Kompjuterske igre

odgovora

Objavljeno

Dvoumila sam se da li da postavim temu ovde, ako sam pogrešila, molim administratore da je premeste.

Ja sam ranije smatrala da su kompjuterske igre čisto gubljenje vremena, međutim predomislila sam se! :rolleyes:

Trenutno igram Pandorinu kutiju po treći put, to mi je definitivno omiljena igra. Igrala sam je i dok sam bila trudna i baš mi je pomagala da se opustim. Nemam baš puno vremena, ali skoro svakog dana rešim po jednu-dve slagalice.

Da li vi igrate neke igrice na računaru? Da li uopšte imate vremena za tako nešto i kakve igre volite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoumila sam se da li da postavim temu ovde, ako sam pogrešila, molim administratore da je premeste.

Ja sam ranije smatrala da su kompjuterske igre čisto gubljenje vremena, međutim predomislila sam se! :rolleyes:

Trenutno igram Pandorinu kutiju po treći put, to mi je definitivno omiljena igra. Igrala sam je i dok sam bila trudna i baš mi je pomagala da se opustim. Nemam baš puno vremena, ali skoro svakog dana rešim po jednu-dve slagalice.

Da li vi igrate neke igrice na računaru? Da li uopšte imate vremena za tako nešto i kakve igre volite?

Pandorinu kutiju bih igrala svaki dan.Volim point'n'click avanture.Sada nemam vremena.Igrala sam Syberiu 1 i 2,Secret files 1 i 2,Sinking Island,Next...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam ima FB nalog volela sam da igram samo jednu igricu. Znam smejacete se, ali bila sam fanatic Biotronic-a. I to sam bila prva od svih friends na fejsu,obozavala sam tu igru ali eto otkad sam ukinula FB ne igram nista...

Sad lecim zivce ovde na forumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaahhaa leci zivce na forumu :lol: :lol: :lol: jao seceru hahhaha

Volim da igram igrice.. Obozavam SIMS 2,3 :D E kako smo uzeli novi lap top mm je sa starog sve izbrisao a na novi nisam mogla da igram jer nesto zezala graficka.. E posle je mm poceo da igra COMBAT ARMS , i ja videla da je online i trazila i meni da ubaci tu igricu ... I tako ... Pucnjava koju sam oduvek mrzela sad je rado igram .. Polako se ucim i sve sam bolja i bolja... :)

E da, volim i "need for speed" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaahhaa leci zivce na forumu :lol: :lol: :lol: jao seceru hahhaha

Pucnjava koju sam oduvek mrzela sad je rado igram .. Polako se ucim i sve sam bolja i bolja... :)

Dala si mi ideju, instaliraću i ja neku pucnjavu i to ću da igram kad sam besna! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SIMS 2,3

Lara Croft

CSI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze neko da mi da ispravne linkove za SIMS, koji god deo posto nisam igrala nijedan a bas bih volela i za igricu SINGLES 2 TRIPLE TROUBLE ?

wlw-510YQC.jpg

:) PLEASE

KOJI GOD DA SKINEM ZA SINGLES NIJE ISPRAVNO :( I TRAZE MI ORIGINAL CD... SKIDAM PREKO UTORRENTA I JDOWNLOADERA... PRVI DEO IMAM ALI DRUGI JE MNOGO BOLJI :( POMOOOOOOOC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo preko cd -a ... nE MOgu ti pomoci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SKINULA SINGLES!!! JUPIIIIIII :D

DAJ MI SAMO NAZIVE AKO ZNAS DELOVA SIMS IGRICE DA SKIDAM :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sims pet. sims night life , life stories , jer na to mislis ?? '

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sims pet. sims night life , life stories , jer na to mislis ?? '

DAAAA... :) HVALA... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) ima ih jos puno ali ne mogu da se setim ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja obožavam point'n'click igrice. Pandorinu kutiju nisam igrala. Igrala sam Syberiu 1 i 2. Sinking Island sam počela, ali sam odustala. igrala sam sve delove CSI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela uz supruga da igram Heroes of Might and Magic 3....

Super je igrica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela uz supruga da igram Heroes of Might and Magic 3....

Super je igrica...

I ja to volim! Igrala sam trojku, čak mi se i četvorka dopala, ali zato petica nije. Nekako se nisam snašla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nista ne igram od igrica... ne privlaci me uopste a i nemam vremena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја свакоме од он-лајн игрица препоручујем www.travian.rs

Заразна и скроз супер игрица, ако неко хоће да почне нека ми се јави због саветовања ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heh travian...ja sam igrala jednu sezonu,a mm dve. umalo se ne razvedosmo zbog traviana :lol: super igrica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad ih nisam igrala, pa sam pre par godina igrala online jamb.

Kad je krenulo da uzima maha i da ja non stop zevam u komp - obrišem nalog...

Ništa posle toga...

Sad sam ovih dana malom počela da igram NFSpeed, al posle dve vožnje mu se ne sviđa... Dosadio mu je moj notebook... :)

Inače mi je sa 4,5 meseca prvi put isčupao tastre na njemu... Tad sam radila od kuće... Pa samo nekad zajedno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sims 1,2,3

csi,

gamehouse

nfs

Sad nemam puno vremena,pa ih slabo sad i igram.

I da,na fb igram millioner city,

Nekad sam sa mm igrala pes(fudbal),ali sad pametnije koristimo slobodno vreme kojeg imamo malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze neko da mi da ispravne linkove za SIMS, koji god deo posto nisam igrala nijedan a bas bih volela i za igricu SINGLES 2 TRIPLE TROUBLE ?

wlw-510YQC.jpg

:) PLEASE

KOJI GOD DA SKINEM ZA SINGLES NIJE ISPRAVNO :( I TRAZE MI ORIGINAL CD... SKIDAM PREKO UTORRENTA I JDOWNLOADERA... PRVI DEO IMAM ALI DRUGI JE MNOGO BOLJI :( POMOOOOOOOC

Kazi mi,molim te,sa kog sajta si skinula singles? jel to nesto na foru simsa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno obradjujem farmu na fb :D

igrala sam need for speed, neke male igrice, cisto da se iskljucim

a obozavala sam Croc The Legend of the Gobbos, ali je sad nikako ne mogu skinuti sa neta

I volela sam pandorinu kutiju, koju takodje pokusavam nabaviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve koji vole sims a imaju fb profil evo lin za sims link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.