• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la Tangerine · Objavljeno
      Drago mi je da ste uspeli. <3 Mnogo je lakše ovako.  Ja sam prestala da pišem otprilike kad sam položila za savetnicu, a ako imaš bilo kakvih nedoumica, piši u inbox. 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la KikaC96 · Objavljeno
      @Macka nemoj da brines zbog toga sto sisa palac. Meni je E jedno vreme sisala palac isto je imala 4, 4 ipo meseca. Pa je prestala sama od sebe.   
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Analim · Objavljeno
      Macka, i meni se dešava da mi grudi budu kao kamen ako Mila duže spava, ali ona sve to posisa prvom prilikom. A ona ima 8 i po meseci. I to je u poslednje vreme navukla mleko, jer je češće noću sisala. Kad bude jedno vreme bolje spavala, mleko će se smanjiti. Samo pripazi da ne dobiješ mastitis. Prati da li su grudi na nekom mestu jako crvene, bolne ili imaš temperaturu zajedno s tim. Ja nisam imala takvih problema, ali često mi budu prepune.  Tangerine, ne bih da grešim, ali mislim da Macka nije trudna. Vec samo piše u ovu grupu, jer nema dovoljno postova da piše u drugu grupu. 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Tangerine · Objavljeno
      I već si trudna opet? To je divno, ja po dve godine nisam mogla da ostanem u drugom stanju i to je bilo koincidentno s dojenjem i izostankom ciklusa/ovulacije.  Možeš da ga dojiš u snu, ne moraš ga buditi. A nije mu neophodno da sisa, može i da preskoči, samo što je noćni podoj esencijalan za održavanje laktacije. Na zapadu trudnice koje doje čak i izmlazaju mleko da bi imale zalihu ako im se u nekom trenutku smanji količina, ali to ne bih preporučila nikom. Meni je tandem bio neostvarena želja posle drugog porođaja, tako da sam sad uprkos svim neprijatnostima (bol, averzija), tu želju ispunila. Ti nemaš ni bol ni averziju kad beba siki?
    • Budjenje nocu
      Započeo/la Sandra sanja · Objavljeno
      Moja beba ima 6meseci i 3nedelje,do 5 meseca spavala je celu noc od 21h do  05h budi se sisa ili pije na flasicu(jer sam je i dohranjivala) i nastavi do 08h.Sada se budi nonstop na svaki sat ili dva,ne sisa ne pije mleko nocu,to je prestala sa nedelju dana sama.Probala sam da joj dam i mleko sada nocu nece,nekad pije malo vode,ako sastavimo 2 sata sna nocu super smo.Neznam sta da radim pomagajte.
  • Teme