odgovora

Objavljeno

 s020.gif  s020.gif  s020.gif 

Ide, ide... pola hleba za dorucak, pola hleba za rucak,a za veceru ustipke ili sta drugo... :lol::lol::lol::lol::lol:

Bez zezanja, za nedelju dana sam skinula 2 kg, pa sam prestala, ne iz razloga sto mi je dijeta bila teska, vec je sveki u inostranstvu, pa ne  bi volela kad dodje i vidi da sam smrsala da kaze kako sam imala previse posla ili kako sam bila preopterecena bez nje i da sam zbog toga izgubila kilograme. Razumes!?

Znaci, ona stize pocetkom meseca, a ja se opet bacam na dijetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 s020.gif  s020.gif  s020.gif 

Ide, ide... pola hleba za dorucak, pola hleba za rucak,a za veceru ustipke ili sta drugo... :lol::lol::lol::lol::lol:

Bez zezanja, za nedelju dana sam skinula 2 kg, pa sam prestala, ne iz razloga sto mi je dijeta bila teska, vec je sveki u inostranstvu, pa ne  bi volela kad dodje i vidi da sam smrsala da kaze kako sam imala previse posla ili kako sam bila preopterecena bez nje i da sam zbog toga izgubila kilograme. Razumes!?

Znaci, ona stize pocetkom meseca, a ja se opet bacam na dijetu.

haahahaaaaaahahaaa luda si skroz :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cure ja sam nova pa bi vas pitala za savjet rodila sam prije tri mjeseca i htjela bi da smrsam nekih 15 kg al bebu dojim volila bi neku dijetu a da mi beba to neosjeti

pa ako imate da mi predlozite

  [/codebox]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cure ja sam nova pa bi vas pitala za savjet rodila sam prije tri mjeseca i htjela bi da smrsam nekih 15 kg al bebu dojim volila bi neku dijetu a da mi beba to neosjeti

pa ako imate da mi predlozite

  [/codebox]

Nery, dok dojiš nema dijete! Kad prestaneš, otićiće kilogrami sami, jer ćeš smanjiti i unos hrane. Dobrodošla! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila tu dijetu sa pomorandžama i jajima. Mleveno meso sam uzimala goveđe, začinim sa začinom C, istanjim i ispečem na teflonskom tiganju bez ulja, bude ukusno i sočno, takođe možeš i na roštilju ispeći. Za 15 dana sam smršala 8kg, napravila pauzu 10 dana, uglavnom sam jela voće i bareno povrće i ribu, pa još jedan ciklus dijete, gde sam za 15 dana smršala 10kg. Kilogrami se ne vraćaju, ako se ne prenajedate, ne jedete svakodnevno slatkiše, i ne jedete posle 17-18h. Poenta je umereno se hraniti, ali to nam je svima teško. Srećno sa dijetom i javljajte rezultate. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratila sam skinutih dva kg...sad mi je drugi ciklus citrus dijete i manje je tri kg. Jesam gladna, ali cu istrajati tih 15 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uz tebe sam NIna, možeš ti to, samo napred! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima zdrava dijeta koja može i za dojilje zove se Sonoma dijeta,koga interesuje neka malo "izgugla! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam ovo...ja ne volim dijete gde ima mnogo spremanja i prckanja oko sporeta. Kod mene je il' jedem, il' ne jedem. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se pohvalim.. Usla sam u moje stare farmerice broj 27 i bele pantalonice 38!!!! Jeeeee! To mi je delovalo kao nemoguca misija. Samo jos stomaklije da se resim i castim! t31214.gif t31182.gif t31161.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad nisam drzala dijetu,niti planiram..Ne volim da se izgladnjujem,a kamoli da ne jedem slatkise(to nam je porodicno,,bez slatkisa ne mozemo ).Ranije sam bila idealna,ni previse ni premalo kg,kad sam se porodila uzas,nisam u nista mogla da stanem !!Ali sam vremenom smrsala,pored deteta skoro da nisam mogla da jedem ,ni od sekiracije,pa problemi,pa posle leto ,a ja svaki dan se setam,jurim ,trcim ,i brzo sam smrsala,mm me nije ni prepoznao kad me video na webcam,.A POSLE opet jos jedna trudnoca,pa opet gojenje,i sad mi ostalo jos malo stomak da skinem.Moj savet je sto vise fizicke aktivnosti ,tipa sex,trcanje,bicikla,setnja,i ne opterecujte se viskom kg,i gledajte da se hranite zdravo,bez da gladujete. A evo kako vreme prolazi ja sve mrsavija a muz sve deblji... A bilo je obrnuto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se pohvalim.. Usla sam u moje stare farmerice broj 27 i bele pantalonice 38!!!! Jeeeee! To mi je delovalo kao nemoguca misija. Samo jos stomaklije da se resim i castim! t31214.gif t31182.gif t31161.gif

super,samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super,samo napred!

