Bolovi u nogama

odgovora

Objavljeno

Drage forumasice, zanima me da su li neke od vas imale ili imaju problem sa neprestalnim bolovima u nogama nakon porodjaja.

Evo vec je skoro tri meseca proslo od mog porodjaja i umesto da uzivam bezbrizno sa mojom bebicom,ja svakodnevno kukam kako me bole noge. Neki kazu da je to zbog hormona u periodu dojenja...ne znam. Otprilike vec dva meseca imam taj problem i sad vec pocinje jako da me nervira. Ponekad mi lici na upalu misica... a ujutru kad ustanem (bebica mi celu noc spava vec duze vreme :rolleyes: ) imam osecaj kao da sam citavu noc stajala na visokim potpeticama,jedva hodam. Pri tom,ja se niti previse zamaram niti previse lezim... Ne znam nikog ko je imao takav problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da i na ovom forumu nema nikog sa ovim problemom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesi išla kod lekara????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesi išla kod lekara????

nisam <_< ,nakanjujem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na linku... Odlucila sam ipak zakazati kod doktora...Ovo me sad izludjuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li imala prolem sa oticanjem nogu u toku trudnoce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li imala prolem sa oticanjem nogu u toku trudnoce?

Moj odgovor bas kasni.... Nisam dugo isla na forum.... Nisam imala oticanje nogu u trudnoci. A sad mi je doktorica prepisala magnezijum,mada nista nije bolje... Izgleda cu imati te bolove dok dojim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li imala prolem sa oticanjem nogu u toku trudnoce?

Meni su oticale noge u devetom mesecu, posle porođaja su me dva meseca bolele noge kao da stojim po čitav dan. Nisam išla kod lekara i prošlo je. Uveče kad uspavam dete znala sam da podignem noge na zid na deset minuta, posle mi mm izmasira stopala, preko noći se umiri i lepo spavam.... Danju je baš bilo neprijatno, od podne bolele baš baš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.