Udaja

odgovora

Objavljeno

Nestade Tasa ko da je nikad nije ni bilo :D :D :D

c0204.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestade Tasa ko da je nikad nije ni bilo :D :D :D

c0204.gif

Jadna, možda je očekivala da joj kažemo idi, udaj se! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da napomenem da smo prve dve godine ziveli u vanbaracnoj zajednici,jer iako se ludo volimo nisam mogla znati kako je ziveti sa njim.Tako da smo se posle dve godine vencali. ;)

Pa eto, i ti si imala neku "probu" :lol: Znaci prvo ste ziveli dve godine bez dece? :rolleyes:

Jadna, možda je očekivala da joj kažemo idi, udaj se! :D

Sigurna sam da je ocekivala podrsku, ali ipak verujem u to da je ovde nekoj clanici bilo jako dosadno pa se registrovala samo da bi postavila ovu temu i stavila nesto zanimljivo... o cemu cemo pricati pa cemo se cuditi, iako nam je tema cudo zatvorena :lol:

:blink: :blink: :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko nam je admin na ovoj temi? Je l' smemo ovde da se cudimo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eto, i ti si imala neku "probu" :lol: Znaci prvo ste ziveli dve godine bez dece? :rolleyes:

Sigurna sam da je ocekivala podrsku, ali ipak verujem u to da je ovde nekoj clanici bilo jako dosadno pa se registrovala samo da bi postavila ovu temu i stavila nesto zanimljivo... o cemu cemo pricati pa cemo se cuditi, iako nam je tema cudo zatvorena :lol:

:blink: :blink: :blink::lol:

Verovatno.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto ja sam se isprimala, ali morala sam ovo da napisem
Ajde i ja da se isprimam.
Ja sad ispadoh najveca paljevina :lol: ,al vi me nervirate pa moram da vam odgovorim :P
Hajde i ja da se isprimam.

ALA se isprimah !!!

bila paljevina ne bila , bas me zanima sta ce dalje biti pa cu se evo i ja "primiti "

:lol: :lol: :lol: Zene moje drage, ako nista drugo bar se pocepah od smeha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila paljevina ne bila , bas me zanima sta ce dalje biti pa cu se evo i ja "primiti "

Ne mora da znaci da su 2.5 godine pokazatelj ljubavi ... ja sam bila u vezi sedam godina pa se Bogu zahvaljujem sto se nisam za njega udala a volela sam ga , i bio je dobar , i nezan i rastali smo se prijateljski ...

ali pitanje je ... Dali ste vi u stanju sa 17 godina da brinete o sebi a kamoli o detetu ?! Za pravu ljubav nikad nije ni suvise kasno ni suvise rano ... ko te voli cekace te , nece se truditi da te menja , postovace tvoje roditelje , jer ko ti zeli vise dobrog od njih ...

Ne kazem ja da treba da zavrsavas fakultet i sta ti ja znam , prosto treba jos malo "mleka da popijes" i "soli da pojedes"

I zapamti ... to je tako i niko me ne moze ubediti da nije ... Kako ti je u u vezi sa nekim - racunaj da ce ti u braku biti duplo teze , pa ako ti je to podnosljivo nek ti je sa srecom!!!

Mudro zboris ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko nam je admin na ovoj temi? Je l' smemo ovde da se cudimo? :lol:

Smete,ali bez preterivanja :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se Me me :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila paljevina ne bila , bas me zanima sta ce dalje biti pa cu se evo i ja "primiti "

Ne mora da znaci da su 2.5 godine pokazatelj ljubavi ... ja sam bila u vezi sedam godina pa se Bogu zahvaljujem sto se nisam za njega udala a volela sam ga , i bio je dobar , i nezan i rastali smo se prijateljski ...

ali pitanje je ... Dali ste vi u stanju sa 17 godina da brinete o sebi a kamoli o detetu ?! Za pravu ljubav nikad nije ni suvise kasno ni suvise rano ... ko te voli cekace te , nece se truditi da te menja , postovace tvoje roditelje , jer ko ti zeli vise dobrog od njih ...

