Udaja

odgovora

Objavljeno

Zasto svi kazu ne udaji se,imas vremena,mlada si itd...Vecina mojih vrsnjakinja se kaje ,a ja ne vidim nista lose u tome ukoliko si nasao ono sto trazis.A ima ih i par koje su zaista srecne u svojim brakovima i imaju bebe.One kazu da im je zivot tek sad dobio smisao i da je zabluda da je brak nesto nalik onom ''zarobices se'' :rolleyes:

Ja sam se udala nakon sto sam napunila 21.i evo sad cekamo bebu i super nam je. Jedino nam je svekrvica malo umesala prste na pocetku ali sada je daleko od mene i super mi je. Vazno je samo da je on onaj pravi. Ja sam nekako to osetila i posle par meseci zabavljanja odlucili smo se na zajednicki zivot i za sad nema problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se evo udala u 21.. Sad ce i bebce, i super :)

Sta bre fali da se zena mlada uda :) Evo moja mama ce u 41. postati baka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirjana ti si za temu 'prerana udaja' :P .........u tim godinama kada si ti počela da 'bereš trešnje',ja sam se igrala barbikama :P

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, zenske, ja se sutra udajem :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Ne želim da vam se ostvare sve želje jer onda više nećete željeti....

ni svi snovi jer onda više nećete sanjati....

želim da vam se ostvari onoliko koliko je dovoljno da budete srećni.... "

Happy_Married_Couple.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, zenske, ja se sutra udajem :D :D :D

Tamara, neka je sa srecom i da uzivate u ljubavi svaki dan :wub:

Filipa, prelepa "fotkica"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, zenske, ja se sutra udajem :D :D :D

Tamara, čestitke od srca!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, zenske, ja se sutra udajem :D :D :D

SVE NAJBOLJE!ISKRENE CESTITKE ,LEP PROVOD SUTRA SVIMA I GODINE SRECE I IZOBILJA (U SVEMU) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se u Aprilu ove godine. MM nije hteo da pravi bebu dok smo nevencani jer je vernik.Tako da je on bio za obavezno crkveno venčanje. A ja sam pravnik i htela sam u opštini jer sam želela da svi imamo isto prezime...i da on ne mora da priznaje bebe koje se nadam da ćemo dobiti i da bude žurka i svi naši prijatelji i cura u belom :) ali naravno sve su ovo neke nesuštinske stvari. Suština je ljubav i razumevanje...bez toga ni jedan papir ne vredi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom mužu su danas rekli kako se prerano oženio...sa 28 godina?!!! I bio je i komentar, eto ja imam poznanika ima 38 a još ne razmišlja o ženidbi :blink: :blink: :blink: Meni je to bezveze, pa mislim da je bolje da sad trčkamo za mališanima nego sa 50...tad već treba da počnemo da razmišljamo o unucima a ne o bebama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom mužu su danas rekli kako se prerano oženio...sa 28 godina?!!! I bio je i komentar, eto ja imam poznanika ima 38 a još ne razmišlja o ženidbi :blink: :blink: :blink: Meni je to bezveze, pa mislim da je bolje da sad trčkamo za mališanima nego sa 50...tad već treba da počnemo da razmišljamo o unucima a ne o bebama.

Koji idijotizam... Pa i moj se sa 28 ozenio...

To moze samo da kaze neko ko zna da se nece ozeniti pre 40ete ili uopste nema nameru da se zeni...

Ma veruj mi, svi bi se oni pozenili i sa 20, samo da su nasli prave zene.... Nego nema njima, pa si ti sad glup sto si... Misliiiim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala sa 27 godina :) taman za mene, hehehe a moj suprug sa 38 godina. Nisam protiv rane udaje, cak sta vise sve moje drugarice su se poudavale sa 20-tak godina (i mogu reci da sam im bas zavidela) i bilo im je ekstra prvih 5-6 godina a sada, nazalost malo njih je ostalo u tom braku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala sa 21 godinu,i nisam se pokajala,pre toga smo se bili zajedno 2 godine,a posle dve godine braka je dosla beba,i to tek kad smo bili sigurni da je pravo vreme.

