Dan zaljubljenih

odgovora

Objavljeno

Za par dana je Dan zaljubljenih ili sv.Valentin?Je li imate neki poseban ritual na taj dan?Pokloni i da li ga uopste slavite?

Suprug i ja rijetko obiljezavamo ovaj dan...smatramo da nam je svaki dan Dan zaljubljenih i mnogo vise se radujem kada me neki drugi dan obraduje sitnim iznenadjenjima,poklonom... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za par dana je Dan zaljubljenih ili sv.Valentin?Je li imate neki poseban ritual na taj dan?Pokloni i da li ga uopste slavite?

Suprug i ja rijetko obiljezavamo ovaj dan...smatramo da nam je svaki dan Dan zaljubljenih i mnogo vise se radujem kada me neki drugi dan obraduje sitnim iznenadjenjima,poklonom... :rolleyes:

Paaaa mi smo išli za taj dan na večeru, ali ne znam kako ćemo ove godine. Bilo bi lepo da me mm odveze na večeru našim novim, prvim i jedinim autom koji još nismo uspeli da upalimo. A još za taj dan vezujem i poslednje trešnje pred pauzu. Jer je dr. rekla da sme do 6 nedelja pred porođaj a te subote ja bi trebalo da uđem u 34.tu nedelju, tako da će nam se tu negde i zavrnuti slavina...mada ja bih to kako se vreme približava tumačila kao kad uđem u 35tu nedelju. Odnosno sa punih 34. nedelje jer zvanični termin pada poslednjeg dana 40te nedelje...tako da ćemo trešnje možda ipak malo produžiti... :D ali večeru bih volela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaaa mi smo išli za taj dan na večeru, ali ne znam kako ćemo ove godine. Bilo bi lepo da me mm odveze na večeru našim novim, prvim i jedinim autom koji još nismo uspeli da upalimo. A još za taj dan vezujem i poslednje trešnje pred pauzu. Jer je dr. rekla da sme do 6 nedelja pred porođaj a te subote ja bi trebalo da uđem u 34.tu nedelju, tako da će nam se tu negde i zavrnuti slavina...mada ja bih to kako se vreme približava tumačila kao kad uđem u 35tu nedelju. Odnosno sa punih 34. nedelje jer zvanični termin pada poslednjeg dana 40te nedelje...tako da ćemo trešnje možda ipak malo produžiti... :D ali večeru bih volela :D

Kiki,luda si 100% :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmm a za večeru ćuretina sa mlincima u sosu od gorgonzole...mljac mljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je za zaljubljene a mi to odavno nismo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaaa mi smo išli za taj dan na večeru, ali ne znam kako ćemo ove godine. Bilo bi lepo da me mm odveze na večeru našim novim, prvim i jedinim autom koji još nismo uspeli da upalimo. A još za taj dan vezujem i poslednje trešnje pred pauzu. Jer je dr. rekla da sme do 6 nedelja pred porođaj a te subote ja bi trebalo da uđem u 34.tu nedelju, tako da će nam se tu negde i zavrnuti slavina...mada ja bih to kako se vreme približava tumačila kao kad uđem u 35tu nedelju. Odnosno sa punih 34. nedelje jer zvanični termin pada poslednjeg dana 40te nedelje...tako da ćemo trešnje možda ipak malo produžiti... :D ali večeru bih volela :D

:lol: :lol: :lol: Ludo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je svaki dan Dan zaljubljenih. :wub: :wub: :wub:

A i mi više volimo da proslavljamo Svetog Trifuna. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je za zaljubljene a mi to odavno nismo ....

Ja sam zaljubljena u gorgonzolu...a i u mm-a...a kad se ta dva spoje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je svaki dan Dan zaljubljenih. :wub: :wub: :wub:

A i mi više volimo da proslavljamo Svetog Trifuna. :D

Da vam nije tada slava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi nesto posebno to ne obelezavamo.. ja volimda mi uzivamo svaki dan u nasoj ljubavi...

meni je svaki dan dan zaljubljenih.. posle 4 god koliko smo zaljubljeni ja ni jednom jos nisam osetila smanjenje osecaja zaljubljenosti.. neki kazu u pocetku budes zaljubljen pa to prodje. ja mm jednostavno VOOOOOOOOOOOLIM JAKOOOO PUNO I VISE NAJVISE I TAKO!!!!

hormoni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je za zaljubljene a mi to odavno nismo ....

Potpisujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi nesto posebno to ne obelezavamo.. ja volimda mi uzivamo svaki dan u nasoj ljubavi...

meni je svaki dan dan zaljubljenih.. posle 4 god koliko smo zaljubljeni ja ni jednom jos nisam osetila smanjenje osecaja zaljubljenosti.. neki kazu u pocetku budes zaljubljen pa to prodje. ja mm jednostavno VOOOOOOOOOOOLIM JAKOOOO PUNO I VISE NAJVISE I TAKO!!!!

hormoni :lol:

Love is in the air.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za par dana je Dan zaljubljenih ili sv.Valentin?Je li imate neki poseban ritual na taj dan?Pokloni i da li ga uopste slavite?

