Udaja

odgovora

Objavljeno

Ja sam dan pred svadbu krenula da zovem rodbinu da ima kazem da je svadba otkazana!!!! Kao sto vidite, nije ali tada nisam bila trudna pa se nije moglo pripisati hormonima! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D moj muz i ja se zabavljali cetri godine i onda vencali,tacnjije prvi put bili zajedno 1998 nesto malo,onda se nismo ni culi,ni videli godinama,sudbina nas spoji 2004 i 2007 se vencali a januara 2008 dobili slatkog decaka.......to je sudbina i ljubav koja ce trajati :wub:

slicna prica.samo sto smo se muz i ja zabavljali 5 god,pa se razisli na 10,i posle svih tih god posle 2 susreta,sam se ja doselila kod njega i posle 3 meseca ostala u dr.stanju.sad imamo sina od 6meseci i stalno,medju sobom"kukamo"kako smo sve ovo trebali pre 10 god da uradimo.ali eto sudbina je zamislila drugacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He, he, he.... Vi ste sve nas presli! Dugo vam je trebalo da skontate da ste jedno za drugo ali.... NIKADA NIJE KASNO! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cesto se desava to da se ljudi opet smuvaju posle nekoliko godina.

Nasli su se oni odmah, ali nisu pronasli jos sebe, ili nisu bili spremni za vezivanje, niti su shvatili da je to to...pa posle kad se opt sretnu, onda im sve bude jasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedino ako nemas papir lakse ti da odes hahaha.....

naravno!!!!!!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.... a sudbina je htela da se nas bebac rodi bas 7.novembra na godisnjicu pocetka nase veze....

he he, nije ni moj termin daleko od toga, ako se porodim 7 dana ranije, bice to jos jedan razlog da kazem Plod nase ljubavi, rodjen na nasu godisnjicu :)

bilo bi lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i muž smo bili zajedno 2 godine pre nego što smo se venčali. U braku smo 2,5 god. Imala sam 30 god. kada sam se udala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitah vase izjave...sad jos vise verujem u sudbinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muž i ja zabavljali smo se 9 godina, od moje 16. a njegove 20. :)

Vjenčali smo se u julu prošle godine, a evo sad čekamo i bebicu :)

Ma ljubav je čudo i ne žalim ni za čim (za sad) :)

Mislim da sam proživila šta sam htjela i mogla, studirala, imala ljubav uz sebe, zajedno smo prošli toliko toga i toliko nas toga vezuje, da ne vidim ni jedan razlog protiv što sam se udala u 25. godini :)

Kao i većina vas, dan pred svadbu panika, frka, zašto i kako ostaviti roditeljsku kuću, kako ću se snaći u braku, ma 1000 pitanja bez odgovora i već smišljala da pobjegnem, da ne bude svadbe, ali kad je osvanuo taj dan "D", ma sve je bilo kao iz bajke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radili smo u istoj firmi ali nikada nismo ni posmislili da cemo biti zajedno.Bili smo kolege,drugari,cak mi je stalno pricao njegove dogodovstine,pa kako je bio nestasan,neveran itd. Pre njega imala sam vezu od 5 godina a on od 10.Ja raskinem sa deckom on sa devojkom posle dve nedelje.Raskidi su bili potpuno nezavisni tj.niko nije uticao ni na ciji.Nismo cak nesto ni bili u kontaktu kada se to desavalo.I tako,ne znam ni sama kako,mi se culi,videli se,isli na pice i na tome ostane.Posle 2 meseca opet tako i smuvamo se.Ljubav planula,otkacili oboje jedno za drugim.Posle godinu i po pocnemo da zivimo zajedno i odmah sam zatrudnela.Nismo jos vencani ali,doci ce i to.Treba da se porodim za 3 nedelje i jako smo srecni zajedno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se zabavljali 16 godina. Vencali smo se dok sam bila u devetom mesecu,zbog papirologije,nekako mi bilo bljak da ide u opstinu da priznaje dete posle toliko godina. Sad u januaru smo se vencali u crkvi i krstili nase cedo,bio joj je prvi rodjos. Bila je festa za pamcenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala u 20-oj godini, znali smo se 6 meseci, i tap! Uze smo se! Bas nam je lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo zajedno četiri godine, od toga tri živimo zajedno a u braku smo godinu i sedam meseci! Venčali smo se samo u opštini a sada planiramo i u najlepšoj crkvi Lazarici, dok se ne rodi beba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dugo zajedno. Verili smo se u novembru, odmah sam presla kod njega i odmah ostala trudna. Za nekih mesec dana i na papiru postajem gospodja. :D :D :D U svojih 24 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najlepšoj crkvi Lazarici, dok se ne rodi beba!

