odgovora

Objavljeno

MM kaze mozes da jedes sve, sem onog sto sam vec nabrojala, ali u sto manjim kolicinama. Dakle, da prekines sa jelom dok si jos gladna. :blink:

Ja onaj moj dorucak od jutros ne smatram hranom... Jaooooo tesko meni... :o

Znaci u principu hleb je poenta da se izbaci, pa mislim da cu probati. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogle bismo sve zajedno na dijetu. Borjana nek daje predloge a mi da slusamo. Lakse je u drustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogle bismo sve zajedno na dijetu. Borjana nek daje predloge a mi da slusamo. Lakse je u drustvu.

E moze ja sutra jedem kornfleks za dorucak,samo da nam d ajos predlog za rucak i veceru :lol: :lol: da znamo sta smemo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zezas da je skinuo 30kg. Kako zeno? Pisi sve sta jedes, bas me zanima. Mogla bih da ti se pridruzim.

Mogle bismo sve zajedno na dijetu. Borjana nek daje predloge a mi da slusamo. Lakse je u drustvu.

:lol: :lol:

Jooooj, od danas dijeta! Juce sam se prejela kao slonica... <_<

Kaze mi mm da se nista ne pocinje nedeljom, pa sam ga poslusala. :P

Jutros sam jela musli. Za rucak cu pojesti jedan file oslica sa tostom, i salatu. Vazno je ne jesti poslije 19 h, a ako ste navikle uvece nesto grickati (kao ja), onda tu pomaze jabuka, narandza ili malo suncokretovih sjemenkica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlican predlog za rucak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu vam reci da je dijeta 100% delotvorna. Mm je za dva meseca smrsao 13kg, i to mu je dovoljno pa nije drzao dalje. Videcemo da li ce se vratiti, mada sada pazi da ne pretera u kolicini hrane, bez slatkisa... Ja bih vam savetovala da pijete neke dodatne vitamine, u vreme dijete. Pozz i puno uspeha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijeta sa vinom

Nije ovo loše...

Uh, dobra stvar, a pritom volim vino...

Ja sam uz ovu dijetu 15-dnevna dijeta smrsala 6 kg (nisam se bas striktno pridrzavala), ali me sada mm nagovara da probam sa izbacivanjem "losih" namirnica. Ako to ne urodi plodom, ja cu ponovo na ovu dijetu, najbolje kod nje je sto traje samo 15 dana, a kilogrami se ne vracaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja dijeta : IZBACITI VECERU :D Ne jedem nista posle 19h .. i za 2 nedelje sam smrsala koj kg :D sad imam 60kg ...i bar jos 5 da skinem i guzu i stomak da smanjim da ne "kipim" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Mirka moja to je ona silna nutela i plazma. Al sta ces kad volis, zar ne. I ja volem mnogo da jedem,mmmmmm.

Borjanice ova dijeta mi se bas svidja i svecano sam obecala da pocinjem od ponedeljka. Javicu da li sam odrzala obecanje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjanice ova dijeta mi se bas svidja i svecano sam obecala da pocinjem od ponedeljka. Javicu da li sam odrzala obecanje :P

Super, nadam se da ces imati lijepo iskustvo sto se tice ove dijete. Mene je sprijecilo samo to sto cu sledece sedmice postiti, ali ako ovo moje cudo od izbjegavanja tjestenine, slatkisa i ostalog, ne upali, poslije Vaskrsa krecem na tu dijetu.

Ja sam odusevljena- prvih par dana mi je bilo nezgodno, ali se poslije organizam navikao, da mi je bilo bas neobicno kada se dijeta zavrsila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve se to da izdrzati, evo i ja krecem od ponedeljka na tu djetu, samo da pitam Borjana, jesi ti drzala samo 15 dana ili vise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve se to da izdrzati, evo i ja krecem od ponedeljka na tu djetu, samo da pitam Borjana, jesi ti drzala samo 15 dana ili vise?

Ova dijeta se ne preporucuje drzati duze od 15 dana. Ako nisi zadovoljna rezultatima, odn. ako zelis jos vise smrsati, ti je mozes ponoviti kroz koji mjesec. Ja sam je htjela ponoviti poslije vise od pola godine, ali sam tada ostala trudna...

Nego, da se pohvalim, smrsala sam 3 kg!!! 2d1e1c347b235a9b9888453f3cba561f.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova dijeta se ne preporucuje drzati duze od 15 dana. Ako nisi zadovoljna rezultatima, odn. ako zelis jos vise smrsati, ti je mozes ponoviti kroz koji mjesec. Ja sam je htjela ponoviti poslije vise od pola godine, ali sam tada ostala trudna...

Nego, da se pohvalim, smrsala sam 3 kg!!! 2d1e1c347b235a9b9888453f3cba561f.gif

Jesi ti vec na djeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, da se pohvalim, smrsala sam 3 kg!!! 2d1e1c347b235a9b9888453f3cba561f.gif

b010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se i ja pohvalim nakon prvog kruga UN dijete smrsala sam 4kg, u ponedeljak sam krenula drugi krug i jos 1kg manje, a od sutra mi se pridruzuje i mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Boki i Mian, samo napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi ti vec na djeti

Jesam, na ovoj sto mi je mm predlozio.

Hvala cure na podrsci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas pocela 15 -to dnevnu dijetu. Prvi dan je dobro prosao, idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nakon 1,5 meseca skinula 6kg i prekinula sam sa dijetom.

Zadovoljna sam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, moram da pitam, čisto iz radoznalosti! Kad dođete do vodenog dana, kako izdržite, kako funkcionišete tog dana? Ili ga jednostavno izbacite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, moram da pitam, čisto iz radoznalosti! Kad dođete do vodenog dana, kako izdržite, kako funkcionišete tog dana? Ili ga jednostavno izbacite?

Ko bi to izdrzao :huh: samo ga preskocim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ubi klopa za Uskrs, maaaajko mila, ubicu se :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ubi klopa za Uskrs, maaaajko mila, ubicu se :o

Jesi li uspela nesto sa onom 15-dnevnom dijetom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzala sam ovu dijetu i apsolutno mi nije odgovarala, za mesec dana jedva 4 kg, a svi pricaju kako se sa tom dijetom skida kilaza strava i po 20 kg...

ja sam vise za neku vrstu nutricioniste. U trudnoci sam se ugojila 25 kg i skinula sam 27 kg, sada sam se opet malo ugojila (to malo nazivam do 5 kg), al Boze moj zima je bila i vise krka, ali to mi je ok tu sam negde kao i pre...

Ispisacu vam dijetu koju sam ja dobila od nutricioniste, ako zelite, meni je ok... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.