Ne kazem ja da treba da zavrsavas fakultet i sta ti ja znam , prosto treba jos malo "mleka da popijes" i "soli da pojedes"

I zapamti ... to je tako i niko me ne moze ubediti da nije ... Kako ti je u u vezi sa nekim - racunaj da ce ti u braku biti duplo teze , pa ako ti je to podnosljivo nek ti je sa srecom!!!

Imenjakinjo svaka ti je zlatna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smete,ali bez preterivanja :lol::lol:

O hvala hvala! :)

Me me, Honey malo smeha nikad nije na odmet! Smeh produzuje zivot :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ako je neko hteo da nas pali za nesto izabrao bi malo nesto atraktivnije, elem, drago dete od 17 godinica, uzivaj u svojoj mladosti i zivotu, ako se volite i toliko vam je stalo ima vremena sacekacete jedno drugo. Da su roditelji uvek upravu......nisu, da neko sumnja u vasu ljubav..............to nije ni vazno...............vazno je da si jako mlada i da ti obaveze koje nose brak i deca jos uvek netrebaju. Izlazi, provodi se ima vremena za udaju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Zene moje drage, ako nista drugo bar se pocepah od smeha!

Smete,ali bez preterivanja :lol::lol:

Kada smo kod toga, zasto je "cudna" tema zatvorena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, a secate se one sto je htela da skija u trudnoci? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre svega,pomalo sam zbunjena,pa sam odlucila ovde da potrazim pomoc..

Nadam se da cete mi Vi pomoci da odlucim sta je najbolje..

Imam 17 godina i imam decka vec 2 ipo godine...Roditelji su mi dosta strogi,pa ne znaju za tu vezu..Zapravo ja i on se mnogo volimo i pre neki dan me pitao da podjem sa njim i da se udam za njega.Rekla sam da mi treba vremena i da cu razmisliti.Jako ga volim i zelim biti sa njim,ali mi to roditelji nece dozvoliti,jer mi je 17 godina.Mozda su u pravu,al mi je stalo.Razmisljala sam o tome da odem od kuce ziveti kod njega i da roditeljima kazem da sam otisla,al nznm koliko je to pametno.Volela bi osnocvati porodicu sa njim,kao i on sa mnom,ali msm da je za to jos uvek rano...Molim vas da mi kazete,da li da odem sa njim ili da ostanem kod kuce..Mi se jako volimo,al roditelji ne dozvoljavaju..Sta da radim ? :)

Evo i ja cu da odgovorim, bez obzira jel realna osoba ili ne..

Kakvu crnu porodicu sa 17 godina, nisi sposobna ni sebe da pazis a ne dete. Od cega mislite da izdrzavate sebe i dete? Ko ce vas zaposliti neskolovane sa 17 godina? Jedino da rmbacite za neki minimalac...

I sama i si dete, naivna, i mozda mislis da znas mnogo toga o zivotu, a istina je da pojma nemas. To ces shvatiti za nekih desetak godina. Nadajmo se.

Molim, i drugi put :D

luna2707 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto tako vredjate starosno doba,necije godine.Kako bi ste se osecale da vama neko kaze da ste baba i da se previse pravite pametne.

Pa i vi ste nekada imale 17 godina i sasvim je normalno da neko od 17 ne moze razmisljati kao sa 30 ,ali to ne znaci da je nezrela osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto tako vredjate starosno doba,necije godine.Kako bi ste se osecale da vama neko kaze da ste baba i da se previse pravite pametne.

Pa i vi ste nekada imale 17 godina i sasvim je normalno da neko od 17 ne moze razmisljati kao sa 30 ,ali to ne znaci da je nezrela osoba.

Kakvo vredjanje, to su divne godine. Samo kazem da je dete, sto i jeste. Ne pada mi na pamet da se svadjam ovde. Dala sam svoje misljenje.

Naravno da je nezrela.

