odgovora

Objavljeno

E, pa onda bez veze.

Ali sam sigurna da ćeš već naći način! ;)

Mislim da ima više 'izgovora' nego načina,ovde ne mislimsamo na Ivančicu nego na mnoge devojke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,ali to nije za tebe...

Sa ovakvim stavom nigde nisi prispela....rekoh već volja je bitna i sve može da se postigne......

Na pr.zašto ne bi,kada se vraćaš po podne sa posla,izašla par stanica (nekih 10-.15 min) pre kuće,zategla mišiće i hodala do kuće,tek toliko da se blago 'zadišeš'...eto ti 'vremena'.........

Ali generalno,ako za sve nalazimo izgovore,nigde nismo prispele...niko mi ne može reći da za sebe nema 15 min dnevno....pa ujutru treba ustati 10 min pre svih i odraditi vežbe istezanja,samo 10 min i već je urađeno mnogo i za metabolizam i za kičmu.....

A što nije za mene? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ima više 'izgovora' nego načina,ovde ne mislimsamo na Ivančicu nego na mnoge devojke!

O hvala ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što nije za mene? :lol:

:lol: ala zeza ova Ivancica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim, da se razumemo, i ja treba da skinem koje kilce, ja to vidim, i ne bih da ispadne kako samo nešto "tupim", ali vođena negativnim iskustvom koje sam imala prilikom držanja dijeta, koje sam opisala na prethodnim stranama, vodim ovde hajku protiv držanja drastičnih i rigoroznih dijeta! :)

P.S. Ova mna mama, mi se sve više sviđa, baš je pozitivac! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim, da se razumemo, i ja treba da skinem koje kilce, ja to vidim, i ne bih da ispadne kako samo nešto "tupim", ali vođena negativnim iskustvom koje sam imala prilikom držanja dijeta, koje sam opisala na prethodnim stranama, vodim ovde hajku protiv držanja drastičnih i rigoroznih dijeta! :)

P.S. Ova mna mama, mi se sve više sviđa, baš je pozitivac! :)

Hajka? :unsure: Ja to tako ne vidim... :rolleyes:

Najviše bih volela da se probudim i budem ona stara nemam ovih par viška, al to neće radi tako :D A dijeta u kojoj ću da budem nervozna, i da me boli glava po ceo dan - mučenje pravo...

Ples nemam gde, kod mene u kraju samo aerobik i klackalice za decu <_< ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice a koje ti kile skidas :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice a koje ti kile skidas :lol: :lol: :lol:

:P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, Ivancice, pa ti si u startu odustala. Nemoj tako, imaj malo vise vere u sebe ;) Kao prvo, odakle ti da ti to ne mozes? Naravno da mozes, samo pokusaj jedan dan i videces kako ce kasnije sve krenuti lakse.

Ako ne mozes dorucak bez hleba, a ti ga pojedi. Gledaj zato da ga ne jedes za rucak i veceru, prvi dan ce biti mozda tesko a sutradan vec no problems :) Ne jedi slatko i kreci se. E sad, kad mislim na kretanje iskljucivo mislim na trcanje ili teretana: orbitek, traka, steper, itd. Pride radi i vezbe zatezanja.

Ne znam, ali ja mislim da od samog pesacenja nema neke posebne vajde i to mi je jako smesno kad neko kaze. Mislim, ima vajde ako imas jako veliki visak kilograma ili si trudnica, starija osoba itd. ali da smrsas od setnje, khm, tesko!

Sto se plesa tice, od njega mozes smrsati ali kako se intezivon bavis sa njim i redovno posecujes plesne veceri, ali, takodje ne preporucujem prezderavanje.

Maro, tebi svaka cast kako si uspela smrsati od tecaja plesa a opet toliko jesti :)) Ok, prednost kod plesa je jer je zanimljiv i super te motivise. Ako si u mogucnosti upisi negde skolicu salse ili regetona, tebi bi to super islo haha (uopste te nevidim u tom fazonu, ali takvi uvek iznenade :))

Sve u svemu: Suplja kasika i vezbanje, no tu mac filozofi :))

E svaka ti je "ka u Njeguša! " :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, kad smo vec kod toga, i ja se pitam isto :lol:

Nemojte da me izazivate da vam kačim sliku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemojte da me izazivate da vam kačim sliku :D

Ja te nikada nisam videla do duše, samo neku tvoju frizuricu i to davno, tako da ne bih bila merodvana, ali nije loše, ...Čik stavi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što nije za mene? :lol:

Pa upravo zbog izgovora,onaj ko ima puno izgovora ima slabiju volju......