Hvala! Mada, kada budem isprobala one tvoje recepte za torte, vraticu se ja na staro!!! Hahahahahahaha.. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nedavno pronasla ovo,na drugom sajtu za mamice ,,moja beba``

http://www.mojabeba.rs/razvoj-i-nega/sonom...ovopecene-mame/

molim da procitate(pogotovo clanice koje imaju iskustva vec sa dojenjem) pa mi recite sta o tome mislite...hvala :)

Pročitala sam...nije napisam jelovnik, već pobrojane namirnice koje se mogu konzumirati, a to i jesu namirnice koje su zdrave i koje sam i ja jela dok sam dojila. Svakako da ti mleko neće naići od slatkiša i slaniša...Po mom mišljenju, žena dok doji ne treba da misli o dijeti i mršavljenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pročitala sam...nije napisam jelovnik, već pobrojane namirnice koje se mogu konzumirati, a to i jesu namirnice koje su zdrave i koje sam i ja jela dok sam dojila. Svakako da ti mleko neće naići od slatkiša i slaniša...Po mom mišljenju, žena dok doji ne treba da misli o dijeti i mršavljenju...

bas me je i interesovalo,zato sto nije klasicna dijeta,sa jelovnikom za svaki dan i obrok... vec namirnice,po nedeljama,sta se konzumira ,a sta ne...

bas zato sto i ja nisam za dijete tokom dojenja,interesovalo me je misljenje zena koje su vec dojile(jer znaju sta od namirnica treba unositi,sta ne)

HVALA ZA ODGOVOR,molim i ostale forumasice-dojilje da pogledaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja kad sam rodila prvo dijete dojila sam ga i kilogrami su ko ludi padali i super mi je bilo za kratko vrijeme sam dotjerala liniju, :rolleyes: a sada kad sam rodila drugo dijete :angry: o boze ko trokrilni orman mjesto da mi spadaju kilogrami oni se lijepe a i ovo dojim samo evo vec 5 mjeseci kako sam se porodila 2 kg se udebljala i kako da covjek ostane ravnodusan stim nekad su hlace bile 38 sad 42 :unsure: tesko da se mogu pomiriti stim :(:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nedavno pronasla ovo,na drugom sajtu za mamice ,,moja beba``

http://www.mojabeba.rs/razvoj-i-nega/sonom...ovopecene-mame/

molim da procitate(pogotovo clanice koje imaju iskustva vec sa dojenjem) pa mi recite sta o tome mislite...hvala :)

Meni tekst djeluje odlično... Nije uopšte dijeta, već zdrav način ishrane.

Poslije prvog porođaja sam se prilično mučila sa kilogramima, dok su poslije drugog nekako baš brzo spali, a oba puta sam dojila. Nadam se da neće biti strašno ni treći put, ali ne planiram da se totalno opustim jer dojim... Ne mislim da ne treba voditi računa o kilaži za vrijeme dojenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonoma-dijeta...ja sam je spomenula gore,par postova pre....i naravno da je to zdrav način ishrane....a što se tiče jela i dojenja...mislim da je koliko-toliko zdrava hrana u sasvim normalnim količinam i 1-2 l vode dnevnosasvim dovoljno za žene koje doje...evo ja imam još samo 2 kg viška,a dojim i to joj je glavna hrana još uvek....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA NA ODGOVORIMA,mna mama,drago mi je da se javio neko ko je to isprobao :)

u sustini,procitala sam da zena ne mora da jede ,,na normu`` dok doji,da joj je potrebno svega nekih 300 kalorija vise dnevno (a to je 2 case melka ili jogurta vise dnevno),a da samo dojenje skida dnevno cak 500 kalorija!!

ova dijeta mi se i svidela zato sto nije dijeta u klasicnom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Karolinski čaj je savrsen za mrsavljenje...

takodje svako jutro pola sata pre dorucka na prazan zeludac i uvece pre spavanja popiti 2 kasike meda i 1 cajnu kasiku cimetovog praha prokuvano u soljici vode...

ja ovo koristim evo mesec dana..tri kile su otisle :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Karolinski čaj je savrsen za mrsavljenje...

takodje svako jutro pola sata pre dorucka na prazan zeludac i uvece pre spavanja popiti 2 kasike meda i 1 cajnu kasiku cimetovog praha prokuvano u soljici vode...

ja ovo koristim evo mesec dana..tri kile su otisle :rolleyes:

kakav je caj u pitanju,gde se kupuje(cena) i mogu li da ga koriste dojilje?

to za med i cimet sam cula i probala jednom,ali mi se nije svidelo kao napitak(med i cimet kombinujem kao preventivu od prehlade)

HVALA

super za kile!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

karolinski caj pije moja mama vidim da deluje..pitacu za cenu i za ostalo sto te zanima..

ni meni se ne dopada ukus cimeta i meda ali...sklizne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.