Dojenje blizanaca

odgovora

Objavljeno

Millar, a kada one tebi veceraju? Sta im obicno dajes za veceru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma svako dete ime svoje potrebe. Neka deca spavaju u jednom uzrastu a druga u nekom drugom. nema to veze. Pravi im zitarice sa mlekom ili dodaj malo putera. Ako ih ne dojis pred samo spavanje, verovatno se nece vise buditi.

Daj im 'masnije' zitarice i probaj da im das vodu ili caj pred spavanje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad vidim ovo. Kupila ja AD i zaista je samo trosak, jer devojcice nece da ga primirisu, ali uopste. Nocu se i dalje bude, u najboljem slucaju dva puta. Naravno, ja ne mogu da izdrzim pa ustanem i podojim ih <_< Lakse mi je da ustanem i odem u drugu sobu da ih podojim, nego da ih slusam da vriste, nemam pojma ni ja vise sta da radim. U svakom slucaju, malkooo je bolje od kad nismo u istoj sobi, ranije su se budile svakih 15 min. Pretpostavljam da one mene "namirisu", verovatno zbog mleka, i onda se uzvrpolje, a ovako se probude kad se sete, ili osete glad, nemam pojma.

Evo, jos malo 11 meseci a mi se jos uvek dojimo. Osecam da su mi grudi malko manje, i da nema puno mleka kao ranije - sto je i normalno jer smo znacajno smanjile. Uglavnom se znaci podojamo nocu...

Casablanka, super sto si istrajala i sto bebani lepo ruckaju. Nek su nam samo zivi i zdravi, i da i dalje tako leko napreduju.

Milar, jos jednom svaka cast za dojenje.

Ako mislis da namirisu tebe i mleko, poturi im u toku spavanja tvoju majicu da je mirisu. To ce ih mozda zavarati... probaj pa mozda upali kod njih.

Ili da im u toku noci dajes flasicu sa cajem, sokom ili vodom ako to hoce da piju, mozda ih to uspava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.