Opasno

odgovora

Objavljeno

E svasta bas me cudi za ovo sto kazes za zlatiborce,prvi put cujem,ko bi rekao.LJudi zive u zdravoj sredini,hrane se zdravo,kako oni to kazu mada za mene prsuta,slanina,kajmak,nikako ne moze biti zdravo.Mislim da su namirnice sa najvise emulgatora konzervirana jela,kobasice,pastete.Bas mi je dr u trudnoci rekao da to nikako ne jedem cak moze da steti bebi,ako bi svakodnevno konzumirala.Slobodno i dalje uzimaj proizvode,znam provereno da tu nema prevare.t2032.gif

imam prijatelje koji su sa zatibora i znam da uvek pricaju kako je ogroman procenat ljudi sa rakom tamo...e da li je zbog prsute ili ceg kod , daleko bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije baš tako. Ima da se kupe namirnice bez aditiva i konzervansa. Treba obraćati pažnju, čitati deklaracije.

Prvo moram kod oftamologa, cim ugrabim vremena, pa cu da citam deklaracije. Nista ja ne vidim tako sitno :D

Sve je zagadjeno manje ili vise. Kakav tek vazduh disemo? Da li brinemo da cemo ziveti 80 ili 50 godina? Hmmmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa daj da vidimo taj video? ne mislim na brenu vec o kodeksu alimentarijus...

Hocu Secerko,stavicu da pogledate tj odslusate.Trenutno imam neke stomacne probleme pa nisam u prilici. Cim pre evo me :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo moram kod oftamologa, cim ugrabim vremena, pa cu da citam deklaracije. Nista ja ne vidim tako sitno :D

Sve je zagadjeno manje ili vise. Kakav tek vazduh disemo? Da li brinemo da cemo ziveti 80 ili 50 godina? Hmmmm....

slazem se i sa tobom...narocito u srbji gde je zemlja toliko zagadjena uranijumom, oni mi u prodavnici prodaju maglu o bioloskom....kako?!?!!

ma sad bih se preselila na kubu, i zivela polu gola i bosa na plazi uz muziku 24/7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu Secerko,stavicu da pogledate tj odslusate.Trenutno imam neke stomacne probleme pa nisam u prilici. Cim pre evo me :D

ajde ajde taj kodeks alimentraijus mi zvuci nesto kao zeitgeist. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da stavi sliku te piramide od codeks alimentarijus-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se i sa tobom...narocito u srbji gde je zemlja toliko zagadjena uranijumom, oni mi u prodavnici prodaju maglu o bioloskom....kako?!?!!

ma sad bih se preselila na kubu, i zivela polu gola i bosa na plazi uz muziku 24/7.

Zato ja dete hocu da zenim na Barbadosu :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da stavi sliku te piramide od codeks alimentarijus-a?

Ovako nekako

CODEX-3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala phoenix!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Covece, do pola noci sam ostala budna zbog ovoga.

Hvala ti, Baco! Ja inace ne pratim nista sto se tice ove zemlje, ali tek sad vidim koliko to moze da me kosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Covece, do pola noci sam ostala budna zbog ovoga.

Hvala ti, Baco! Ja inace ne pratim nista sto se tice ove zemlje, ali tek sad vidim koliko to moze da me kosta...

slobodno od sad spavaj :lol: ....ova prica je stara....to je treabalo i sa gripom da se desi prosle godine...ako te interesuju inace vise te manipulacijame "velikih" ljudi samo odgledaj sve videe na youtue pokreta zeitgeist..u svakom slucaju smo se mnogo nakotili i satro zemlja ne moze da nas izdrzi....a ja mislim da ce priroda mnogo pre da nas sutne sa planete i bez emulgatora i konzervanasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ja dete hocu da zenim na Barbadosu :lol::lol::lol:

pametno!!!! :lol:

ja cu za pocetak da odem na peloponez , zasadim par maslina i udisem more svakog jutra...pa cu za dalje da vidim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OT... nacicemo mi Luki zensku tamo...kao nasu, ako Lea nece na Barbados!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na mom profilu na fb sampostavila isto sve o emagulatorima jos pre par mesaeci NIKO NIJE PROCITAO!iako samnapisala da toplo preporucujem