Mislim da svako treba da zna kad je sprema za brak...nije bitno sta drugi misle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala sa 23. sveze napunjenih :), a mm je 7.12. napunio 21 :lol: :lol: :lol:

Znali smo sta zelimo ziveli smo vise od godinu dana zajedno, to je prosto bio prirodan nastavak nase veze, mi smo hteli bebu, sad jedva cekamo da stigne i mislim da je to individualno, neko je spreman na brak sa 20, a neko nije zreo ni sa 50... Nema pravila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

udala sam se sa 18 i ne zalim...sve sto zelim mozes samo da bude onaj pravi...i ja se nadam da ce moj muz do kraja zivota biti onaj pravi...od moje 16 godine se zabavljamo i od tada do sada smo nerazdvojni...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala sa 23. sveze napunjenih :), a mm je 7.12. napunio 21 :lol: :lol: :lol:

Znali smo sta zelimo ziveli smo vise od godinu dana zajedno, to je prosto bio prirodan nastavak nase veze, mi smo hteli bebu, sad jedva cekamo da stigne i mislim da je to individualno, neko je spreman na brak sa 20, a neko nije zreo ni sa 50... Nema pravila...

Hehe,mm je mladji od mene 3 godine,ja imam 26-on 23 :) Ni sa kim nisam bila srecnija nego sa njim sada,a zreliji je od vicine starijih momaka :-D Kao sto si rekla,nema pravila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja verujem u brak,i mislim da za brak,(=ljubav,razumevanje...) ne moze biti ni prerano i prekasno...za decu mozda moze biti kasno,otkuca ti bioloski satic i onda ti hoces a ono ne moze,ili prerano dobijes dete a posto si i sam dete,onda ga das mami ili svekrvi da se zanimaju,jer ti ne znas bas najbolje sta ces s njim...nisam ni za to...ali za brak,pravo vreme ne postoji,to jednostavno ili uspe ili ne....npr.moje iskustvo je: mm i ja smo isto godiste,prvo smo bili samo drugari,upoznali smo se u drugom srednje,sa 17,on meni prvi i jedini,ja njemu prva i jedina...divna,divna iskrena i cista ljubav koja je svakom sledecom godinom bivala sve jaca i ozbiljnija(ono prodje zaljubljenost,malo splasne strast ali ono kljucno za dobar brak postane jace-prava ljubav i razumevanje,prijateljstvo)...posle osam i po godina ozbiljne veze(bez pauza,prekida,bez i jedne jedine svadje)zajedno smo izasli iz puberteta,sazreli,porasli...logican sledeci korak je bio brak,vencali smo se 2006,malo me je brinulo samo to da se brakom ne pokvari dobra veza,ne-bilo je jos bolje i idealnije...pa sam pozalila sto se nisam udala malo ranije :)...posle dve godine divnog braka logicno je bilo i dete...2008 sam zatrudnela,2009 rodila Lanu...evo sad ce joj dve...i nista se nije promenilo, a evo iza nas vec vise od 12 godina...tek sa detetom se nesto tek malo promeni,ne znam tacno ni sta,valjda samo to sto vise nismo najbitniji mi nego ona pa je sad brak na visokom drugom mestu,ali dobro mu je tamo,sad se ponekad i posvadjamo-malo ;) i to samo zbog deteta i da bi njoj bilo dobro,cak je i malo zanimljivije :P ...i eto,nasa idila jos traje,i valjda ce da potraje...nekako, mogu da nas zamislim za jedno 30-40god.zajedno,matore,sa unucima...ali zajedno!!! Valjda je onda to,to ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lanina mama lepo receno.

Ja sam se udala sa 27, mm 5 vise... vencali smo se nakon 3g zabavljanja i oboje mislimo da smo trebali ranije da se uzmemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lanina mama--- diiivnoo :wub:

matchica... Bolje da nista ne komentarisem.. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upssss ja krenula da ispravim sta sam omasila u kuckanju :):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi,taman komentarišem kako si joj lepo rekla!!!

mada,mozda i mene drze hormoni pa smo na istoj talasnoj duzini :P

Hehehehehehehehehehee :lol: :lol: :lol: :lol: Moguce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se sa 20 godina a poceli smo se zabavljati kada je meni bilo 17 a njemu 19 godina!Kada se sve to sabere ukupno smo zajedno 10 godina :blink::blink: .....

Tek kada ovako napisem shvatim koliko je to :D!!!

Ne zalim....Nikako...Posle puno uspona i jos vise padova u zajednickom zivotu mi smo zajednickim snagama iztrajali,a nadam se da cemo trajati jos dugo dugo dugo,ali, da nije bilo ljubavi,t.j. da je nema to ne bi bilo moguce!

Ni kod mene ne pije vodu stavka "zajedno smo zbog dece" jer ipak mislim da je bolji dobar razvod nego los brak,upravo zbog dece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesi li sad udata?

Da naravno da je udata skracenica MM kod nas ovde znaci MOJ MUZ!Eto da te malo uputim da bi lakse iznosila svoj stav!p0215.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure::blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem bebuD.Uzivaj Milky,a za ostalo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.