Dan zaljubljenih

odgovora

Objavljeno

Ja mm i mm mene svakog dana voli najvise na svetu!!! Sto se mene tice svaki dan je dan zaljubljenih, ali volimo da obradujemo jedno drugo nekom sitnicom i da odemo na pice ili na veceru, ove godine cemo skuvati caj, posto ustajanja nema :D

A tresnje Kiki obavezno :)

Ma bitno je da se volite svakog dana, a dan zaljubljenih je izmišljen da bi muževi koji se ne sete da kupe poklon inače, kupili bar tad, i da bi svoje ženice izveli na večeru. Ja ga u te svrhe zdušno koristim...a trešnjice...pa beremo ih i van dana zaljubljenih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bas lepo.. mm mi je danas rekao VODIM TE NA ZLATIBOR ZA DAN ZALJUBLJENIH, ma to smo se vec dogovorili ne vezano za dan zaljubljenih... namazanko, samo skuplja poene !!!

da, Luku cemo da bacimo u sneg a mi cemo da beremo tresnjice !!! :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Moja bivša fitnes instruktorka je imala teoriju o muškarcima koji te zovu na Zlatibor da su svi lažovi. I ako te dečko kad počneš da se zabavljaš s njim pozove da provedete vikend na Zlatiboru to znači da nešto muti. I do sad kod mene i svih mojih drugarica se to pokazalo kao tačno. Ali za tebe to ne važi jer se to računa samo za tipove sa početka veze, a ovi sa ženom i decama su van te kategorije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Moja bivša fitnes instruktorka je imala teoriju o muškarcima koji te zovu na Zlatibor da su svi lažovi. I ako te dečko kad počneš da se zabavljaš s njim pozove da provedete vikend na Zlatiboru to znači da nešto muti. I do sad kod mene i svih mojih drugarica se to pokazalo kao tačno. Ali za tebe to ne važi jer se to računa samo za tipove sa početka veze, a ovi sa ženom i decama su van te kategorije. :D

hahaha , dobra fora !!!

mi se odavno dogovorili zbog Luke da ga vodimo malo.. a i za leto necemo nigde jer ce mo imati novog clana pa ce biti mali za putovanje na dalje..

hahaha, umirem pri pomisli Zlatibora i teorije :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa mm i ja smo se upoznali "uživo" 14.02.2005. :) Zašto baš 14.02.? Elem, da krenem od početka: upoznali smo se na forumu (sf, epic fantasy i tako te stvari) 2-3 meseca ranije od sudbonosnog "susreta uživo". Pošto smo arbajtali tada za tuđe firma, slobodan dan smo imali 15.02. (Sretenje, je l' te, državni praznik), bilo je logično da izađemo veče pred slobodan dan. 8). Nismo imali pojma da se slavi st. Valentine. :) Skontali smo da ceo grad slavi, tek kad nismo mogli nigde da sednemo (negde gužva, negde zakazana žurka...). Tako nas dva završimo u "Optimist"-u. Tu se nabijemo za šank i proslavimo sv. Trifuna kako valja (jes'' da sv. TriVun voli vino, al' ja volEm tekilu, a mm vopi). :) I tako uroljani smo blebetali, blebetali... A posle džentlmenski otpratio kući. Nedugo zatim (početkom marta) smo počeli da živimo zajedno, a u avgustu se i venčali. :D

Sv. Valentine, a i sv. Trifun nama ne znače ništa; ali je 14.02. naša godišnjica početka veze. :) Kako ga obeležavamo? Pa, uvek taj dan odvojimo samo za igrice, naručimo neku klopu i to je to. Ove godine ćemo bebane da transportujemo kod njegovih, da ne prekidamo našu tradiciju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha , dobra fora !!!

mi se odavno dogovorili zbog Luke da ga vodimo malo.. a i za leto necemo nigde jer ce mo imati novog clana pa ce biti mali za putovanje na dalje..

hahaha, umirem pri pomisli Zlatibora i teorije :D:D:D

Ma, uživajte vi lepo na Zlatiboru...i ovaj mališa u stomaku da se nadiše malo vazduha...a teoriju prepusti novim cicama koje su u lovu na normalnu i ozbiljnu vezu, hvala bogu pa tebi to više ne treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, pa mm i ja smo se upoznali "uživo" 14.02.2005. :) Zašto baš 14.02.? Elem, da krenem od početka: upoznali smo se na forumu (sf, epic fantasy i tako te stvari) 2-3 meseca ranije od sudbonosnog "susreta uživo". Pošto smo arbajtali tada za tuđe firma, slobodan dan smo imali 15.02. (Sretenje, je l' te, državni praznik), bilo je logično da izađemo veče pred slobodan dan. 8). Nismo imali pojma da se slavi st. Valentine. :) Skontali smo da ceo grad slavi, tek kad nismo mogli nigde da sednemo (negde gužva, negde zakazana žurka...). Tako nas dva završimo u "Optimist"-u. Tu se nabijemo za šank i proslavimo sv. Trifuna kako valja (jes'' da sv. TriVun voli vino, al' ja volEm tekilu, a mm vopi). :) I tako uroljani smo blebetali, blebetali... A posle džentlmenski otpratio kući. Nedugo zatim (početkom marta) smo počeli da živimo zajedno, a u avgustu se i venčali. :D

Sv. Valentine, a i sv. Trifun nama ne znače ništa; ali je 14.02. naša godišnjica početka veze. :) Kako ga obeležavamo? Pa, uvek taj dan odvojimo samo za igrice, naručimo neku klopu i to je to. Ove godine ćemo bebane da transportujemo kod njegovih, da ne prekidamo našu tradiciju. :)

Lepa pricica.