Mislim, da se razumemo, i ja treba da skinem koje kilce, ja to vidim, i ne bih da ispadne kako samo nešto "tupim", ali vođena negativnim iskustvom koje sam imala prilikom držanja dijeta, koje sam opisala na prethodnim stranama, vodim ovde hajku protiv držanja drastičnih i rigoroznih dijeta!

P.S. Ova mna mama, mi se sve više sviđa, baš je pozitivac! :)

:D

Ju, Ivancice, pa ti si u startu odustala. Nemoj tako, imaj malo vise vere u sebe ;) Kao prvo, odakle ti da ti to ne mozes? Naravno da mozes, samo pokusaj jedan dan i videces kako ce kasnije sve krenuti lakse.

Ako ne mozes dorucak bez hleba, a ti ga pojedi. Gledaj zato da ga ne jedes za rucak i veceru, prvi dan ce biti mozda tesko a sutradan vec no problems Ne jedi slatko i kreci se. E sad, kad mislim na kretanje iskljucivo mislim na trcanje ili teretana: orbitek, traka, steper, itd. Pride radi i vezbe zatezanja.

Ne znam, ali ja mislim da od samog pesacenja nema neke posebne vajde i to mi je jako smesno kad neko kaze. Mislim, ima vajde ako imas jako veliki visak kilograma ili si trudnica, starija osoba itd. ali da smrsas od setnje, khm, tesko!

Sto se plesa tice, od njega mozes smrsati ali kako se intezivon bavis sa njim i redovno posecujes plesne veceri, ali, takodje ne preporucujem prezderavanje.

Maro, tebi svaka cast kako si uspela smrsati od tecaja plesa a opet toliko jesti Ok, prednost kod plesa je jer je zanimljiv i super te motivise. Ako si u mogucnosti upisi negde skolicu salse ili regetona, tebi bi to super islo haha (uopste te nevidim u tom fazonu, ali takvi uvek iznenade

Sve u svemu: Suplja kasika i vezbanje, no tu mac filozofi

Millar pa kako bre???!!!! Pešačenje je najzdraviji vid 'kretannja'...ne može da je isto kada neko do posla stigne prevozom,pa onda 'zasedne' u kancelariji ili već gde,pa sa posla u prevoz,pa kući u kujnu,pa po kući,pa kada se negde krene,opet u auto ili ti autobus i....a zamisli da bar pola od toga provedeš u pešačenju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E svaka ti je "ka u Njeguša! " :D :D :D

NjegOša...a mesto podno Lovćena Njeguši :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NjegOša...a mesto podno Lovćena Njeguši :D

Ok. Bilo je namerno,

Ali nije loše ni ovo znati! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa upravo zbog izgovora,onaj ko ima puno izgovora ima slabiju volju......

:D

Ahahhahaa... Nisam ni sumnjala da će me zaobići tumačenje :D

Hvala na savetima - stavim sliku kad smršam :) A i metod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da se šetnjom ne može postići neko ekspresno brzo mršavljenje, ali je to po meni definitivno najzdravija i najmanje zamorna fizička aktivnost. Pokušavala sam ići u teretanu na one kojekakve sprave ali to nije za mene jer sam previše lenja, nekako se brzo umorim i uopšteno ne volim stvari koje mi predstavljaju neku obavezu. Šetnja je nešto na što sam navikla i što mi se podrazumeva svaki dan. Mogu bez problema hodati dva sata a da se ne umorim a dva sata u teretani je ipak misaona imenica, bar za mene. Osim toga, zdravije je jer si na vazduhu i upošljava se veći broj mišića nego pri bilo kakvoj vežbi na spravama, ali opet svakome odgovara nešto drugo, ko voli vožnju bicikla ili rolanje to je takođe odlično, ples isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo treba imati volje.

ja nemam vremena za neki trening ali zato jednu setnju odradim bez Luke, Stefana u kolica i picimo po gradu. vec kad je i Luka sa nama i drzi se za kolica to je spoooooro ali i to je bolje od lezanja ispred TV :P ili sedenja za kompom!

ja cu uskoro da stavim neku svoju sliku, samo da jos malo skinem, tek da se pohvalim da sam ribetina :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, Ivancice, pa ti si u startu odustala. Nemoj tako, imaj malo vise vere u sebe ;) Kao prvo, odakle ti da ti to ne mozes? Naravno da mozes, samo pokusaj jedan dan i videces kako ce kasnije sve krenuti lakse.