IZNENADILA SAM SE KAD SAM VIDELA DA JE I SECER U TOJ KATEGORIJI...uzas

poenta je da vise nista nije zdavo,cak ni ona cvrljiva kjabuka sto otpadne sa drveta.treba se paziti,ali imam utisak da je to borba sa vetrenjacama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako nekako

CODEX-3.jpg

HVALA i ja sam se pitalakako to izgleda i pocela da zagledam namirnice u svomfrizideru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo moram kod oftamologa, cim ugrabim vremena, pa cu da citam deklaracije. Nista ja ne vidim tako sitno :D

Sve je zagadjeno manje ili vise. Kakav tek vazduh disemo? Da li brinemo da cemo ziveti 80 ili 50 godina? Hmmmm....

trudimo se da stignemo do 50,posle cemo lako! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slobodno od sad spavaj :lol: ....ova prica je stara....to je treabalo i sa gripom da se desi prosle godine...ako te interesuju inace vise te manipulacijame "velikih" ljudi samo odgledaj sve videe na youtue pokreta zeitgeist..u svakom slucaju smo se mnogo nakotili i satro zemlja ne moze da nas izdrzi....a ja mislim da ce priroda mnogo pre da nas sutne sa planete i bez emulgatora i konzervanasa.

Nije mi bitno da li je prica stara ili nova. Mene vise brine sto preko 20% u ovoj zemlji je nepismeno. Lako se manipulise sa nepismenim i neinformisanjim ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi bitno da li je prica stara ili nova. Mene vise brine sto preko 20% u ovoj zemlji je nepismeno. Lako se manipulise sa nepismenim i neinformisanjim ljudima.

ODLICNO RECENO!!!!! neobrazovane je lako ubediti u sve...ovde jos i u kombinaciji sa nemastinom.....idealno tle za manipulacije svih vrsta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam devojke ali mene stres ubi, lako cu za emulgatore i konzervanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi bitno da li je prica stara ili nova. Mene vise brine sto preko 20% u ovoj zemlji je nepismeno. Lako se manipulise sa nepismenim i neinformisanjim ljudima.

Stara prica jer ima ih jos milion na koji nacin oni nas truju. Za milion ne znamo niti cemo ikad znati. Na nekoliko godina ce se verovatno otkriti da sve ono sto je bilo biolosko u stvari otvor ili nesto na tu foru. Veliki su to igraci svetska zdravstvena organizacija,svetska trgovinsta organizacija (usko povezana sa organizacijom kodeks alimentarius) i slicni... Sto neko gore rece borba sa vetrenjacama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam devojke ali mene stres ubi, lako cu za emulgatore i konzervanse.

Hajde ti lepo na 'terapiju' na temu psihologija da vidimo koji tebe stres ubi....

Stara prica jer ima ih jos milion na koji nacin oni nas truju. Za milion ne znamo niti cemo ikad znati. Na nekoliko godina ce se verovatno otkriti da sve ono sto je bilo biolosko u stvari otvor ili nesto na tu foru. Veliki su to igraci svetska zdravstvena organizacija i slicni... Sto neko gore rece borba sa vetrenjacama.

Aha! Jesi u pravu. Zato ja nikako da odem kod oftamologa. Dzabe mi sto sam pismena kad ne vidim da citam :lol:

Mm i ja smo imali fazu kada smo puno pricali o nestanku nafte kao energetskog cuda. Tako da znam o cemu pricas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha! Jesi u pravu. Zato ja nikako da odem kod oftamologa. Dzabe mi sto sam pismena kad ne vidim da citam :lol:

Mm i ja smo imali fazu kada smo puno pricali o nestanku nafte kao energetskog cuda. Tako da znam o cemu pricas.

nemoj da se brines za naftu...Grcka je ima u ogromnim kolicinama, ali ameri ne daju da se po tom pitanju ista radi....eto opet jedna od igri velikih igraca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj da se brines za naftu...Grcka je ima u ogromnim kolicinama, ali ameri ne daju da se po tom pitanju ista radi....eto opet jedna od igri velikih igraca....

Igra ili ne, svakim danom sam sve bliza onoj mojoj ideji da prodam sve i da odem u planinu da cuvam ovce. Savremena civilizacija je sh.t. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.