Udaja

odgovora

Objavljeno

Sa koliko godina ste se udale? Ja u 31-oj. Muza sam znala sto god a nisam ni pomislila da cu se udati za njega. Sudbina. Verujete li u sudbinu? Ponekad pomislim da sam se trebala ranije udati i ranije roditi decu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala u 30...daklem u julu prosle godine.....sve sam ostavila i dosla u Atinu i nisam se pokajala iako sam jednom rekla da nikada ne bih mogla da zivim ovde... B) ...Verujem u sudbinu,jer me je sve nesto vezivalo za tu Grcku(pre nego sto sam njega uopste upoznala)....naucila sam i jezik,radila sa Grcima godinama....pripremao me zivot!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najmladja kako mi se cini,ja u dvadesetoj,prosle godine...Zatrudnela i udala se,i sada imam najsladjeg bebca na svetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se udala sa 26 god... u braku sam više od 7 god., pre toga sam se sa mužem zabavljala 4 god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle cetiri godine zabavljanja udala sam se sa 27 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sudbina je cudo.....imala vezu od 4.5 godine zavrsila to....zaljubila SE posle 2 meseca ludo zavolela TOG coveka kao nikoga do tad bili u vezi 6 meseci i udala se u 30, Kostu rodila u 31.....i verujem u ljubav do kraja zivota :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle pet godina zabavljanja, udala sam se u 26.godini. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 25-oj,zabavljali se 9meseci i stali na ludi kamen,sad imamo bebca od 9 meseci,tek smo godinu i cetri meseca u braku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je moj prvi momak,od 15 god sam sa njim,tj vec 10 god smo zajedno.Udala sam se sa 22.Mnogi govore da to nije dobro,kao mlada se vezala itd...Lepo se slazemo.Ja ne osecam da sam ista propustila,nisam bila luda za izlascima.I dan dan kad pozelim "medju ljude" sa drugaricom imam podrsku,on cuva naseg andjela,shata da mi je ponekad potrebno vazduha.Zbog te njegove ne sebicnosti samo ga s godinama sve vise volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sudbina je cudo.....imala vezu od 4.5 godine zavrsila to....zaljubila SE posle 2 meseca ludo zavolela TOG coveka kao nikoga do tad bili u vezi 6 meseci i udala se u 30, Kostu rodila u 31.....i verujem u ljubav do kraja zivota :rolleyes:

He, he, he..... Slicna prica, samo sto smo se mi posle 15 dana zabavljanja odlucili na zajednicki zivot i vencali se posle 5 meseci! Evo, tri godine smo zajedno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He, he, he..... Slicna prica, samo sto smo se mi posle 15 dana zabavljanja odlucili na zajednicki zivot i vencali se posle 5 meseci! Evo, tri godine smo zajedno!

hm....slicne nema sta....cak istu prsutu volimo:)

dobro vi 2 nedelje sve ste ukapirali mi morali malo duze da ukapiramo:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Nikada nije kasno!!!! ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sudbina je cudo.....imala vezu od 4.5 godine zavrsila to....zaljubila SE posle 2 meseca ludo zavolela TOG coveka kao nikoga do tad bili u vezi 6 meseci i udala se u 30, Kostu rodila u 31.....i verujem u ljubav do kraja zivota

E draga moja....ja bila u vezi 10 godina,bila verena,pred udajom i .... traaaas....sve se srusilo(da ne spominjem razloge,ispao je skot)....i tako godinu dana sama dok nisam upoznala sadasnjeg muza i posle 5 dana me je zaprosio,a posle dva meseca sam ja odlucila da pristanem i ostavim sve u Bg-u!I ja verujem u sudbinu... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E draga moja....ja bila u vezi 10 godina,bila verena,pred udajom i .... traaaas....sve se srusilo(da ne spominjem razloge,ispao je skot)....i tako godinu dana sama dok nisam upoznala sadasnjeg muza i posle 5 dana me je zaprosio,a posle dva meseca sam ja odlucila da pristanem i ostavim sve u Bg-u!I ja verujem u sudbinu...

tacno sam znala da si jedna od nas :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

eto imao nas onaj na pameti pa nam pokazao da postoji drugi put, najlepsi :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D moj muz i ja se zabavljali cetri godine i onda vencali,tacnjije prvi put bili zajedno 1998 nesto malo,onda se nismo ni culi,ni videli godinama,sudbina nas spoji 2004 i 2007 se vencali a januara 2008 dobili slatkog decaka.......to je sudbina i ljubav koja ce trajati :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D moj muz i ja se zabavljali cetri godine i onda vencali,tacnjije prvi put bili zajedno 1998 nesto malo,onda se nismo ni culi,ni videli godinama,sudbina nas spoji 2004 i 2007 se vencali a januara 2008 dobili slatkog decaka.......to je sudbina i ljubav koja ce trajati :wub:

kazem ja SUDBINA je cudo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: bas tako Konstantin najvece udo je sudbina :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se zabavljali 20 dana i videli da je to ono pravo. Živimo zajedno 4,5god, imamo bebicu, ali se još nismo venčali. Možda hočemo-možda ne- to ništa ne menja, taj papir-bar ja tako mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se zabavljali 20 dana i videli da je to ono pravo. Živimo zajedno 4,5god, imamo bebicu, ali se još nismo venčali. Možda hočemo-možda ne- to ništa ne menja, taj papir-bar ja tako mislim.

Papir ne menja stvari kada su u pitanju vasi odnosi. Vi se volite pa se volite. Medjutim, papir menja mnogo toga ako dodje do nekih neprevidjenih situacija.... Ja tako mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zabavljali smo se tri godine. Udala sam se u 21-oj, u braku smo 4 godine i imamo bebca od 10 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, Lena ako dođe do nepredviđenih situacija-isto ti je i sa papirom i bez njega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Papir ne menja stvari kada su u pitanju vasi odnosi. Vi se volite pa se volite. Medjutim, papir menja mnogo toga ako dodje do nekih neprevidjenih situacija.... Ja tako mislim.

Menja papir i kod predvidjenih i kod nepredvidjenih situacija... Ali zasto je bolje biti vencan kod nepredvidjenih? Bracne i vanbracne zajednice su u nasem pravu izjednacene u svemu, osim u nasledjivanju izmedju bracnih drugova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala se u 33,posle dva meseca zabavljanja,napustila moje voljeno Valjevo i dosla na kraj sveta i najsrecnija sam zena na svetu,imam divnog muza i predivnu,maminu mazicu moju malu Nataliju koja ima 13 meseci.Malo patim za mojim Valjevom ali navikavam se i na Australiju,daleka je ali prelepa zemlja! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 22 upoznala muza na jednom kraju sveta, vratili se svaki na svoj, da bi se malo kasnije nasli na drugom kraju, pa se posle nepunu godinu zabavljanja i sa nasih 23 vencali jednom u Sr i jos jednom ovde! Ja sam dosla ziveti ovde, nijednom se nisam pokajala i jako mi je lepo u braku i novom domu! Bebu smo dobili pred moj 24-i rodjendan i sada smo u trojci vec 2.5god!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se zabavljali 20 dana i videli da je to ono pravo. Živimo zajedno 4,5god, imamo bebicu, ali se još nismo venčali. Možda hočemo-možda ne- to ništa ne menja, taj papir-bar ja tako mislim.

po meni sve je stvar izbora ;) mi smo se kasnije vencali ono samo kumovi i mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.