Ja sam se krstila u Lazarici. Fakutet mi je bio u KŠ par godina pa sam iskoristila da se tamo krstim... Predivna Crkva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...najlepšoj crkvi Lazarici, dok se ne rodi beba!

Ja sam se krstila u Lazarici. Fakutet mi je bio u KŠ par godina pa sam iskoristila da se tamo krstim... Predivna Crkva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavljali smo se skoro dve godine. 20.05.2007 smo se venčali u opštini a nakon dve nedelje 1.06 i u Crkvi kada smo organizovali venčanje i svadbu iz naših snova :) Tada smo i počeli da živimo zajedno... sa mojih 30 godina ;).... taman :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upoznali smo se na moru pre 12 godina, zabavljali smo se 7 godina, potom se venčali, ja sam imala 26, on 30, u braku smo skoro četiri godine, i sada imamo malu princezu od 5.5 meseci. Lepo nam je i volimo se puno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznavali smo se godinu dana, zabavljali se 3 i po god, napravili bepca i sada smo 7 meseci u braku.. Znaci sveze peceni.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavljali smo se 3 godine,i vencali u crkvi 22.09.2007. a u martu 2008.dobili njih dvojicu...I sto je najjace od svega mi se vencali u subotu,a u utorak sam otisla na ultrazvuk i saznala da nosim blizance,koja radost i sreca!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavljali smo se 3 godine,i vencali u crkvi 22.09.2007. a u martu 2008.dobili njih dvojicu...I sto je najjace od svega mi se vencali u subotu,a u utorak sam otisla na ultrazvuk i saznala da nosim blizance,koja radost i sreca!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavljali smo se 3 godine,i vencali u crkvi 22.09.2007. a u martu 2008.dobili njih dvojicu...I sto je najjace od svega mi se vencali u subotu,a u utorak sam otisla na ultrazvuk i saznala da nosim blizance,koja radost i sreca!!!!!

Pravi svadbeni poklon!!! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa koliko godina ste se udale? Ja u 31-oj. Muza sam znala sto god a nisam ni pomislila da cu se udati za njega. Sudbina. Verujete li u sudbinu? Ponekad pomislim da sam se trebala ranije udati i ranije roditi decu...

Sa muzem sam od 23.11.2003.,ja sam imala 22,on 24.nisma mislila d ace to biti dugotrajna veza, a ispostavilo se da je ljubav mog zivota! :)I ja bih volela da sam se ranije i udala i pocela sa decom,ali za to jednostavno,ranije nije bilo vreme,iz vise razloga.docekali smo da zaista zelimo to dete,da smo oboje zreli i spremni i ,u sustini,ovo je sada pravo vreme za to!SUdbina? da ,verujem.jer sa osoba joja verujeu red,na neki nacin,lakse mi je da prihvatim da je nesto ``moralo `` da se dogodi nego da trazim razloge zasto,jednostavno je tako nekad lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravi svadbeni poklon!!! :wub: :wub:

Lepsi poklon nije mogla da dobije :):wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se,ali te reakcije treba snimiti kada saopstavate da nosite blizance...

Ja sam se salila sa svojim muzem,i rekla mu "Da sam saznala dan pred svadbu da nosim blizance,spremila bih ti iznenadjenje",a on me pita kakvo?

Ja mu kazem"Lepo bi uzela mikrofon",kada stignemo u restoran"i rekla..Dragi moj,imam nesto vazno da ti kazem...a onda bi rekla kamermanu da zumira...ZNAS DA SAM TRUDNA ALI NE ZNAS DA CEKAMO BLIZANCE"a meni ce on:"Samo bi me videla kako bezim kroz vrata :lol: :lol: :lol: "salio se naravno,ali bih ga sigurno ostavila bez teksta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.