajedno nemogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nije... Al da jeste ja mislim da bih posizela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda sam videla par slucaja da su se zena i sveki obozavale, stvarno, druzenje i sve to, ali to nisu bili srecni brakovi...pa zakljucujem da te dve zene stvarno ne mogu ici u istom paketu u jednom dobrom braku. Moze, ali na daljinu, u umerenim dozama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda sam videla par slucaja da su se zena i sveki obozavale, stvarno, druzenje i sve to, ali to nisu bili srecni brakovi...pa zakljucujem da te dve zene stvarno ne mogu ici u istom paketu u jednom dobrom braku. Moze, ali na daljinu, u umerenim dozama :D

tako je :(:P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Voli i postuje mamu,naravno,ali nisam primetila neku posebnu vezanost za nju. Ni ne odlazi tako cesto kod nje.Naravno,ja mu ne branim.To sto retko ide je samo njegov izbor.A i ona retko dolazi kod nas.I kada se cuju telefonom to je sve nesto na kratko.Znaci,svekrva mi je skroz diskretna i distancirana...Lepo se i on i ja slazemo sa njom kada se vidimo.Verovatno je to upravo zbog te razdvojenosti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dragi nije mamin sin, ali je jako voli i postuje, kao i ja svoju, uostalom. Zahvalna sam joj sto mu je pokazala kako svojoj zeni treba da pruzi ljubav, zastitu i postovanje, jer sam ubijedjena da se te navike sticu u roditeljskom domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm.... Moja svekrva je super!Cak je bolja i od moje keve,koja bi sve da zna,sve da vidi da cuje blabla/// Moj muz je odraso samo sa mamom od svoje 10godine i ima super odnos sa njom,jeste da se neki put i posvadjaju ali on je voli i postuje,ona je korektna nikad ne staje na moju ili na njegovu stranu kad se posvadjamo nego gleda kako da se pomirimo i sve radi da budemo srecni.Evo on sad zivi kod nje,posto nikako da nadje posao i stan u Swiss,oni tamo zive vec godinama,ali kako je ova kriza nema posla pa ni tamo.On je sad poceo posao za svojom mamom,kupuju automobili (jeftine ) i prodaju za vise para.I sad gleda kako da da i mene i decu dovede tamo a mama mu naravno pomaze . Mnogo je retko da se svekrva i snaja slazu,ali meni je drago sto je kod mene takav slucaj i mogu da kazem da imam najlepsu i najbolju svekrvu(ima 40godina a i izgleda kao da ima 25,cak su neki mislili da mi je starija sestra meni ili mom muzu) . :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja pre imam problem sa mojom mamom :angry::blink::lol:

Takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja svekrva ga nije nije nikad mazila i pazila nesto posebno. Nije ga napravila maminim sinom i mnogo sam joj zahvalna zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM hvala dragom Bogu nije mamin sin..a nije ni tatin.. :D Ja vise komuniciram sa njegovim roditeljima nego on.. To je ok, ali je ponekad i dosadno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.