Ako bi neko svojoj cerki savetovao da pojuri i uda se sa 17, onda moze takav savet da da i ovoj devojci iz teme..a ja ne mislim da je to pametno ni najmanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto tako vredjate starosno doba,necije godine.Kako bi ste se osecale da vama neko kaze da ste baba i da se previse pravite pametne.

Pa i vi ste nekada imale 17 godina i sasvim je normalno da neko od 17 ne moze razmisljati kao sa 30 ,ali to ne znaci da je nezrela osoba.

Ne, nije da vredjamo godine. I ja sam sa 17 mislila da sam do usiju zaljubljena i da nikog tako necu voleti pa sada muza volim daleko vise i ozbiljnije. To su "kriticne" godine kada tinejdzeri misle da su najpametniji, da sve znaju, da ce sreca uvek biti na njihovj strani... Jednostavno, realnost im je iskrivljena zbog te zaljubljenosti koju osecaju. Naravno, ima ionih zrelijih koji razmisljaju racionalnije, ali na zalost... Retki su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam kolegu koji je moje, 84-to godiste. Ima tri djevojcice, a ozenio se sa 17 godina, zena mu je godinu dana starija. Kaze da su mnogi tu ljubav unaprijed osudjivali na propast, ali da oni i sada uzivaju i vole se kao prvog dana.

Eto i primjer da je moguce da sve bude super.

Da je mlada- mlada je, da mora razmisliti i staviti sve na vagu- itekako. Ja sam na strani ljubavi, ali ne bih isla glavom kroz zid. Prvo bih poradila na tome da roditelji prihvate mog izabranika, ili da bar budu upuceni u to da cemo se uzeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba još večeras da pobegneš kod svog dragog i da odmah počnete da pravite bebu...roditelje ne slušaj uopšte, nemaju oni šta pametno da te savetuju. Svako dobro i javi nam kako je prošla bežanija!

ptičica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba još večeras da pobegneš kod svog dragog i da odmah počnete da pravite bebu...roditelje ne slušaj uopšte, nemaju oni šta pametno da te savetuju. Svako dobro i javi nam kako je prošla bežanija!

:lol: Bez kralja ne valja! Jedva sam cekala da te cujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba još večeras da pobegneš kod svog dragog i da odmah počnete da pravite bebu...roditelje ne slušaj uopšte, nemaju oni šta pametno da te savetuju. Svako dobro i javi nam kako je prošla bežanija!

Ja ovu nasu Neuhvatljivu obozavam! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto tako vredjate starosno doba,necije godine.Kako bi ste se osecale da vama neko kaze da ste baba i da se previse pravite pametne.

Pa i vi ste nekada imale 17 godina i sasvim je normalno da neko od 17 ne moze razmisljati kao sa 30 ,ali to ne znaci da je nezrela osoba.

<_< Zapamti sta ti kaze ova baba: Imas dve cerke, kad napune 17 videces koliko su mlade i nemju pojma o zivotu tako mlade i uljuljkane u zivot kod roditelja.

Ja mislim da treba još večeras da pobegneš kod svog dragog i da odmah počnete da pravite bebu...roditelje ne slušaj uopšte, nemaju oni šta pametno da te savetuju. Svako dobro i javi nam kako je prošla bežanija!

Kome je jos ovo dobro donelo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Istina,sa 17 sam samo razmisljala garderoba,izlasci,frajeri,a sa 21 sam vec bila odgovorna majka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago djete :)

Izlazi po klubovima, provodi se, napi se koji put, uradi nešto ludo, nešto dolično tvojim godinama pa se sutra pravi kao da se nikada nije desilo, flertuj, uzivaj u savršenom mladalačkom tjelu, pogledaj se u ogledalo i diši plućima punim slobode a za brak, djecu i sve ostale obaveze ima vremena a to vrijeme je onda kada pogledaš iza sebe i ne ostaneš željna ničega, ne zažališ za ničim što si napravila ...

... neka ti duva kroz glavu sada kada i treba a ne da poludiš u klimaksu pa tad kreneš raditi sve što si u mladosti propustila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.