MMR vakcina

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

:):):) 

    

Izmenjeno od strane zlatni papagaj
Off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:ph34r: papagaj pa jos zlatni,gdje li si zaluto :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je ovo đavolji Admin iza Viršla naloga, podiže broj poseta svom forumu. 

Samooplodnja kapitala na delu

Pu! dole imperijalizam!!!

zlatni papagaj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cerkica dobila mmr pre par dana. U januaru krece u obdaniste pa da se osiguramo. Otprilike je i sin primio kad i ona sa godinu ipo dana. Nije imala reakciju nikakvu. 

Dobila bombonu od doktorice pre nego sto je dobila vakcine,uze ona nju,ustade i kaze "ajde" i lepo hoce da izadje napolje. Bila je malo besna kad je dobil bocu,ali brzo je zaboravila.

Tangerine i lulu. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cjepivo je vakcina

to sad nije standardizovano ( mozda i jeste) u knjizevnom. Ajde filolozi, semanticari

ali cepiti, pelcovati, vakcinisati jedno te isto :)

eto ja da prevedem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

cjepivo je vakcina

to sad nije standardizovano ( mozda i jeste) u knjizevnom. Ajde filolozi, semanticari

ali cepiti, pelcovati, vakcinisati jedno te isto :)

eto ja da prevedem

Na kom jeziku?Mozda gospodje virsle?

Izmenjeno od strane AncicaSara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Колико ја знам, и једно и друго је исправно, користе се обе речи у српском језику. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smaranje..A tekst kao i uvek copy/paste. Sve ove tekstove sam videla,i smesno mi je koliko je nekim ljudima dosadno.

E kao nekom dodje da ubaci sastav vakcine od mmrvaxpro. I kaze jadnim roditeljima kako oni to ne mogu da vide. Kad roditelj brze -bolje ode kod lekara,i trazi sastav,on mu da ,a ovaj blene kao tele. Pa onda ajmo na google,pa naidje na neke kao sto je virsla. Koja ce mu reci da bakterije nepostoje. Coveku otvara oci..Jadan covek sto stiti dete od bakterija i virusa koji nepostoje.

 

KruelaDeviL i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ha, zato je Mitko promenila nik. Ccc :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je to moguce da sam ja napisala?:huh: A u to vreme moje dete primilo najvise vakcina?<_<

Ono tamo sto pise ja nikad nisam ni pomislila,a kamoli napisala. I bas me zanima kako je ovo moguce?:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam se uclanila na forum,nikad nisam nista pisala po tom portalu bebac,samo na forumu,i to tek aktivno posle godinu dana od uclanjenja zvancinog. Znaci nema sanse da sam ja ovo napisala. Sigurno je neka greska. Bas bezveze.

Nikad nisam bila niti cu ikad biti protiv vakcina. A kamoli da pisem na istom forumu dve razlicite price. Vecina koja me zna da sam ja ta najvise koja smara o vakcinama i da sam dosadila i Bogu i narodu sa njima. Mislim da to na ovom forumu vecina zna,cak su mi i skretali paznju da sam dosadna.

Virslo,i nemam sta ja da ti se pravdam,to nisam ja pisala,i ne znam kako je to moguce. Nadji sebi zivot,i zivi ga malo. Ne smaraj ljude

Sve i da sam ja to napisala,ali nisam,to misljenje nemam niti sam ga imala,niti cu ga ikad imati

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ha, zato je Mitko promenila nik. Ccc :o

Pa pogledaj koliko je proslo od tog posta koji sam ja navodno napisala,bas sam cekala toliko dugo:lol:

Lilith voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod cerke je proslo dovoljno vremena da bi bilo reakcija,tako da smo to resili. Proslo je 20ak dana od primanja. Inace moji su oboje primili M-m-rvaxpro

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MiCko, to virsla pisala u tvoje ime ^_^

Earl Grey, Sanja 79 i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je najbolja izjava ove gargamel sto kaze da je dozvoljeno pusenje,opijanje fast food  ubijanje i klanje ljudi :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekim ljudima je ocigledno veoma dosadno u zivotu!

moje su obe primile mmr, nisu imale nikakve reakcije.

licno mislim da ako je neko sklon tim bolestima, kad tad bi dobio a vakcina mozda samo ubrza. U svemu danas postoji procenat nebezbednog, nigde necete naci "100%bezbedno"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas si me slatko nasmejela. :) ne znas vise ni sama sta ces od muke :lol:

Zelis da budes pametna,ali ne ide to bez materijala :lol:

hahaah,ja imam izlive besa. Pa nesto smesnije nisam cula .

Prava si (losa) bakterija... Ups,cek,to nepostoji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš da menjaš nick koliko hoćeš, Sivka, ali ti ćeš za nas uvek biti mićko :D

 

joj ljudi ma šta se više ložite, sekta, trolovanje, šta god da je, postalo je dosadno

ajmo sad neki novi reptilski fazon :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, kakvo je stanje kod vas sto se tice morbila?

Evo u nekoj raspravi na fb, kaze jedna zena da je za epidemiju kriv 'vakcinalni soj morbila'. Moze li objasnjenje?

Inace, moj sinak jos nije primio mmr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, kakvo je stanje kod vas sto se tice morbila?

Evo u nekoj raspravi na fb, kaze jedna zena da je za epidemiju kriv 'vakcinalni soj morbila'. Moze li objasnjenje?

Inace, moj sinak jos nije primio mmr.

Mi imamo samo jedan slucaj. Zrenjanin je u pitanju, ali kod nas je veliki procenat vakcinisanih. Za epidemiju su krivi roditelji koji ne vakcinisu svoju decu. Ona hoce da kaze da je vakcinom izazvana epidemija? :huh: pa kod vakcinacije nema sekundarne zaraze, znaci da vakcinisani nije oboleli, reakciju moze da ima samo on, i to nije ispoljavanje bolesti vec dejstvo antitela u komb.sa imunitetom. Da se vakcinom ubacuje bolest, svi bi bili u karantinu kada prime vakcinu. Potrebna je edukacija ljudi ocigledno...

miliccam, snowhite, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta ljudi lupe pa ostanu zivi. U Srbiji je sve veci broj obolelih, a ima i umrlih od morbila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zbog takvih "jednih zena" i imamo epidemiju morbila u 21.veku. Vakcinisite decu ljudi...

Ehinacea i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SAMO JEDNO UPOZORENJE ... 

na nasim portalima (koji kao i obicno kasne za svijetom) ocekujte uskoro vijest o tome kako je Japan Zabranio MPR vakcinu i pricu o tome ... 

ako u google upisete Japan ban mpr vaccine izaci ce vam ISTI taj tekst na Daily Mail (inace portal kao nas Kurir ili tako neke ‘kvalitete’) iz 2001 (DVIJEHILJADE I PRVE).

OD TADA SU SE STVARI U JAPANU ZNATNO PROMIJENILE ... 

ne nasjedajte na internet gluposti i price rekla kazala 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.