Suprug i ja rijetko obiljezavamo ovaj dan...smatramo da nam je svaki dan Dan zaljubljenih i mnogo vise se radujem kada me neki drugi dan obraduje sitnim iznenadjenjima,poklonom... :rolleyes:

Nema posebnog slavlja, po neki pokloncic i to je to... Ja se vec danima razmisljam cime da ga obradujem i nista mi ne pada na pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmenimo poklončiće, a ja napravim neki poseban ručak ili večeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da nisam naisla na ovu temu pa ja bih potpuno zaboravila..... :o

Nista posebno necemo slaviti,bice vecerica za nas dvoje kada uspavamo decu i onda NARAVNO u nove radne pobede.....t.j. na branje tresanja :lol: :lol: :lol: !!!Eto poklona....kud ces vise....a i ja imam neku maaaalu sexi spavacicu (moram dodati da u zivotu nisam videla manju ;) )koju sam kupila dok sam bila veeeelika t.j. trudna i nikako ni nozicu nisam mogla da stavim u nju....a sada vec mogu....moracu da vezbam sto duze zadrzavanje daha da bih uspela da se uvucem ili da kazem tajku da pozuri maloooo :lol: :lol: :lol: !!!

Mi nesto nismo skloni poklanjanju na praznik,nekako smo isti i najvise se radujemo sitnicama!Meni je naprimer za ovih 9 godina koliko smo zajedno najdrazi poklon bila cokoladna bananica uvijena u tri puta vecu masnicu....Sta da se radi,nismo bili u zavidnoj finansijskoj situaciji,ali se tajko setio....Bananicu smo podelili a masnicu jos uvek cuvam :wub: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem...

Ma razumijemo se u potpunosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miro, Nani... "Dan zaljubljenih" je postao vise kao "Dan napaljenih", jer ga najvise "slave" pubertetlije i djeca koja misle da su zaljubljena, pisu kojekakve stihove, poklanjaju zlato i sl...

Ali, ja imam jako lijepa sjecanja na taj dan od prije par godina, pa sam zato tada posebno raspolozena. Obicno mm i ja razmijenimo pokloncice, rucamo i sklupcam se u njegovom zagrljaju ispred tv-a... Znaci, kada se izbace pokloncici- to je dan kao i svaki drugi. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za par dana je Dan zaljubljenih ili sv.Valentin?Je li imate neki poseban ritual na taj dan?Pokloni i da li ga uopste slavite?

Suprug i ja rijetko obiljezavamo ovaj dan...smatramo da nam je svaki dan Dan zaljubljenih i mnogo vise se radujem kada me neki drugi dan obraduje sitnim iznenadjenjima,poklonom... :rolleyes:

Prosle godine sam bila kod mojih a mm je radio, i tek predvece mi je napisao poruku:

"Zeno, mi smo toliko zaljubljeni da smo prosto zaboravili da je Dan zaljubljenih'' :)

Tigi, toliko o nasem obelezavanju tog znacajnog dana :).

U vezi je naravno bilo drugacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je baš ponestala inspiracija i navratila sam ovde da maznem neku ideju za poklončič, ali izgleda da ću morati još malo da se strpim... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mm i mm mene svakog dana voli najvise na svetu!!! Sto se mene tice svaki dan je dan zaljubljenih, ali volimo da obradujemo jedno drugo nekom sitnicom i da odemo na pice ili na veceru, ove godine cemo skuvati caj, posto ustajanja nema :D

A tresnje Kiki obavezno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mm i mm mene svakog dana voli najvise na svetu!!! Sto se mene tice svaki dan je dan zaljubljenih, ali volimo da obradujemo jedno drugo nekom sitnicom i da odemo na pice ili na veceru, ove godine cemo skuvati caj, posto ustajanja nema :D

A tresnje Kiki obavezno :)

to je bas lepo.. mm mi je danas rekao VODIM TE NA ZLATIBOR ZA DAN ZALJUBLJENIH, ma to smo se vec dogovorili ne vezano za dan zaljubljenih... namazanko, samo skuplja poene !!!

da, Luku cemo da bacimo u sneg a mi cemo da beremo tresnjice !!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bas lepo.. mm mi je danas rekao VODIM TE NA ZLATIBOR ZA DAN ZALJUBLJENIH, ma to smo se vec dogovorili ne vezano za dan zaljubljenih... namazanko, samo skuplja poene !!!

da, Luku cemo da bacimo u sneg a mi cemo da beremo tresnjice !!! :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Blago tebi, ides na Zlatibor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi necemo brati tresnje, ali cemo slatko da spavamo. Uvece smo tako umorni od posla da gledamo ko ce pre da se uspava. To vam je ljubav kad imate malu decu.

Tresnje padaju u svako drugo doba dana, kad nam je starija u vrticu, kod mojih i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi necemo brati tresnje, ali cemo slatko da spavamo. Uvece smo tako umorni od posla da gledamo ko ce pre da se uspava. To vam je ljubav kad imate malu decu.

Tresnje padaju u svako drugo doba dana, kad nam je starija u vrticu, kod mojih i sl.

hehehe, to za svako drugo doba dana mi je tako poznato!!! i moja je sudbina takva.. najcesce kad cekamo vece-ne docekamo.. ili se Luka budi ili dok se sve pozavrsava budemo toliko umorni da ne smem ni da pomislim na bilo sta sem hrk hrk !!!

kontam kad deca porastu i bice sve drugacije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miro, Nani... "Dan zaljubljenih" je postao vise kao "Dan napaljenih", jer ga najvise "slave" pubertetlije i djeca koja misle da su zaljubljena, pisu kojekakve stihove, poklanjaju zlato i sl...

Ali, ja imam jako lijepa sjecanja na taj dan od prije par godina, pa sam zato tada posebno raspolozena. Obicno mm i ja razmijenimo pokloncice, rucamo i sklupcam se u njegovom zagrljaju ispred tv-a... Znaci, kada se izbace pokloncici- to je dan kao i svaki drugi. :lol: :lol:

Borjana, probaj da dodaš i malo dana napaljenih u tvoj dan zaljubljenih ;) i onu mama Sandrinu spavaćicu... :D :D :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.