odgovora

Objavljeno

dajte neku zdravu djetu da pokusamo ;) ;) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijeta UN - zdrava i deluje, ali se trebate pridrzavati pravila do kraja. Googlajte pa cete naci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam za tu UN dijetu. Ja se resavam da kupim onaj turboslank i nikako...a imam viska i stvarno moram da smrsam...ubise me slatkisi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajajaj , kakav turboslank, nemoj da se trujes, ako zelis ostati zdrava, moras razumeti da ne postoji nista zdravo sto ce te smanjiti za 20kg za mesec dana. To mora ici polako....Ako ne mozes kod nutricioniste, probaj tu dijetu, jedes SVE ali kombinujes pravilno namirnice, da se one ne bi lepile u masno tkivo, pa telo pocne trositi tvoj visak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijeta UN - zdrava i deluje, ali se trebate pridrzavati pravila do kraja. Googlajte pa cete naci...

Ne znam koliko je zdrava, ali radi. Vrlo brzo sam vidno smršala uz tu dijetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdrava, zdrava, ako se drzis pravila 6 meseci (3 dijeta, a 3 meseca pravilo dorucka), jer sam ja isla kod nutricioniste i odobrila je, to je bilo bolje cak id njenih predhodnih saveta da me stanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci Un? Dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kod mene je radila...ali posle mojih losih iskustava sa dijetama koje su me gojile jer nisu bile uskladjene sa mojim hormonskim poremecajima....savetujem odlazak kod nutricioniste, ipak oni pregledaju tvoj organizam i u kakvom je stanju, pa te usmere u kom pravcu da menjas ishranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cula sam za tu UN dijetu. Ja se resavam da kupim onaj turboslank i nikako...a imam viska i stvarno moram da smrsam...ubise me slatkisi...

Moja mama je koristila Turboslank i ... nista. Pa zar Bozen ne bi bila mrsavica da Turboslank pomaze!? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako: ja zimi nabacim 4-5 kg viska. Negde oko maja meseca resim (ali zaista) da smrsam. Tad izbacim hleb, slatkise, testeninu, sokove (vec poznato), inace ne veceram i za dorucak svako jutro jedem kupus salatu (naseckam kupus uvece i nosim na posao), malo parcence sira i jogurt. Leti skinem tih nekoliko kg, pa ih opet zimi vratim i tako se ja vrtim u krug, ali ne smeta mi. 

Jedini problem mi je sto svakog ponedeljka kazem sebi: "E, od danas sam na dijeti" da bi vec u utorak pojela cokoladu ili kakav kolac i tako sve do maja kad STVARNO resim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: da to radi bila bi mrsavica....

Nina , ovo sto radis ti, takodje funkcionise, pitanje je samo ko zeli koliko da skine, koji nacin, i da li ce rezultat biti dugotrajan. Recimo, meni je UN dijeta drzala kilograme 8 meseci, dok nisam ostala trudna, inace bih pocela sledeci cilkus i tako bih sada bila fit....ali i sada jedem uravnotezeno pa mi ljudi govore kao mi samo stomak raste, a ja se stanjuje, sto i jeste, sve mi visi od odece, lice skroz uze, kilogrami samo za bebca.

I vazno je da ne odgovara svakome isti rezim ishrane, i znam da smara kada kazem nutricionista, ni ja nisam dugo htela, ali sam se naterala otici kada nisam vise mogla kontrolisati hormone a zelela sam se pripremiti za trudnocu. Tako sam sa 120, sada u trudnoci manja sa 107 :) I sto je najbolje, nekako se to ne vidi, niko ne veruje da imam preko 85, cak ni dr. nije verovao dok nisam stala na vagu...valjda se visak lepo ravnomerno rasporedio + teske kosti (nikada nisam verovala da to postoji ali su mi specijalisti objasnili da ima toga i da sam medju takvima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nekog preteranog viska, visoka sam 178cm, a imam 76 kg, ali ja sam uvek nezadovoljna svojom tezinom, meni se sve nagomila u predelu stomaka, pa kad obucem farmerice, salo izadje van :blink::blink: .  Kad smrsam prvo mi se poznaje u licu i tad bas sebi licim na kostura i znam da bi vezbama problem stomaka najbolje resila ali sam previse lenja da vezbam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nekog preteranog viska, visoka sam 178cm, a imam 76 kg, ali ja sam uvek nezadovoljna svojom tezinom, meni se sve nagomila u predelu stomaka, pa kad obucem farmerice, salo izadje van :blink::blink: .  Kad smrsam prvo mi se poznaje u licu i tad bas sebi licim na kostura i znam da bi vezbama problem stomaka najbolje resila ali sam previse lenja da vezbam. 

Slusam tebe a gledam sebe...ja imam 75kg a visoka sam 175 i sav visak mi je u stomaku...ma neka mi je zadnjica i dva broja veca ali da nemam ovoliki stomak...Znas, u gradskom autobusu ponekad svercujem jer misle da sam trudna hihihi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam jedna od vas; lenja za vezbe a iznerviram se svaki put kad treba da se picnem - stomak se sresavije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas sad pijem neki caj za mrsavljenje,ala je grozan da gori ne moze da bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam nekog preteranog viska, visoka sam 178cm, a imam 76 kg, ali ja sam uvek nezadovoljna svojom tezinom, meni se sve nagomila u predelu stomaka, pa kad obucem farmerice, salo izadje van :blink::blink: .  Kad smrsam prvo mi se poznaje u licu i tad bas sebi licim na kostura i znam da bi vezbama problem stomaka najbolje resila ali sam previse lenja da vezbam. 

Ti bar imas i visinu,a ja sam metar i sumska jagoda pa imam toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas sad pijem neki caj za mrsavljenje,ala je grozan da gori ne moze da bude!

Koji je to caj??? Pomaze li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jeste cule za ono sa limunom i kiselom vodom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sa limunom i kiselom vodom??? Ja sam pila samo limun sedam dana, pa ides od jednog do sedam limuna svaki dan (samo limun iscedjen) pijes. Pokvaris zeludac i nista. :blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji je to caj??? Pomaze li?

kirkolina,pila sam ranije kapi(od njih sam dosta smrsala).Nisu ih imali pa sam uzela caj,nije los skidam kilazu pomalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Kirkoline ispila dve kutije, muka mi bilo da ga kuvam i prestala sam. Prazne se creva, ali ja sam imala bolove po stomaku i nisam se prijatno osecala dok sam ga pila. A u WC - svaki cas. :rolleyes: Znas li da sa Kirkolinom mora da se napravi pauza da se creva ne bi ulenjila?

Kako se kapi upotrebljavaju, sipaju se u vodu ili???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne pijem nikakve čajeve, ni tablete, ja samo umirem od gladi... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne pijem nikakve čajeve, ni tablete, ja samo umirem od gladi... :(

Takođe :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja ispijem jednu-dve kutije caja, ili jednu tablu kakvih kapsula i batalim, evo zeleni caj stoji svaki dan tu ispred mene, a meni je muka da podignem lenju g...u i da ga popijem. Nema nista bez muke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.