Mi ne obelezavamo taj dan nista specijalno. Volemo se isto svakog dana sa varijacijama :P . Kada smo bili klinci(kako to daleko zvuci)imali smo neke specijalne fore za taj dan,pokloncice i sl.Plod nase ljubavi je tu tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE ZENICE SRECAN VAM DAN ZALJUBLJENIH!!!!!t4303.gif

Evo sta su neki klinci rekli o ljubavi :

-Ljubav je kad mama napravi tati kavu i onda otpije gutljaj prije nego mu je da, da vidi da li je dobrog okusa.

Danny, 7 godina

-Kada je baka oboljela od artritisa više se nije mogla saginjati i lakirati nokte na nogama, pa joj je to radio deda, čak i kad je njeg boljelo od artritisa. To je ljubav.

Rebecca, 8 godina

-Mislim da bi trebao biti pogođen strelicom ili tako nešto, ali ostalo ne bi trebalo biti toliko bolno.

Manuel, 8 godina

.....pa zar nisu pametni malisani :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslavljamo vise kao godisnjicu prosidbe, nego kao dan zaljubljenih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm dolazi sutra popodne sa terena,ja sam pripremila tortu sa suvim grozdjem (koju on mnogo voli),u obliku srca je crvene boje i bisernim perlicama sam ispisala `VOLIM TE`....Necemo ici nikuda jer se nismo videli 4 dana,ostajemo kuci i vodimo ljubav .....t7116.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja zaboravila kupiti poklončić?! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga kako ćeš to zaboraviti?! Šalim se...i ja sam "zaboravila"...odnosno neću ništa da kupujem...čekam da se i on malo sjeti ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nisam ništa kupila mm, spremam mu poklon za godišnjicu koja je za dve nedelje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga kako ćeš to zaboraviti?! Šalim se...i ja sam "zaboravila"...odnosno neću ništa da kupujem...čekam da se i on malo sjeti neť

Ma ja znam da je mm nešto kupio...mislim on uvek nešto kupi, a ja malkice zabušavam... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,srecan vam sv.Trifun ili 2256f2e4df9f0fa333a86ed1e59192d8.gif i da svakom novom danu pronadjete iskricu kao dokaz vase vjecne ljubavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,srecan vam sv.Trifun ili 2256f2e4df9f0fa333a86ed1e59192d8.gif i da svakom novom danu pronadjete iskricu kao dokaz vase vjecne ljubavi...

Takodje, takodje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECAN VAM SV. TRIFUN ILI TI DAN ZALJUBLJENIH :wub: :wub: :wub: !

Pridruzujem se damama koje nisu svojim jacim polovinama kupile pokloncic :(....Nisam zaboravila ali nisam ni stigla i cim sam otvorila oci jutros sam se pokajala :(....mm je otisao na posao,osetila sam da me je poljubio kad je krenuo ali....Ja sam jedna umorna zena te sam nastavila da spavam :D,medjutim kad sam ustala na sporetu sam pronasla ruzu :wub: ,a sto na sporetu....?Pa zato sto ja kada otvorim oci sporet i dzezva su prvo sto vidim a mm pametnica moja zna kako stoje stvari pa je bio siguran da nece omanuti ako cvetic tu ostavi....Uh bas sam se pokajala sto mu nista nisam kupila,ali spremicu mu lepu vecericu koju cemo,naravno,konzumirati kada deca odu na spavanje,a dalje.....eeeee pricacu vam sutra :P....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto smo sad tanki sa finansijama, a i ja treba da mirujem...od večere i restorana ništa, ali sam zato dobila kutiju onih fensi čokoladica što se prodaju po 4000 din./kg :D tako da se osećam kao srećna trudnjača :D ...naravno pojeli smo ih odmah sve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene vi koje slavite srecan vam dan zaljubljenih, pa i vi koje ne slavite svi zajedno da smo svaki dan zaljubljene da uzivamo okruzeni voljenim bicima :)ja kupila nista nisam spremila ruckic jedino kao sto je to obicaj svaki dan :), a dobila sam od mm kad je dosao s posla ruzu onako fensi upakovano sa nekim srculencetom, sve crvenooo jos nekih sitnica po njoj bas super izgleda i pitu od jabuka :)

Ma, najbitnija je pažnja...a oni treba da nas vole svaki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate li koji svetac je zaštitnik zaljubljenih kod pravoslavaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sv. Trifun je zastitnik bracne ljubavi kod pravoslavaca,a imaju i pravoslavci sv. Valentina samo je on avgusta, cini mi se ,i nema veze sa zaljubljenima. :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sv. Trifun je zastitnik bracne ljubavi kod pravoslavaca,a imaju i pravoslavci sv. Valentina samo je on avgusta, cini mi se ,i nema veze sa zaljubljenima. :rolleyes::rolleyes:

ovo nisam imala pojma! znam da je zastitnik vinara i vinograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo ove godine omanuli..imali smo dobru volju da odemo do grada i pocastimo se pre njegovog odlaska na posao..medjutim,dok smo ustali,pa otisli do moje skole da mi popune neke formulare za banku,vec je bilo vreme da mali klopa,stigli kuci i on pravac na posao...od kad imamo bebu nista vise nije isto kao pre...sad smo i zvanicno ,,beba servis``

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slavili smo Sv. Valentin kao i svaku godinu moj muz me svaka godina iznenadzuje sa nekim poklonima ovoj godini sam dobila preljep nakite sa swarovski i jedan ljep buket a uvece me odveo na veceru. A ja njemu jedan ljep parfem Antonio Banderas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm u to ne veruje :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da odgovorim na "pravoj" temi... :D

Obično mm meni kupi one Milka čokoladice u obliku srca ili Cherry bombonjeru...a ja njemu u poslednjih nekoliko godina nisam ništa kupila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.