Ako ne mozes dorucak bez hleba, a ti ga pojedi. Gledaj zato da ga ne jedes za rucak i veceru, prvi dan ce biti mozda tesko a sutradan vec no problems :) Ne jedi slatko i kreci se. E sad, kad mislim na kretanje iskljucivo mislim na trcanje ili teretana: orbitek, traka, steper, itd. Pride radi i vezbe zatezanja.

Ne znam, ali ja mislim da od samog pesacenja nema neke posebne vajde i to mi je jako smesno kad neko kaze. Mislim, ima vajde ako imas jako veliki visak kilograma ili si trudnica, starija osoba itd. ali da smrsas od setnje, khm, tesko!

Sto se plesa tice, od njega mozes smrsati ali kako se intezivon bavis sa njim i redovno posecujes plesne veceri, ali, takodje ne preporucujem prezderavanje.

Maro, tebi svaka cast kako si uspela smrsati od tecaja plesa a opet toliko jesti :)) Ok, prednost kod plesa je jer je zanimljiv i super te motivise. Ako si u mogucnosti upisi negde skolicu salse ili regetona, tebi bi to super islo haha (uopste te nevidim u tom fazonu, ali takvi uvek iznenade :))

Sve u svemu: Suplja kasika i vezbanje, no tu mac filozofi :))

Dva tečaja, znači 4 puta nedeljno po jedan sat. Na plesne večeri sam išla redovno ali kao posmatrač jer nisam imala hrabrosti da igram pred drugima osim jedino kad mi je instruktor bio tu. Inače regeton mi se ne sviđa ali sam zaljubljenik u salsu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančice,šta se dešava po pitanju dijete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahhahaa... Nisam ni sumnjala da će me zaobići tumačenje :D

Hvala na savetima - stavim sliku kad smršam :) A i metod :D

Ti lepo pitala,ja ti lepo odgovorila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti lepo pitala,ja ti lepo odgovorila :D

Bas ste se lepo izodgovarale :lol: :lol:

Ivancice ja ti preporucujem dijetu s mesistem koju sam ja drzala,dobijes to sto trazis i to vrlo brzo,bez mnogo muke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije,osecala sam se sita i extra.MM takodje.

Mna kako sa njom unistim metabolizam kad sve zdravo unosis.Nije mi se nista povratilo.Ni mukaa,ni glavobolja,normalna stolica..........

pa to je jedna od 'klasično' ispisanih dijeta...u ovoj konkretno non.stop se jedu jaja,inače 2-3 jaja sedmično je dovoljno i još niz nebuloza...tebi se nisu vratili kg i što-šta još jer si inače 'mršavica' ...kako-god ovo je jedan od primera 'loše' ishrane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se. Ali, ja sam napisala da ako neko hoce da smrsa, pogotovo expresno, od samog pesacenja to nece uspeti.

Da bi smrsao, treba dobro da probusis kasiku i dooobro se oznojis. Setnja se podrazumeva kao svakodnevno odrzavanje kondicije kasnije kada vec smrsas.

Nema nista od toga da ces smrsati ako samo setas i nastavis isto da se hranis i to je to. Znam iz prve ruke. ;)

Tačno tako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančice,šta se dešava po pitanju dijete?

Ništa nisam odlučila, možda ipak krenem na onu dijetu što nije za mene - da pokažem Mna da sam karakter :lol: :lol:

Ti lepo pitala,ja ti lepo odgovorila :D

Divna ženo.

Bas ste se lepo izodgovarale :lol: :lol:

Ivancice ja ti preporucujem dijetu s mesistem koju sam ja drzala,dobijes to sto trazis i to vrlo brzo,bez mnogo muke ;)

:lol:

Nisam ljubitelj mesa, al bolje i to no da padnem u nesves od neere (valjda se 'vako zove) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.